Glasgow City (D) Hoekschopstatistieken & uitslagen
Schotland - Premier League - Dames
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
4.1 goals per wedstrijd
8.6 corners per wedstrijd
1.6 kaarten per wedstrijd
Teamprofiel Schotland - Premier League - Dames · Sterkte ten opzichte van 11 competitieteams, laatste 365 dagen
Patronen
1e helft vs 2e helft
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 4W 2G 4V | +0.4 |
| 2e helft | 7W 3G 0V | +1.5 |
Tweede-helft-ploeg · beter na rust
Eerste goal & comebacks
- Scoorde eerst in 5 van 10 · daarna 4W 0G 1V
- Kreeg eerst tegen in 4 van 10 · daarna 1W 2G 1V
- Punt of winst na een vroege achterstand: 3 van 4
- Stond voor maar won niet: 1 van 6
Comeback-ploeg · pakt punten in 3 van 4 wedstrijden na een vroege achterstand
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02/11 16:00 | Einde | 1 Montrose LFC (D) | 1 - 5 | Glasgow City (D) 1 | +4.25 |
1 - 15
(1-10)
|
|
5.0
|
Boven |
19 - 74
-
|
|
||||
| 02/04 12:00 | Einde | 3 Glasgow City (D) | 1 - 1 | Hibernian (D) 1 | -1.75 |
6 - 7
(1-1)
|
|
3.0
|
Onder |
34 - 28
-
|
|
||||
| 01/28 14:10 | Einde | Glasgow City (D) | 1 - 0 | Celtic (D) | +0.25 |
6 - 1
(5-1)
|
11.0
|
Onder |
2.75
|
Onder |
-
-
|
|
|||
| 01/14 13:02 | Einde | 3 Spartans (D) | 1 - 5 | Glasgow City (D) | +3 |
0 - 8
(0-4)
|
10.5
|
Onder |
3.75
|
Boven |
15 - 50
-
|
|
|||
| 01/14 13:00 | Spartans (D) | 0 - 0 | Glasgow City (D) | +3.0 |
0 - 0
|
10.5
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 12/17 13:00 | Einde | Glasgow City (D) | 6 - 0 | Partick Thistle (D) | -2.5 |
8 - 3
(3-2)
|
11.0
|
Push |
3.5
|
Boven |
43 - 30
-
|
|
|||
| 12/10 16:10 | Einde | Hibernian (D) | 1 - 3 | Glasgow City (D) 1 | +1.25 |
6 - 6
(3-2)
|
9.5
|
Boven |
3.0
|
Boven |
35 - 33
-
|
|
|||
| 11/26 16:00 | Einde | 1 Dundee Utd (D) | 1 - 3 | Glasgow City (D) | +3.5 |
0 - 12
(0-7)
|
|
4.25
|
Onder |
9 - 86
-
|
|
||||
| 11/22 20:00 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 1 - 0 | Montrose LFC (D) 1 | -5.5 |
7 - 0
(3-0)
|
11.0
|
Onder |
6.25
|
Onder |
49 - 12
-
|
|
|||
| 11/10 18:45 | Einde | 1 Celtic (D) | 3 - 0 | Glasgow City (D) | -0.5 |
3 - 4
(2-1)
|
11.0
|
Onder |
2.75
|
Boven |
50 - 48
-
|
|
|||
| 11/05 15:00 | Einde | 1 Hearts (D) | 0 - 0 | Glasgow City (D) 1 | +1.25 |
4 - 12
(1-4)
|
9.5
|
Boven |
3.0
|
Onder |
19 - 39
-
|
|
|||
| 10/18 18:00 | Einde | SK Brann (D) | 2 - 0 | Glasgow City (D) 2 | -1.25 |
5 - 1
(3-0)
|
9.5
|
Onder |
3.0
|
Onder |
54 - 12
-
|
|
|||
| 10/15 14:00 | Einde | 1 Aberdeen (D) | 2 - 3 | Glasgow City (D) 4 | +3.5 |
