Torrevieja vs CD Segorbe Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Torrevieja 4 - 1
CD Segorbe
Torrevieja vs CD Segorbe: bilans bezpośredni
2
Spotkania
2 - 0 - 0
Z - R - P
9.5
Śr. rożnych
50%
Powyżej 9,5 rożnych
4
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Torrevieja Zwycięstwo 100%2
Remis 0%0
CD Segorbe Zwycięstwo 0%0
W ostatnich 2 spotkaniach między Torrevieja i CD Segorbe, Torrevieja wygrał 2, 0 zakończyło się remisem, a CD Segorbe wygrał 0. W spotkaniach notowano średnio 9.5 rzutów rożnych, a w 50% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Torrevieja grał u siebie, średnia wynosiła 8 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 4.
Statystyki Torrevieja vs CD Segorbe zaktualizowano 22.09.2026 19:38.
Torrevieja vs CD Segorbe: historia spotkań
Ostatnia forma
Torrevieja
P
P
Z
Z
R
Gole strzelone / mecz1.2
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz3.2
Rożne przeciw / mecz2.6
Powyżej 2,5 gola40%
CD Segorbe
P
P
P
P
P
Gole strzelone / mecz0.6
Gole stracone / mecz3.6
Rożne dla / mecz2.6
Rożne przeciw / mecz8
Powyżej 2,5 gola100%
Ostatnie 5 meczów Torrevieja
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 19.09.2026 | Acero | 2 - 0 | Torrevieja | 0 - 0 | 4 - 6 | 10 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 13.09.2026 | Torrevieja | 0 - 2 | UD Vall De Uxo | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 05.09.2026 | Hercules II | 1 - 2 | Torrevieja | 0 - 1 | 3 - 3 | 6 | Z |
| Hiszpania - Liga regionalna - Play-offy | 07.06.2026 | CF Benidorm | 1 - 3 | Torrevieja | 1 - 1 | 1 - 3 | 4 | Z |
| Hiszpania - Liga regionalna - Play-offy | 31.05.2026 | Torrevieja | 1 - 1 | CF Benidorm | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 | R |
Ostatnie 5 meczów CD Segorbe
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 08.04.2017 | CD Segorbe | 0 - 3 | Olímpic de Xativa | 0 - 1 | 1 - 6 | 7 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 01.04.2017 | Silla CF | 5 - 1 | CD Segorbe | 2 - 0 | 6 - 3 | 9 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 19.03.2017 | Torrevieja | 4 - 1 | CD Segorbe | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 08.03.2017 | UD Alzira | 3 - 0 | CD Segorbe | 0 - 0 | 12 - 0 | 12 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 6 | 05.03.2017 | CD Segorbe | 1 - 3 | Almoradi CF | 1 - 1 | 8 - 9 | 17 | P |
Mecze Torrevieja
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze CD Segorbe
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Torrevieja i CD Segorbe
- Acero vs Torrevieja Bezpośrednie pojedynki
- Torrevieja vs UD Vall De Uxo Bezpośrednie pojedynki
- Hercules II vs Torrevieja Bezpośrednie pojedynki
- CF Benidorm vs Torrevieja Bezpośrednie pojedynki
- CD Segorbe vs Olímpic de Xativa Bezpośrednie pojedynki
- Silla CF vs CD Segorbe Bezpośrednie pojedynki
- UD Alzira vs CD Segorbe Bezpośrednie pojedynki
- CD Segorbe vs Almoradi CF Bezpośrednie pojedynki