Napoli vs AC Milan Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Napoli 1 - 0
AC Milan
Napoli vs AC Milan: bilans bezpośredni
15
Spotkania
7 - 2 - 6
Z - R - P
10.2
Śr. rożnych
53%
Powyżej 9,5 rożnych
2.2
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Napoli Zwycięstwo 47%7
Remis 13%2
AC Milan Zwycięstwo 40%6
W ostatnich 15 spotkaniach między Napoli i AC Milan, Napoli wygrał 7, 2 zakończyło się remisem, a AC Milan wygrał 6. W spotkaniach notowano średnio 10.2 rzutów rożnych, a w 53% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Napoli grał u siebie, średnia wynosiła 11.4 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 2.2.
Statystyki Napoli vs AC Milan zaktualizowano 21.09.2026 18:02.
Napoli vs AC Milan: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Włochy - Serie A | 06.04.2026 | Napoli | 1 - 0 | AC Milan | 0 - 0 | 4 - 3 | 7 | Z |
| Superpuchar Włoch | 18.12.2025 | Napoli | 2 - 0 | AC Milan | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | Z |
| Włochy - Serie A | 28.09.2025 | AC Milan | 2 - 1 | Napoli | 2 - 0 | 1 - 7 | 8 | P |
| Włochy - Serie A | 30.03.2025 | Napoli | 2 - 1 | AC Milan | 2 - 0 | 2 - 6 | 8 | Z |
| Włochy - Serie A | 29.10.2024 | AC Milan | 0 - 2 | Napoli | 0 - 2 | 5 - 1 | 6 | Z |
| Włochy - Serie A | 11.02.2024 | AC Milan | 1 - 0 | Napoli | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 | P |
| Włochy - Serie A | 29.10.2023 | Napoli | 2 - 2 | AC Milan | 0 - 2 | 6 - 4 | 10 | R |
| UEFA Champions League | 18.04.2023 | Napoli | 1 - 1 | AC Milan | 0 - 1 | 16 - 1 | 17 | R |
| UEFA Champions League | 12.04.2023 | AC Milan | 1 - 0 | Napoli | 1 - 0 | 3 - 10 | 13 | P |
| Włochy - Serie A | 02.04.2023 | Napoli | 0 - 4 | AC Milan | 0 - 2 | 10 - 4 | 14 | P |
| Włochy - Serie A | 18.09.2022 | AC Milan | 1 - 2 | Napoli | 0 - 0 | 9 - 4 | 13 | Z |
| Włochy - Serie A | 06.03.2022 | Napoli | 0 - 1 | AC Milan | 0 - 0 | 6 - 7 | 13 | P |
| Włochy - Serie A | 19.12.2021 | AC Milan | 0 - 1 | Napoli | 0 - 1 | 5 - 5 | 10 | Z |
| Włochy - Serie A | 14.03.2021 | AC Milan | 0 - 1 | Napoli | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | Z |
| Włochy - Serie A | 22.11.2020 | Napoli | 1 - 3 | AC Milan | 0 - 1 | 8 - 5 | 13 | P |
Ostatnia forma
Napoli
R
Z
P
P
P
Gole strzelone / mecz1
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz4.4
Rożne przeciw / mecz5.4
Powyżej 2,5 gola40%
AC Milan
Z
P
R
R
Z
Gole strzelone / mecz1.6
Gole stracone / mecz1
Rożne dla / mecz4
Rożne przeciw / mecz3.2
Powyżej 2,5 gola40%
Ostatnie 5 meczów Napoli
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Włochy - Serie A | 20.09.2026 | Fiorentina | 1 - 1 | Napoli | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | R |
| Włochy - Serie A | 13.09.2026 | Napoli | 1 - 0 | Bologna | 0 - 0 | 10 - 0 | 10 | Z |
| UEFA Champions League | 09.09.2026 | Napoli | 0 - 1 | Arsenal | 0 - 0 | 0 - 6 | 6 | P |
| Włochy - Serie A | 05.09.2026 | Inter Milan | 3 - 2 | Napoli | 0 - 0 | 10 - 5 | 15 | P |
| Włochy - Serie A | 30.08.2026 | Napoli | 1 - 2 | Como | 1 - 2 | 2 - 7 | 9 | P |
Ostatnie 5 meczów AC Milan
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Włochy - Serie A | 20.09.2026 | AC Milan | 3 - 0 | Lecce | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | Z |
| UEFA Europa League | 16.09.2026 | AC Milan | 0 - 2 | Benfica | 0 - 1 | 10 - 1 | 11 | P |
| Włochy - Serie A | 12.09.2026 | Lazio | 2 - 2 | AC Milan | 2 - 0 | 2 - 5 | 7 | R |
| Włochy - Serie A | 06.09.2026 | Juventus | 1 - 1 | AC Milan | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | R |
| Włochy - Serie A | 28.08.2026 | AC Milan | 2 - 0 | Venezia | 0 - 0 | 2 - 3 | 5 | Z |
Mecze Napoli
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Włochy - Serie A | 10.10.2026 | Napoli | vs | Frosinone | - | - | - |
| UEFA Champions League | 13.10.2026 | Villarreal | vs | Napoli | - | - | - |
Mecze AC Milan
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Włochy - Serie A | 11.10.2026 | Sassuolo | vs | AC Milan | - | - | - |
Więcej rywali Napoli i AC Milan
- Fiorentina vs Napoli Bezpośrednie pojedynki
- Napoli vs Bologna Bezpośrednie pojedynki
- Napoli vs Arsenal Bezpośrednie pojedynki
- Inter Milan vs Napoli Bezpośrednie pojedynki
- Napoli vs Como Bezpośrednie pojedynki
- AC Milan vs Lecce Bezpośrednie pojedynki
- AC Milan vs Benfica Bezpośrednie pojedynki
- Lazio vs AC Milan Bezpośrednie pojedynki
- Juventus vs AC Milan Bezpośrednie pojedynki
- AC Milan vs Venezia Bezpośrednie pojedynki