1 - 9
(0-5)
|
11.0
|
Onder |
4.25
|
Boven |
20 - 44
-
|
|
|||
| 10/11 19:35 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 0 - 4 | SK Brann (D) 2 | +0.25 |
3 - 4
(0-3)
|
9.5
|
Onder |
3.0
|
Boven |
26 - 38
-
|
|
|||
| 10/08 13:00 | Einde | 2 Glasgow City (D) | 3 - 0 | Spartans (D) | -3.5 |
13 - 1
(3-1)
|
10.5
|
Boven |
4.0
|
Onder |
52 - 13
-
|
|
|||
| 10/05 19:30 | Einde | 2 Celtic (D) | 2 - 1 | Glasgow City (D) 2 1 | -0.25 |
7 - 6
(4-2)
|
11.0
|
Boven |
2.75
|
Boven |
29 - 27
-
|
|
|||
| 09/13 20:00 | Einde | 3 Hamilton (D) | 0 - 5 | Glasgow City (D) | +5.25 |
0 - 17
(0-7)
|
|
5.5
|
Onder |
3 - 114
-
|
|
||||
| 09/09 16:00 | Einde | Gintra Universitetas (D) | 0 - 3 | Glasgow City (D) 3 | +2.0 |
1 - 5
(1-4)
|
|
3.5
|
Onder |
14 - 52
-
|
|
||||
| 09/06 10:00 | Einde | Glasgow City (D) | 2 - 0 | Shelbourne (D) 1 | -2.0 |
6 - 2
(5-2)
|
|
3.5
|
Onder |
49 - 32
-
|
|
||||
| 09/02 18:00 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 2 - 0 | Hearts (D) 1 | -2.25 |
9 - 2
(7-1)
|
9.5
|
Boven |
3.75
|
Onder |
48 - 18
-
|
|
|||
| 08/27 16:10 | Einde | 1 Rangers (D) | 1 - 1 | Glasgow City (D) 2 | 0.0 |
9 - 3
(4-3)
|
9.5
|
Boven |
2.5
|
Onder |
56 - 49
-
|
|
|||
| 08/23 20:00 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 4 - 1 | Motherwell (D) 2 | -4.25 |
7 - 3
(4-0)
|
10.0
|
Push |
4.75
|
Boven |
50 - 18
-
|
|
|||
| 08/20 13:00 | Einde | 1 Partick Thistle (D) | 0 - 3 | Glasgow City (D) | +3.25 |
0 - 5
(0-3)
|
11.0
|
Onder |
4.0
|
Onder |
12 - 50
-
|
|
|||
| 08/13 17:10 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 3 - 0 | Hibernian (D) 2 1 | -2.75 |
14 - 1
(9-0)
|
9.5
|
Boven |
3.5
|
Onder |
45 - 15
-
|
|
|||
| 08/06 13:30 | Einde | 1 Glasgow City (D) | 3 - 0 | Sunderland (D) 1 | -1.0 |
7 - 3
(3-0)
|
|
3.5
|
Onder |
31 - 26
-
|
|
||||
| 05/21 16:10 | Einde | Rangers (D) | 0 - 1 | Glasgow City (D) 1 | -0.5 |
12 - 3
(6-0)
|
9.0
|
Boven |
2.5
|
Onder |
40 - 35
-
|
|
|||
| 05/14 16:10 | Einde | 2 Glasgow City (D) | 2 - 1 | Partick Thistle (D) 2 | -4.25 |
10 - 3
(6-2)
|
11.0
|
Boven |
5.0
|
Onder |
107 - 34
-
|
|
|||
| 05/11 19:30 | Einde | 1 Celtic (D) | 3 - 1 | Glasgow City (D) 1 | 0.0 |
5 - 3
(0-1)
|
10.0
|
Onder |
2.5
|
Boven |
70 - 47
-
|
|
|||
| 05/07 16:10 | Einde | Glasgow City (D) | 3 - 0 | Hearts (D) 1 1 | -2.5 |
10 - 1
(7-0)
|
|
3.5
|
Onder |
131 - 28
-
|
|
||||
| 05/03 19:45 | Einde | Glasgow City (D) | 2 - 1 | Hibernian (D) 1 | -2.75 |
7 - 2
(3-1)
|
9.5
|
Onder |
3.25
|
Onder |
76 - 47
-
|
|
|||

