Castro vs CD Barco Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Castro 2 - 0
CD Barco
Castro vs CD Barco: bilans bezpośredni
2
Spotkania
1 - 0 - 1
Z - R - P
11.5
Śr. rożnych
100%
Powyżej 9,5 rożnych
5
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Castro Zwycięstwo 50%1
Remis 0%0
CD Barco Zwycięstwo 50%1
W ostatnich 2 spotkaniach między Castro i CD Barco, Castro wygrał 1, 0 zakończyło się remisem, a CD Barco wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 11.5 rzutów rożnych, a w 100% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Castro grał u siebie, średnia wynosiła 11 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 5.
Statystyki Castro vs CD Barco zaktualizowano 22.10.2026 00:50.
Castro vs CD Barco: historia spotkań
Ostatnia forma
Castro
P
P
P
R
R
Gole strzelone / mecz0.8
Gole stracone / mecz2
Rożne dla / mecz4
Rożne przeciw / mecz6.2
Powyżej 2,5 gola40%
CD Barco
R
R
Z
P
P
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz4.8
Rożne przeciw / mecz3.4
Powyżej 2,5 gola40%
Ostatnie 5 meczów Castro
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiszpania - Tercera - Grupa 3 | 10.10.2026 | At. Albericia | 4 - 2 | Castro | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 3 | 04.10.2026 | Castro | 0 - 2 | Tropezon | 0 - 1 | 1 - 5 | 6 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 3 | 27.09.2026 | Castro | 0 - 2 | CD Atletico Mineros | 0 - 2 | 5 - 4 | 9 | P |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 3 | 19.09.2026 | SD Revilla | 2 - 2 | Castro | 0 - 2 | 13 - 3 | 16 | R |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 3 | 06.09.2026 | Selaya | 0 - 0 | Castro | 0 - 0 | 3 - 9 | 12 | R |
Ostatnie 5 meczów CD Barco
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiszpania - Tercera - Grupa 1 | 18.10.2026 | CD Barco | 1 - 1 | SD Sarriana | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | R |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 1 | 27.09.2026 | CD Lalin | 1 - 1 | CD Barco | 1 - 0 | 3 - 7 | 10 | R |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 1 | 20.09.2026 | CD Barco | 2 - 1 | Portonovo | 0 - 1 | 5 - 3 | 8 | Z |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 1 | 12.09.2026 | CD Barco | 1 - 2 | Silva SD | 0 - 2 | 6 - 5 | 11 | P |
| Europa - Towarzyskie | 19.08.2026 | UD Ourense | 2 - 0 | CD Barco | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 | P |
Mecze Castro
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze CD Barco
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Castro i CD Barco
- At. Albericia vs Castro Bezpośrednie pojedynki
- Castro vs Tropezon Bezpośrednie pojedynki
- Castro vs CD Atletico Mineros Bezpośrednie pojedynki
- SD Revilla vs Castro Bezpośrednie pojedynki
- Selaya vs Castro Bezpośrednie pojedynki
- CD Barco vs SD Sarriana Bezpośrednie pojedynki
- CD Lalin vs CD Barco Bezpośrednie pojedynki
- CD Barco vs Portonovo Bezpośrednie pojedynki
- CD Barco vs Silva SD Bezpośrednie pojedynki
- UD Ourense vs CD Barco Bezpośrednie pojedynki
