NK Krsko Hoekschopstatistieken & uitslagen
Slovenië - Prva Liga
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
2.5 goals per wedstrijd
8.9 corners per wedstrijd
3.4 kaarten per wedstrijd
Teamprofiel Slovenië - 2. SNL · Sterkte ten opzichte van 19 competitieteams, laatste 365 dagen
Patronen
1e helft vs 2e helft
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 2W 5G 3V | -0.5 |
| 2e helft | 2W 3G 5V | -0.4 |
Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften
Eerste goal & comebacks
- Scoorde eerst in 1 van 9 · daarna 1W 0G 0V
- Kreeg eerst tegen in 6 van 9 · daarna 0W 1G 5V
- Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 6
- Stond voor maar won niet: 1 van 2
Trage starter · krijgt eerst tegen in 6 van 9
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/15 19:15 | Einde | 1 3 NK Krsko | 0 - 2 | NK Maribor 4 | +1.5 |
4 - 9
(1-4)
|
11.0
|
Boven |
3.0
|
Onder |
60 - 74
-
|
|
|||
| 09/07 16:00 | NK Lokomotiva Zagreb | 0 - 0 | NK Krsko | -0.75 |
0 - 0
|
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 08/31 18:00 | Einde | Aluminij Kidricevo | 1 - 0 | NK Krsko 1 | 0.0 |
2 - 7
(2-6)
|
10.5
|
Onder |
2.5
|
Onder |
52 - 97
-
|
|
|||
| 08/25 19:00 | Einde | 1 1 NK Krsko | 1 - 1 | NK Triglav Kranj 4 | -0.25 |
4 - 2
(1-2)
|
10.5
|
Onder |
2.5
|
Onder |
65 - 51
-
|
|
|||
| 08/19 15:00 | Einde | 2 NS Mura | 0 - 1 | NK Krsko 2 1 | -0.75 |
10 - 7
(5-5)
|
10.5
|
Boven |
2.5
|
Onder |
105 - 58
-
|
|
|||
| 08/14 15:00 | Einde | 1 Turnisce | 0 - 8 | NK Krsko | +3.75 |
1 - 6
(1-2)
|
|
4.75
|
Boven |
31 - 110
-
|
|
||||
| 08/11 19:00 | Einde | 2 NK Krsko | 1 - 1 | NK Celje 3 | +0.5 |
5 - 6
(3-6)
|
11.0
|
Push |
2.5
|
Onder |
73 - 106
-
|
|
|||
| 08/06 17:00 | Einde | 2 NK Rudar Velenje | 1 - 1 | NK Krsko 1 | -0.5 |
4 - 7
(1-3)
|
10.5
|
Boven |
2.5
|
Onder |
64 - 82
-
|
|
|||
| 07/29 19:30 | Einde | 3 NK Krsko | 0 - 0 | Olimpija Ljubljana 2 | +1.0 |
6 - 3
(5-1)
|
10.0
|
Onder |
2.5
|
Onder |
54 - 78
-
|
|
|||
| 07/22 19:15 | Einde | 2 NK Domzale | 2 - 0 | NK Krsko 2 | -1.5 |
16 - 2
(8-1)
|
10.5
|
Boven |
2.75
|
Onder |
108 - 32
-
|
|
|||
| 07/14 19:15 | Einde | 4 NK Krsko | 1 - 1 | Petrolul Ploiesti 4 | -0.25 |
7 - 2
(7-1)
|
|
3.0
|
Onder |
76 - 56
-
|
|
||||
| 07/08 17:00 | Einde | 1 NK Krsko | 2 - 0 | FK Tuzla City 2 | +0.5 |
2 - 3
(1-1)
|
|
3.0
|
Onder |
45 - 98
