Le Mans (D) Hoekschopstatistieken & uitslagen

Frankrijk - Seconde Ligue - Dames

Oudste WWWGGWWWGW Laatste In vorm+0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 14

Notities:

Reeksen & vorm Alle reeksen

Teamprofiel Frankrijk - Seconde Ligue - Dames · Sterkte ten opzichte van 13 competitieteams, laatste 365 dagen

85Totaal
Sterk punt2e helft Zwak puntHoekschoppen voor
Aanval: doelpunten per wedstrijdAanval74 Verdediging: tegendoelpunten per wedstrijd, minder is beterVerdediging94 Hoekschoppen voor: hoekschoppen voor per wedstrijdHoekschoppen voor59 2e helft: punten per wedstrijd in de 2e helft2e helft99 Thuisvorm: punten per thuiswedstrijd in de competitieThuisvorm93 Uitvorm: punten per uitwedstrijd in de competitieUitvorm80 Recente vorm: punten per wedstrijd, laatste 5 competitieduelsRecente vorm99

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft5W 2G 3V+0.2
2e helft8W 2G 0V+1.0

Tweede-helft-ploeg · beter na rust

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 7 van 10 · daarna 6W 1G 0V
  • Kreeg eerst tegen in 3 van 10 · daarna 1W 2G 0V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 3 van 3
  • Stond voor maar won niet: 2 van 9

Koploper · wint 6 van de 7 wedstrijden waarin het eerst scoort

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 4Uit 6
Corners totaal6.5
Corners voor3.5
Corners tegen3.0
Boven 9.510%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 4Uit 6
Gescoord1.8
Tegen0.6
Boven 2.540%
Beide scoren50%
KaartenAlleThuis 4Uit 6
Kaarten per wedstrijd2.5
Boven 3.520%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage · cornerlijn in 2 wedstrijden
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
10/04 12:00 Einde 1 Metz (D) 1 - 2 Le Mans (D) 2 0.0
3 - 6 (1-5)
2.5
Boven
36 - 33
-

09/13 14:00 Einde 1 St Etienne (D) 1 - 1 Le Mans (D) 1 +0.25
3 - 1 (0-0)
2.25
Onder
45 - 29
-

05/24 14:00 Einde 2 Toulouse (D) 0 - 2 Le Mans (D) 1 -0.75
2 - 3 (0-1)
2.75
Onder
36 - 22
-

05/17 14:00 Einde Le Mans (D) 3 - 0 Guingamp (D) -1.5
5 - 1 (1-1)
8.0
Onder
2.75
Boven
64 - 30
-

05/03 12:00 Einde 3 Nice (D) 0 - 2 Le Mans (D) 1 +0.25
6 - 3 (2-1)
2.25
Onder
50 - 31
-

04/26 14:00 Einde 1 Le Mans (D) 2 - 2 Auxerre (D) -0.25
6 - 4 (2-3)
2.25
Boven
55 - 65
-

03/29 12:00 Einde Grenoble Claix (D) 1 - 1 Le Mans (D) 1 +0.25
1 - 5 (1-0)
8.0
Onder
2.25
Onder
44 - 46
-

03/22 14:00 Einde 2 Le Mans (D) 2 - 1 Lille (D) 3 -0.25
1 - 2 (1-1)
2.25
Boven
65 - 49
-

02/22 13:30 Einde 2 Le Mans (D) 1 - 0 Thonon Evian FC (D) 1 -0.5
3 - 3 (3-3)
2.5
Onder
58 - 57
-

02/15 13:30 Einde 2 Reims (D) 0 - 2 Le Mans (D) 1 +0.5
5 - 2 (2-0)
2.25
Onder
40 - 32
-

02/08 13:30 Einde 1 Le Mans (D) 0 - 2 Saint Malo (D) 1 0.0
2 - 4 (0-4)
2.5
Onder
90 - 50
-

02/01 13:30 Einde 1 1 Guingamp (D) 0 - 1 Le Mans (D) 2 +1.0
2 - 7 (2-5)
8.0
Boven
2.75
Onder
31 - 66
-

01/24 13:30 Einde Nantes (D) 5 - 0 Le Mans (D) -2.0
7 - 0 (3-0)
8.5
Onder
3.5
Boven
101 - 38
-

01/18 13:30 Einde 2 Le Mans (D) 1 - 0 Nice (D) 1 1 -0.75
2 - 1 (1-0)
2.5
Onder
76 - 46
-

01/11 13:30 Lorient - Dames 0 - 0 Le Mans (D) +1.25
0 - 0 (0-0)
2.75
-

01/11 13:25 Einde 1 Lorient (W) 1 - 7 Le Mans (D) +1.25
4 - 3 (1-2)
2.75
Boven
38 - 67
-

12/20 14:00 Einde 1 Auxerre (D) 3 - 1 Le Mans (D) 1 -0.5
3 - 5 (2-2)
1.75
Boven
28 - 86
-

11/02 14:00 Einde 2 Lille (D) 1 - 0 Le Mans (D) 1 -0.25
7 - 3 (4-1)
8.0
Boven
2.25
Onder
36 - 54
-

10/19 12:00 Einde 3 Le Mans (D) 1 - 0 Rodez AF (D) -0.25
8 - 1 (3-1)
8.0
Boven
2.25
Onder
77 - 44
-

09/27 16:00 Einde 1 Le Mans (D) 3 - 0 Reims (D) 2 0.0
4 - 3 (4-2)
2.75
Boven
77 - 53
-

09/07 12:27 Einde 3 Le Mans (D) 3 - 1 Toulouse (D) 2
0 - 5 (0-1)
Push
38 - 88
-

05/18 14:00 Einde 1 Nice (D) 3 - 2 Le Mans (D) -0.25
3 - 5 (1-3)
2.75
Boven
49 - 34
-

05/11 14:00 Einde 2 Le Mans (D) 3 - 1 US Orleans - Dames 2 -0.75
3 - 3 (2-0)
8.0
Onder
2.75
Boven
51 - 72
-

04/20 13:00 Einde 3 Le Mans (D) 1 - 1 Rodez AF (D) 2 -1.5
12 - 1 (5-1)
3.0
Onder
55 - 28
-

04/13 13:00 Einde 1 Toulouse (D) 3 - 0 Le Mans (D) 1 -0.75
5 - 1 (3-1)
2.25
Boven
33 - 31
-

03/30 14:00 Einde 1 Le Mans (D) 4 - 1 Saint Malo (D) 2 -0.75
1 - 1 (0-1)
2.75
Boven
42 - 37
-

03/16 13:30 Einde 2 Lille (D) 1 - 1 Le Mans (D) 1 0.0
5 - 3 (1-3)
2.75
Onder
61 - 35
-

03/02 13:30 Einde 2 Metz (D) 1 - 1 Le Mans (D) 1 0.0
6 - 4 (2-2)
1.75
Boven
38 - 51
-

02/16 13:30 Einde 2 Le Mans (D) 0 - 1 Lens (D) 4 0.0
3 - 1 (1-1)
2.25
Onder
46 - 31
-

02/07 19:00 Einde 2 Le Mans (D) 0 - 4 PSG (D) +2.75
1 - 4 (0-2)
8.5
Onder
3.75
Boven
20 - 113
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts