Lorient vs Clermont Foot Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Lorient 3 - 2
Clermont Foot
Lorient vs Clermont Foot: bilans bezpośredni
14
Spotkania
7 - 3 - 4
Z - R - P
9.7
Śr. rożnych
50%
Powyżej 9,5 rożnych
2.2
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Lorient Zwycięstwo 50%7
Remis 21%3
Clermont Foot Zwycięstwo 29%4
W ostatnich 14 spotkaniach między Lorient i Clermont Foot, Lorient wygrał 7, 3 zakończyło się remisem, a Clermont Foot wygrał 4. W spotkaniach notowano średnio 9.7 rzutów rożnych, a w 50% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Lorient grał u siebie, średnia wynosiła 10.3 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 2.2.
Statystyki Lorient vs Clermont Foot zaktualizowano 23.09.2026 18:26.
Lorient vs Clermont Foot: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - Ligue 2 | 25.01.2025 | Lorient | 3 - 2 | Clermont Foot | 2 - 1 | 9 - 2 | 11 | Z |
| Francja - Ligue 2 | 01.11.2024 | Clermont Foot | 2 - 1 | Lorient | 1 - 0 | 2 - 8 | 10 | P |
| Francja - Ligue 1 | 19.05.2024 | Lorient | 5 - 0 | Clermont Foot | 2 - 0 | 9 - 2 | 11 | Z |
| Francja - Ligue 1 | 12.11.2023 | Clermont Foot | 1 - 0 | Lorient | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | P |
| Francja - Ligue 1 | 27.05.2023 | Clermont Foot | 2 - 0 | Lorient | 1 - 0 | 9 - 1 | 10 | P |
| Francja - Ligue 1 | 28.08.2022 | Lorient | 2 - 1 | Clermont Foot | 2 - 0 | 3 - 4 | 7 | Z |
| Francja - Ligue 1 | 13.03.2022 | Clermont Foot | 0 - 2 | Lorient | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 | Z |
| Francja - Ligue 1 | 03.10.2021 | Lorient | 1 - 1 | Clermont Foot | 0 - 1 | 4 - 4 | 8 | R |
| Francja - Ligue 2 | 15.02.2020 | Lorient | 0 - 1 | Clermont Foot | 0 - 0 | 12 - 3 | 15 | P |
| Francja - Ligue 2 | 14.09.2019 | Clermont Foot | 0 - 2 | Lorient | 0 - 2 | 6 - 3 | 9 | Z |
| Francja - Ligue 2 | 22.02.2019 | Clermont Foot | 0 - 1 | Lorient | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | Z |
| Francja - Ligue 2 | 21.09.2018 | Lorient | 0 - 0 | Clermont Foot | 0 - 0 | 8 - 4 | 12 | R |
| Francja - Ligue 2 | 19.01.2018 | Lorient | 1 - 1 | Clermont Foot | 1 - 0 | 3 - 5 | 8 | R |
| Francja - Ligue 2 | 18.08.2017 | Clermont Foot | 0 - 2 | Lorient | 0 - 0 | 9 - 5 | 14 | Z |
Ostatnia forma
Lorient
P
R
Z
P
R
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz1.2
Rożne dla / mecz2.4
Rożne przeciw / mecz5.2
Powyżej 2,5 gola60%
Clermont Foot
R
R
R
R
R
Gole strzelone / mecz0.6
Gole stracone / mecz0.6
Rożne dla / mecz4.8
Rożne przeciw / mecz4.2
Powyżej 2,5 gola0%
Ostatnie 5 meczów Lorient
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - Ligue 1 | 19.09.2026 | Le Mans | 2 - 1 | Lorient | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 | P |
| Francja - Ligue 1 | 12.09.2026 | Lorient | 2 - 2 | Tuluza | 2 - 0 | 4 - 3 | 7 | R |
| Francja - Ligue 1 | 05.09.2026 | Lens | 0 - 1 | Lorient | 0 - 0 | 8 - 0 | 8 | Z |
| Francja - Ligue 1 | 29.08.2026 | Lorient | 1 - 2 | Troyes | 0 - 2 | 2 - 5 | 7 | P |
| Francja - Ligue 1 | 22.08.2026 | Nicea | 0 - 0 | Lorient | 0 - 0 | 9 - 3 | 12 | R |
Ostatnie 5 meczów Clermont Foot
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - Ligue 2 | 18.09.2026 | Grenoble | 1 - 1 | Clermont Foot | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | R |
| Francja - Ligue 2 | 11.09.2026 | Clermont Foot | 0 - 0 | Boulogne | 0 - 0 | 3 - 4 | 7 | R |
| Francja - Ligue 2 | 04.09.2026 | Dunkerque | 1 - 1 | Clermont Foot | 1 - 0 | 2 - 7 | 9 | R |
| Francja - Ligue 2 | 28.08.2026 | Clermont Foot | 0 - 0 | Sochaux | 0 - 0 | 8 - 3 | 11 | R |
| Francja - Ligue 2 | 21.08.2026 | Clermont Foot | 1 - 1 | Dijon | 0 - 0 | 2 - 7 | 9 | R |
Mecze Lorient
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - Ligue 1 | 10.10.2026 | Lorient | vs | Paris FC | - | - | - |
| Francja - Ligue 1 | 18.10.2026 | Lorient | vs | Monako | - | - | - |
Mecze Clermont Foot
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francja - Ligue 2 | 10.10.2026 | Clermont Foot | vs | Red Star FC 93 | - | - | - |
Więcej rywali Lorient i Clermont Foot
- Le Mans vs Lorient Bezpośrednie pojedynki
- Lorient vs Tuluza Bezpośrednie pojedynki
- Lens vs Lorient Bezpośrednie pojedynki
- Lorient vs Troyes Bezpośrednie pojedynki
- Nicea vs Lorient Bezpośrednie pojedynki
- Grenoble vs Clermont Foot Bezpośrednie pojedynki
- Clermont Foot vs Boulogne Bezpośrednie pojedynki
- Dunkerque vs Clermont Foot Bezpośrednie pojedynki
- Clermont Foot vs Sochaux Bezpośrednie pojedynki
- Clermont Foot vs Dijon Bezpośrednie pojedynki