-
|
|
||||
| 07/07 17:00 | Einde | 1 NK Krsko | 1 - 7 | FK Vozdovac | +0.25 |
1 - 3
(0-3)
|
|
2.75
|
Boven |
34 - 96
-
|
|
||||
| 07/04 17:00 | Einde | NK Krsko | 1 - 1 | KS Luftetari | -0.25 |
2 - 4
(0-1)
|
|
3.0
|
Onder |
20 - 74
-
|
|
||||
| 06/30 17:00 | Einde | 1 NK Rudes | 2 - 2 | NK Krsko 1 | 0.0 |
3 - 4
(2-3)
|
9.5
|
Onder |
2.75
|
Boven |
59 - 67
-
|
|
|||
| 06/27 15:30 | Einde | 1 HNK Gorica | 2 - 2 | NK Krsko 1 |
3 - 7
(2-0)
|
9.0
|
Boven |
|
Push |
65 - 65
-
|
|
||||
| 06/22 17:00 | Einde | NK Krsko | 1 - 2 | Radnicki Nis | +0.5 |
3 - 6
(2-2)
|
9.0
|
Push |
2.5
|
Boven |
49 - 79
-
|
|
|||
| 05/27 15:00 | Einde | 1 NK Krsko | 0 - 1 | NK Celje 1 | +0.25 |
5 - 5
(2-4)
|
10.5
|
Onder |
2.75
|
Onder |
69 - 86
-
|
|
|||
| 05/23 15:00 | Einde | 2 Olimpija Ljubljana | 2 - 0 | NK Krsko 3 | -2.0 |
5 - 2
(4-0)
|
10.5
|
Onder |
3.0
|
Onder |
74 - 29
-
|
|
|||
| 05/20 15:50 | Einde | 1 NK Domzale | 3 - 1 | NK Krsko 2 | -1.25 |
5 - 1
(3-0)
|
10.5
|
Onder |
2.75
|
Boven |
86 - 24
-
|
|
|||
| 05/12 15:50 | Einde | 2 NK Krsko | 1 - 2 | NK Maribor 2 | +1.5 |
6 - 10
(1-6)
|
10.5
|
Boven |
3.0
|
Push |
86 - 124
-
|
|
|||
| 05/09 17:00 | Einde | Ankaran Hrvatini | 0 - 0 | NK Krsko 4 | -0.25 |
1 - 1
(0-1)
|
10.5
|
Onder |
2.5
|
Onder |
61 - 40
-
|
|
|||
| 05/05 18:00 | Einde | 1 NK Krsko | 1 - 0 | NK Rudar Velenje 4 | 0.0 |
5 - 10
(4-4)
|
10.5
|
Boven |
2.5
|
Onder |
92 - 124
-
|
|
|||
| 05/02 14:00 | Einde | NK Triglav Kranj | 2 - 0 | NK Krsko 3 | 0.0 |
0 - 10
(0-5)
|
10.5
|
Onder |
2.5
|
Onder |
39 - 85
-
|
|
|||
| 04/29 18:00 | Einde | 1 NK Krsko | 1 - 2 | Aluminij Kidricevo 3 | -0.25 |
6 - 5
(3-3)
|
10.5
|
Boven |
2.25
|
Boven |
84 - 62
-
|
|
|||
| 04/25 16:00 | Einde | 1 Aluminij Kidricevo | 1 - 1 | NK Krsko 1 | 0.0 |
2 - 4
(1-3)
|
|
2.5
|
Onder |
84 - 61
-
|
|
||||
| 04/21 18:00 | Einde | 1 ND Gorica | 2 - 0 | NK Krsko 3 | -0.25 |
7 - 4
(5-2)
|
10.5
|
Boven |
2.25
|
Onder |
69 - 74
-
|
|
|||
| 04/18 17:00 | Einde | 3 NK Krsko | 1 - 0 | ND Gorica 3 1 | 0.0 |
4 - 4
(1-2)
|
10.5
|
Onder |
2.5
|
Onder |
82 - 73
-
|
|
|||
| 04/14 14:00 | Einde | 3 NK Celje | 5 - 0 | NK Krsko 3 | -0.5 |
2 - 6
(0-4)
|
11.0
|
Onder |
2.75
|
Boven |
53 - 78
-
|
|
|||
| 04/08 14:50 | Einde | NK Krsko | 0 - 1 | Olimpija Ljubljana 1 | +1.25 |
5 - 5
(4-4)
|
10.0
|
Push |
2.5
|
Onder |
46 - 46
-
|
|
|||

