Bracknell Town vs Folkestone Invicta Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Bracknell Town 4 - 1
Folkestone Invicta
Bracknell Town vs Folkestone Invicta: bilans bezpośredni
1
Spotkania
1 - 0 - 0
Z - R - P
8
Śr. rożnych
0%
Powyżej 9,5 rożnych
5
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Bracknell Town Zwycięstwo 100%1
Remis 0%0
Folkestone Invicta Zwycięstwo 0%0
W ostatnich 1 spotkaniach między Bracknell Town i Folkestone Invicta, Bracknell Town wygrał 1, 0 zakończyło się remisem, a Folkestone Invicta wygrał 0. W spotkaniach notowano średnio 8 rzutów rożnych, a w 0% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Bracknell Town grał u siebie, średnia wynosiła 8 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 5.
Statystyki Bracknell Town vs Folkestone Invicta zaktualizowano 22.09.2026 15:42.
Bracknell Town vs Folkestone Invicta: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Isthmian Cup | 15.01.2019 | Bracknell Town | 4 - 1 | Folkestone Invicta | 3 - 0 | 6 - 2 | 8 | Z |
Ostatnia forma
Bracknell Town
Z
P
R
R
Z
Gole strzelone / mecz1.4
Gole stracone / mecz2
Rożne dla / mecz4.2
Rożne przeciw / mecz3.2
Powyżej 2,5 gola40%
Folkestone Invicta
P
R
P
Z
Z
Gole strzelone / mecz1.6
Gole stracone / mecz1.2
Rożne dla / mecz6
Rożne przeciw / mecz2.2
Powyżej 2,5 gola40%
Ostatnie 5 meczów Bracknell Town
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Southern Premier League - South | 11.08.2026 | Bracknell Town | 3 - 2 | Gloucester City | 1 - 1 | 1 - 5 | 6 | Z |
| UK Friendlies | 07.07.2026 | Bracknell Town | 1 - 6 | Walton & Hersham | 0 - 3 | 3 - 1 | 4 | P |
| Anglia - Southern Premier League - South | 10.02.2026 | Bracknell Town | 1 - 1 | Berkhamsted | 0 - 0 | 7 - 3 | 10 | R |
| Anglia - Southern Premier League - South | 07.02.2026 | Walton & Hersham | 1 - 1 | Bracknell Town | 1 - 0 | 5 - 8 | 13 | R |
| Anglia - Southern Premier League - South | 28.01.2026 | Havant and W | 0 - 1 | Bracknell Town | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 | Z |
Ostatnie 5 meczów Folkestone Invicta
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - National League South | 12.09.2026 | Folkestone Invicta | 1 - 2 | Farnham Town | 0 - 1 | 10 - 2 | 12 | P |
| Anglia - National League South | 08.09.2026 | Folkestone Invicta | 1 - 1 | Horsham | 1 - 0 | 3 - 3 | 6 | R |
| Anglia - National League South | 05.09.2026 | Torquay | 3 - 2 | Folkestone Invicta | 2 - 0 | 3 - 6 | 9 | P |
| Anglia - National League South | 31.08.2026 | Folkestone Invicta | 2 - 0 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | Z |
| Anglia - National League South | 29.08.2026 | Slough | 0 - 2 | Folkestone Invicta | 0 - 2 | 1 - 6 | 7 | Z |
Mecze Bracknell Town
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze Folkestone Invicta
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Bracknell Town i Folkestone Invicta
- Bracknell Town vs Gloucester City Bezpośrednie pojedynki
- Bracknell Town vs Walton & Hersham Bezpośrednie pojedynki
- Bracknell Town vs Berkhamsted Bezpośrednie pojedynki
- Havant and W vs Bracknell Town Bezpośrednie pojedynki
- Folkestone Invicta vs Farnham Town Bezpośrednie pojedynki
- Folkestone Invicta vs Horsham Bezpośrednie pojedynki
- Torquay vs Folkestone Invicta Bezpośrednie pojedynki
- Folkestone Invicta vs Hemel Hempstead Bezpośrednie pojedynki
- Slough vs Folkestone Invicta Bezpośrednie pojedynki