Midtjylland U19 Hoekschopstatistieken & uitslagen
Denemarken - Competitie U19
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
3.8 goals per wedstrijd
10.9 corners per wedstrijd
3.7 kaarten per wedstrijd
Teamprofiel Denemarken - Competitie U19 · Sterkte ten opzichte van 12 competitieteams, laatste 365 dagen
Patronen
1e helft vs 2e helft
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 5W 3G 2V | +0.7 |
| 2e helft | 2W 4G 4V | -0.1 |
Snelle starter · beter voor rust
Eerste goal & comebacks
- Scoorde eerst in 5 van 10 · daarna 4W 1G 0V
- Kreeg eerst tegen in 4 van 10 · daarna 0W 1G 3V
- Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 4
- Stond voor maar won niet: 1 van 5
Geen duidelijk patroon · niets springt eruit in de laatste 10
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03/04 15:00 | Red Star Belgrade U19 | 0 - 0 | Midtjylland U19 | 0.0 |
0 - 0
|
9.0
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 02/29 11:00 | Einde | Randers Freja U19 | 0 - 2 | Midtjylland U19 | +0.75 |
1 - 8
(0-4)
|
|
3.5
|
Onder |
34 - 39
-
|
|
||||
| 02/12 13:00 | Einde | 2 Midtjylland U19 | 1 - 1 | Lille U19 3 | -0.75 |
5 - 4
(3-4)
|
9.0
|
Push |
3.25
|
Onder |
41 - 36
-
|
|
|||
| 11/26 12:30 | Einde | 1 3 Zrinjski Mostar U19 | 0 - 0 | Midtjylland U19 3 | +1.0 |
0 - 7
(0-4)
|
10.0
|
Onder |
3.0
|
Onder |
35 - 125
-
|
|
|||
| 11/08 17:00 | Einde | 3 Midtjylland U19 | 1 - 0 | Odense BK U19 3 | +0.5 |
5 - 5
(3-4)
|
|
3.0
|
Onder |
46 - 51
-
|
|
||||
| 11/04 13:00 | Einde | 2 Midtjylland U19 | 3 - 1 | Zrinjski Mostar U19 2 | -2.0 |
7 - 1
(5-0)
|
10.0
|
Onder |
3.25
|
Boven |
58 - 16
-
|
|
|||
| 10/27 12:00 | Einde | 1 Brondby U19 | 3 - 0 | Midtjylland U19 | 0.0 |
3 - 5
(0-1)
|
|
3.25
|
Onder |
37 - 46
-
|
|
||||
| 10/23 17:30 | Einde | 3 Midtjylland U19 | 1 - 0 | Elfsborg U19 2 | -1.0 |
4 - 9
(2-2)
|
10.0
|
Boven |
3.25
|
Onder |
73 - 90
-
|
|
|||
| 10/19 12:00 | Einde | 1 Midtjylland U19 | 0 - 0 | Sonderjyske U19 1 | -1.75 |
6 - 1
(1-1)
|
|
4.0
|
Onder |
42 - 22
-
|
|
||||
| 10/02 17:30 | Einde | 3 Elfsborg U19 | 1 - 2 | Midtjylland U19 2 | +0.5 |
7 - 9
(2-3)
|
10.0
|
Boven |
3.25
|
Onder |
71 - 78
-
|
|
|||
| 09/14 11:30 | Einde | 2 Vejle U19 | 1 - 0 | Midtjylland U19 | +1.0 |
2 - 5
(1-2)
|
|
3.5
|
Onder |
25 - 20
-
|
|
||||
| 08/31 12:00 | Einde | 2 AaB U19 | 1 - 2 | Midtjylland U19 | -0.25 |
4 - 2
(3-2)
|
|
3.25
|
Onder |
