Frejus vs Lyon Duchere Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Frejus 1 - 2
Lyon Duchere
Frejus vs Lyon Duchere: bilans bezpośredni
4
Spotkania
3 - 0 - 1
Z - R - P
8.8
Śr. rożnych
50%
Powyżej 9,5 rożnych
2.5
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Frejus Zwycięstwo 75%3
Remis 0%0
Lyon Duchere Zwycięstwo 25%1
W ostatnich 4 spotkaniach między Frejus i Lyon Duchere, Frejus wygrał 3, 0 zakończyło się remisem, a Lyon Duchere wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 8.8 rzutów rożnych, a w 50% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Frejus grał u siebie, średnia wynosiła 7.5 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 2.5.
Statystyki Frejus vs Lyon Duchere zaktualizowano 22.10.2026 23:13.
Frejus vs Lyon Duchere: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - National | 18.03.2023 | Frejus | 1 - 2 | Lyon Duchere | 0 - 2 | 2 - 3 | 5 | P |
| Francja - National | 07.01.2023 | Lyon Duchere | 0 - 2 | Frejus | 0 - 0 | 8 - 0 | 8 | Z |
| Francja - National | 26.03.2022 | Frejus | 3 - 1 | Lyon Duchere | 1 - 0 | 4 - 6 | 10 | Z |
| Francja - National | 09.10.2021 | Lyon Duchere | 0 - 1 | Frejus | 0 - 1 | 7 - 5 | 12 | Z |
Ostatnia forma
Frejus
Z
Z
P
P
Z
Gole strzelone / mecz2
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz4.4
Rożne przeciw / mecz4.2
Powyżej 2,5 gola60%
Lyon Duchere
Z
P
P
P
P
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz2.6
Rożne dla / mecz2.8
Rożne przeciw / mecz6.6
Powyżej 2,5 gola60%
Ostatnie 5 meczów Frejus
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - National | 17.10.2026 | Frejus | 4 - 0 | Canet Roussillon | 0 - 0 | 7 - 4 | 11 | Z |
| Francja - National | 03.10.2026 | Bourges Foot 18 | 0 - 1 | Frejus | 0 - 0 | 4 - 3 | 7 | Z |
| Francja - National | 19.09.2026 | Frejus | 2 - 4 | GOAL FC | 2 - 2 | 6 - 2 | 8 | P |
| Francja - National | 12.09.2026 | Sporting Club Toulon | 3 - 1 | Frejus | 2 - 1 | 7 - 4 | 11 | P |
| Francja - National | 05.09.2026 | Frejus | 2 - 0 | Andrezieux | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | Z |
Ostatnie 5 meczów Lyon Duchere
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - National | 17.10.2026 | Lyon Duchere | 3 - 0 | Bourges Foot 18 | 2 - 0 | 6 - 9 | 15 | Z |
| Francja - National | 03.10.2026 | GOAL FC | 2 - 0 | Lyon Duchere | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 | P |
| Francja - National | 11.09.2026 | Andrezieux | 3 - 1 | Lyon Duchere | 1 - 1 | 7 - 2 | 9 | P |
| Francja - National | 05.09.2026 | Lyon Duchere | 0 - 1 | Nimes | 0 - 1 | 1 - 9 | 10 | P |
| Francja - National | 22.08.2026 | Lyon Duchere | 1 - 7 | Rumilly Vallieres | 1 - 2 | 4 - 6 | 10 | P |
Mecze Frejus
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze Lyon Duchere
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Frejus i Lyon Duchere
- Frejus vs Canet Roussillon Bezpośrednie pojedynki
- Bourges Foot 18 vs Frejus Bezpośrednie pojedynki
- Frejus vs GOAL FC Bezpośrednie pojedynki
- Sporting Club Toulon vs Frejus Bezpośrednie pojedynki
- Frejus vs Andrezieux Bezpośrednie pojedynki
- Lyon Duchere vs Bourges Foot 18 Bezpośrednie pojedynki
- GOAL FC vs Lyon Duchere Bezpośrednie pojedynki
- Andrezieux vs Lyon Duchere Bezpośrednie pojedynki
- Lyon Duchere vs Nimes Bezpośrednie pojedynki
- Lyon Duchere vs Rumilly Vallieres Bezpośrednie pojedynki
