NEC vs FC Dordrecht Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
NEC 2 - 1
FC Dordrecht
NEC vs FC Dordrecht: bilans bezpośredni
8
Spotkania
4 - 3 - 1
Z - R - P
11.4
Śr. rożnych
75%
Powyżej 9,5 rożnych
3.4
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
NEC Zwycięstwo 50%4
Remis 38%3
FC Dordrecht Zwycięstwo 13%1
W ostatnich 8 spotkaniach między NEC i FC Dordrecht, NEC wygrał 4, 3 zakończyło się remisem, a FC Dordrecht wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 11.4 rzutów rożnych, a w 75% meczów było ich ponad 9,5. Gdy NEC grał u siebie, średnia wynosiła 12.3 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 3.4.
Statystyki NEC vs FC Dordrecht zaktualizowano 23.09.2026 08:59.
NEC vs FC Dordrecht: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holandia - Eerste Divisie | 12.05.2021 | NEC | 2 - 1 | FC Dordrecht | 1 - 1 | 14 - 1 | 15 | Z |
| Holandia - Eerste Divisie | 12.12.2020 | FC Dordrecht | 1 - 2 | NEC | 0 - 2 | 7 - 5 | 12 | Z |
| Holandia - Eerste Divisie | 20.09.2019 | FC Dordrecht | 2 - 0 | NEC | 1 - 0 | 1 - 11 | 12 | P |
| Holandia - Eerste Divisie | 01.03.2019 | FC Dordrecht | 2 - 2 | NEC | 1 - 1 | 3 - 4 | 7 | R |
| Holandia - Eerste Divisie | 31.08.2018 | NEC | 1 - 0 | FC Dordrecht | 1 - 0 | 9 - 5 | 14 | Z |
| Europa - Towarzyskie | 21.07.2018 | NEC | 1 - 1 | FC Dordrecht | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | R |
| Holandia - Eerste Divisie | 28.04.2018 | FC Dordrecht | 3 - 3 | NEC | 2 - 0 | 3 - 8 | 11 | R |
| Holandia - Eerste Divisie | 01.12.2017 | NEC | 6 - 0 | FC Dordrecht | 3 - 0 | 10 - 1 | 11 | Z |
Ostatnia forma
NEC
R
P
P
R
P
Gole strzelone / mecz0.8
Gole stracone / mecz2.8
Rożne dla / mecz2.8
Rożne przeciw / mecz3.2
Powyżej 2,5 gola80%
FC Dordrecht
P
P
P
P
P
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz3.6
Rożne dla / mecz4.6
Rożne przeciw / mecz3.8
Powyżej 2,5 gola80%
Ostatnie 5 meczów NEC
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holandia - Eredivisie | 20.09.2026 | NEC | 1 - 1 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | 5 - 7 | 12 | R |
| UEFA Europa League | 17.09.2026 | Juventus | 5 - 0 | NEC | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 | P |
| Holandia - Eredivisie | 12.09.2026 | Cambuur Leeuwarden | 3 - 0 | NEC | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | P |
| Holandia - Eredivisie | 08.09.2026 | NEC | 2 - 2 | Excelsior | 1 - 1 | 2 - 4 | 6 | R |
| Holandia - Eredivisie | 05.09.2026 | NEC | 1 - 3 | Feyenoord | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 | P |
Ostatnie 5 meczów FC Dordrecht
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holandia - Eerste Divisie | 18.09.2026 | Top Oss | 3 - 0 | FC Dordrecht | 2 - 0 | 1 - 6 | 7 | P |
| Holandia - Eerste Divisie | 11.09.2026 | FC Eindhoven | 2 - 1 | FC Dordrecht | 1 - 1 | 1 - 5 | 6 | P |
| Holandia - Eerste Divisie | 05.09.2026 | FC Dordrecht | 3 - 6 | AZ - Rezerwa | 2 - 3 | 2 - 6 | 8 | P |
| Holandia - Eerste Divisie | 28.08.2026 | FC Volendam | 6 - 1 | FC Dordrecht | 3 - 1 | 8 - 3 | 11 | P |
| Holandia - Eerste Divisie | 21.08.2026 | FC Dordrecht | 0 - 1 | Roda JC | 0 - 1 | 7 - 3 | 10 | P |
Mecze NEC
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holandia - Eredivisie | 10.10.2026 | Ajax | vs | NEC | - | - | - |
| Holandia - Eredivisie | 18.10.2026 | NEC | vs | Fortuna Sittard | - | - | - |
Mecze FC Dordrecht
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holandia - Eerste Divisie | 25.09.2026 | FC Dordrecht | vs | Almere City | - | - | - |
Więcej rywali NEC i FC Dordrecht
- NEC vs Go Ahead Eagles Bezpośrednie pojedynki
- Juventus vs NEC Bezpośrednie pojedynki
- Cambuur Leeuwarden vs NEC Bezpośrednie pojedynki
- NEC vs Excelsior Bezpośrednie pojedynki
- NEC vs Feyenoord Bezpośrednie pojedynki
- Top Oss vs FC Dordrecht Bezpośrednie pojedynki
- FC Eindhoven vs FC Dordrecht Bezpośrednie pojedynki
- FC Dordrecht vs AZ - Rezerwa Bezpośrednie pojedynki
- FC Volendam vs FC Dordrecht Bezpośrednie pojedynki
- FC Dordrecht vs Roda JC Bezpośrednie pojedynki