42 - 41
-
|
|
||||
| 08/17 12:00 | Einde | 1 Silkeborg IF U19 | 2 - 2 | Midtjylland U19 2 | +1.0 |
6 - 7
(3-3)
|
|
3.5
|
Boven |
28 - 58
-
|
|
||||
| 06/10 09:35 | Einde | 1 Midtjylland U19 | 1 - 2 | Malmö FF U19 1 | +0.25 |
7 - 2
(6-2)
|
|
3.0
|
Push |
48 - 38
-
|
|
||||
| 06/09 14:00 | Einde | 1 Huddersfield U19 | 1 - 5 | Midtjylland U19 1 | +0.25 |
2 - 2
(2-2)
|
|
2.75
|
Boven |
22 - 63
-
|
|
||||
| 06/09 10:30 | Einde | 1 Midtjylland U19 | 0 - 0 | Werder Bremen U19 2 | +1.25 |
5 - 3
(5-2)
|
|
2.75
|
Onder |
46 - 30
-
|
|
||||
| 06/08 13:00 | Einde | Midtjylland U19 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf U19 | 0.0 |
6 - 1
(4-1)
|
|
2.0
|
Onder |
48 - 31
-
|
|
||||
| 05/18 12:00 | FC Nordsjaelland U19 | 0 - 0 | Midtjylland U19 | +1.25 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 05/15 14:00 | Einde | 2 Lyngby U19 | 0 - 3 | Midtjylland U19 1 | +0.75 |
5 - 6
(2-4)
|
11.0
|
Push |
3.75
|
Onder |
21 - 25
-
|
|
|||
| 05/11 10:30 | Einde | 1 Midtjylland U19 | 5 - 0 | Sonderjyske U19 2 | -2.0 |
9 - 11
(3-1)
|
|
4.0
|
Boven |
41 - 44
-
|
|
||||
| 04/27 12:00 | Einde | 2 Midtjylland U19 | 3 - 3 | Vejle U19 1 | -1.5 |
3 - 3
(1-0)
|
|
3.75
|
Boven |
63 - 41
-
|
|
||||
| 04/13 12:00 | Einde | 3 AaB U19 | 2 - 1 | Midtjylland U19 1 | 0.0 |
9 - 3
(3-3)
|
|
3.25
|
Onder |
33 - 49
-
|
|
||||
| 04/02 15:00 | Einde | 3 FC Porto U19 | 3 - 0 | Midtjylland U19 3 | -1.25 |
5 - 3
(3-1)
|
10.0
|
Onder |
3.0
|
Push |
72 - 54
-
|
|
|||
| 03/29 16:15 | Einde | 3 Silkeborg IF U19 | 0 - 0 | Midtjylland U19 3 | +1.5 |
4 - 7
(1-2)
|
|
3.5
|
Onder |
25 - 56
-
|
|
||||
| 03/13 13:00 | Einde | 3 Midtjylland U19 | 3 - 1 | Man Utd U19 3 1 | +1.0 |
2 - 1
(1-1)
|
10.0
|
Onder |
3.0
|
Boven |
49 - 79
-
|
|
|||
| 03/02 12:00 | Einde | FC Kopenhagen U19 | 0 - 3 | Midtjylland U19 4 | +1.25 |
0 - 7
(0-3)
|
|
3.5
|
Onder |
29 - 36
-
|
|
||||
| 02/20 13:00 | Einde | 3 Midtjylland U19 | 1 - 1 | Roma U19 2 | +0.5 |
2 - 10
(1-7)
|
10.5
|
Boven |
3.25
|
Onder |
67 - 74
-
|
|
|||
| 11/28 19:00 | Einde | 1 2 Hamilton U19 | 1 - 2 | Midtjylland U19 1 | 0.0 |
4 - 8
(3-4)
|
10.0
|
Boven |
3.0
|
Push |
52 - 72
-
|
|
|||
| 11/24 12:00 | Einde | Midtjylland U19 | 6 - 0 | Lyngby U19 1 | -1.75 |
7 - 2
(6-0)
|
|
3.75
|
Boven |
36 - 21
-
|
|
||||
| 11/10 12:00 | Einde | Midtjylland U19 | 2 - 1 | Brondby U19 | -0.75 |
9 - 5
(6-2)
|
|
3.25
|
Onder |
38 - 33
-
|
|
||||

