Exeter vs Dag & Red Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Exeter 1 - 2
Dag & Red
Exeter vs Dag & Red: bilans bezpośredni
4
Spotkania
3 - 0 - 1
Z - R - P
11.8
Śr. rożnych
100%
Powyżej 9,5 rożnych
3
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Exeter Zwycięstwo 75%3
Remis 0%0
Dag & Red Zwycięstwo 25%1
W ostatnich 4 spotkaniach między Exeter i Dag & Red, Exeter wygrał 3, 0 zakończyło się remisem, a Dag & Red wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 11.8 rzutów rożnych, a w 100% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Exeter grał u siebie, średnia wynosiła 12.5 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 3.
Statystyki Exeter vs Dag & Red zaktualizowano 21.10.2026 07:47.
Exeter vs Dag & Red: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 2 | 02.01.2016 | Exeter | 1 - 2 | Dag & Red | 1 - 1 | 11 - 4 | 15 | P |
| Anglia - League 2 | 18.08.2015 | Dag & Red | 1 - 2 | Exeter | 0 - 1 | 5 - 5 | 10 | Z |
| Anglia - League 2 | 02.05.2015 | Exeter | 2 - 1 | Dag & Red | 0 - 0 | 5 - 5 | 10 | Z |
| Anglia - League 2 | 03.10.2014 | Dag & Red | 1 - 2 | Exeter | 1 - 0 | 5 - 7 | 12 | Z |
Ostatnia forma
Exeter
Z
R
Z
R
Z
Gole strzelone / mecz1.2
Gole stracone / mecz0.4
Rożne dla / mecz3.6
Rożne przeciw / mecz5.8
Powyżej 2,5 gola20%
Dag & Red
P
R
P
Z
Z
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz1
Rożne dla / mecz4.4
Rożne przeciw / mecz6
Powyżej 2,5 gola40%
Ostatnie 5 meczów Exeter
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 2 | 20.10.2026 | Exeter | 2 - 0 | Crewe | 1 - 0 | 3 - 6 | 9 | Z |
| Anglia - League 2 | 17.10.2026 | Colchester | 0 - 0 | Exeter | 0 - 0 | 5 - 2 | 7 | R |
| Anglia - League 2 | 10.10.2026 | Shrewsbury | 0 - 1 | Exeter | 0 - 0 | 7 - 3 | 10 | Z |
| Anglia - EFL Trophy | 06.10.2026 | Exeter | 2 - 2 | Oxford Utd | 2 - 1 | 2 - 9 | 11 | R |
| Anglia - League 2 | 03.10.2026 | Exeter | 1 - 0 | Rotherham | 0 - 0 | 8 - 2 | 10 | Z |
Ostatnie 5 meczów Dag & Red
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - National League South | 17.10.2026 | Farnborough | 2 - 0 | Dag & Red | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | P |
| Anglia - National League South | 10.10.2026 | Dag & Red | 0 - 0 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | R |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 03.10.2026 | Brentwood Town | 3 - 1 | Dag & Red | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | P |
| Anglia - National League South | 26.09.2026 | Dag & Red | 1 - 0 | Hampton & Richmond | 0 - 0 | 5 - 11 | 16 | Z |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 22.09.2026 | Dag & Red | 3 - 0 | Waltham Abbey | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | Z |
Mecze Exeter
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 2 | 24.10.2026 | Exeter | vs | Fleetwood Town | - | - | - |
Mecze Dag & Red
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Exeter i Dag & Red
- Exeter vs Crewe Bezpośrednie pojedynki
- Colchester vs Exeter Bezpośrednie pojedynki
- Shrewsbury vs Exeter Bezpośrednie pojedynki
- Exeter vs Oxford Utd Bezpośrednie pojedynki
- Exeter vs Rotherham Bezpośrednie pojedynki
- Farnborough vs Dag & Red Bezpośrednie pojedynki
- Dag & Red vs Hemel Hempstead Bezpośrednie pojedynki
- Brentwood Town vs Dag & Red Bezpośrednie pojedynki
- Dag & Red vs Hampton & Richmond Bezpośrednie pojedynki
- Dag & Red vs Waltham Abbey Bezpośrednie pojedynki
