SK Sturm Graz II Hoekschopstatistieken & uitslagen
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
3.8 goals per wedstrijd
10.4 corners per wedstrijd
5 kaarten per wedstrijd
Teamprofiel Oostenrijk - 2. Liga · Sterkte ten opzichte van 18 competitieteams, laatste 365 dagen
Patronen
1e helft vs 2e helft
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 1W 3G 6V | -0.6 |
| 2e helft | 4W 3G 3V | +0.4 |
Tweede-helft-ploeg · beter na rust
Eerste goal & comebacks
- Scoorde eerst in 2 van 10 · daarna 2W 0G 0V
- Kreeg eerst tegen in 8 van 10 · daarna 1W 2G 5V
- Punt of winst na een vroege achterstand: 3 van 8
- Stond voor maar won niet: 1 van 4
Trage starter · krijgt eerst tegen in 8 van 10
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/20 11:00 | Einde | SK Sturm Graz II | 0 - 2 | ASK Voitsberg | +1.0 |
7 - 6
(1-2)
|
|
4.0
|
Onder |
91 - 51
-
|
|
||||
| 01/16 17:00 | Einde | 1 Deutschlandsberger SC | 1 - 2 | SK Sturm Graz II 1 | +1.0 |
3 - 6
(2-2)
|
|
4.25
|
Onder |
57 - 84
-
|
|
||||
| 12/06 17:30 | Einde | 1 SK Sturm Graz II | 0 - 4 | SV Ried 1 | +1.75 |
2 - 2
(0-1)
|
10.5
|
Onder |
3.25
|
Boven |
23 - 48
-
|
|
|||
| 12/01 17:10 | Einde | 1 St. Pölten | 3 - 1 | SK Sturm Graz II 2 | -1.5 |
11 - 3
(3-2)
|
10.0
|
Boven |
3.25
|
Boven |
81 - 66
-
|
|
|||
| 11/26 09:30 | Einde | 3 SK Sturm Graz II | 0 - 2 | DSV Leoben 1 | +0.75 |
3 - 3
(0-0)
|
9.5
|
Onder |
3.25
|
Onder |
62 - 54
-
|
|
|||
| 11/10 17:10 | Einde | SV Stripfing/Weiden | 2 - 1 | SK Sturm Graz II 3 | -1.25 |
5 - 1
(3-0)
|
10.5
|
Onder |
3.5
|
Onder |
48 - 45
-
|
|
|||
| 11/05 09:30 | SK Sturm Graz II | 0 - 0 | SV Ried | +1.0 |
0 - 0
|
11.0
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 10/27 17:10 | Einde | 2 SV Lafnitz | 5 - 2 | SK Sturm Graz II 1 | -0.75 |
7 - 5
(3-2)
|
10.5
|
Boven |
3.25
|
Boven |
71 - 75
-
|
|
|||
| 10/21 13:30 | Einde | 2 SK Sturm Graz II | 1 - 1 | FC Liefering 3 | +0.25 |
6 - 5
(3-3)
|
10.0
|
Boven |
3.5
|
Onder |
67 - 67
-
|
|
|||
| 10/07 13:30 | Einde | 4 FC Dornbirn 1913 | 2 - 3 | SK Sturm Graz II 4 | -0.25 |
15 - 5
(4-2)
|
11.0
|
Boven |
3.0
|
Boven |
86 - 48
-
|
|
|||
| 10/01 09:30 | Einde | 1 3 SK Sturm Graz II | 3 - 2 | SKU Amstetten 4 1 | +0.25 |
2 - 8
(2-3)
|
11.0
|
Onder |
3.25
|
Boven |
49 - 73
-
|
|
|||
| 09/24 09:30 | Einde | 1 SV Horn | 4 - 0 | SK Sturm Graz II 1 | -0.75 |
4 - 6
(2-2)
|
10.0
|
Push |
3.25
|
Boven |
51 - 46
-
|
|
|||
| 09/17 09:30 | Einde | SK Sturm Graz II | 0 - 2 | SW Bregenz | 0.0 |
4 - 3
(3-2)
|
9.5
|
Onder |
3.0
|
Onder |
77 - 36
-
|
|
|||
| 09/01 17:10 | Einde | 4 FC Flyeralarm Admira | 1 - 1 | SK Sturm Graz II 3 | -0.75 |
8 - 9
(2-5)
|
10.5
|
Boven |
3.0
|
Onder |
64 - 53
-
|
|
|||
| 08/27 09:30 | Einde | 3 SK Sturm Graz II | 3 - 3 | SV Kapfenberg 3 | -0.25 |
1 - 10
(0-5)
|
10.5
|
Boven |
3.0
|
Boven |
44 - 64
-
|
|
|||
| 08/18 19:30 | Einde | 1 2 Grazer AK | 1 - 0 | SK Sturm Graz II 4 | -1.5 |
14 - 7
(11-2)
|
9.5
|
Boven |
3.25
|
Onder |
93 - 58
-
|
|
|||
| 08/13 09:30 | Einde | 1 SK Sturm Graz II | 2 - 2 | Floridsdorfer AC 3 | +0.5 |
4 - 5
(2-3)
|
10.0
|
Onder |
2.75
|
Boven |
49 - 52
-
|
|
|||
| 08/06 09:30 | Einde | 3 First Vienna FC 1894 | 2 - 2 | SK Sturm Graz II 1 | -0.25 |
2 - 10
(1-6)
|
|
3.0
|
Boven |
41 - 69
-
|
|
||||
| 07/30 09:30 | Einde | 1 SK Sturm Graz II | 1 - 4 | St. Pölten 2 | +0.75 |
6 - 5
(5-3)
|
9.5
|
Boven |
2.75
|
Boven |
50 - 52
-
|
|
|||
| 07/22 14:30 | Einde | 3 SK Sturm Graz II | 0 - 2 | Maccabi Petach Tikva 3 | +1.0 |
7 - 10
(2-6)
|
8.5
|
Boven |
3.75
|
Onder |
53 - 59
-
|
|
|||
| 07/19 18:00 | Einde | TUS Heiligenkreuz | 5 - 1 | SK Sturm Graz II 1 | +2.25 |
3 - 10
(3-4)
|
|
4.0
|
Boven |
37 - 87
-
|
|
||||
| 07/15 16:00 | Einde | Szombathelyi Haladas | 1 - 1 | SK Sturm Graz II | -1.25 |
5 - 9
(3-0)
|
|
4.0
|
Onder |
66 - 73
-
|
|
||||
| 07/08 10:00 | Einde | ND Beltinci | 7 - 3 | SK Sturm Graz II 1 | 0.0 |
1 - 4
(0-0)
|
|
4.25
|
Boven |
62 - 65
-
|
|
||||
| 07/05 18:00 | Einde | 1 St. Anna am Aigen | 4 - 4 | SK Sturm Graz II | +1.0 |
5 - 8
(4-1)
|
|
4.25
|
Boven |
41 - 74
-
|
|
||||
| 06/04 13:30 | Einde | 2 FC Blau Weiss Linz | 2 - 1 | SK Sturm Graz II 2 | -2.5 |
13 - 6
(5-6)
|
10.5
|
Boven |
4.0
|
Onder |
93 - 47
-
|
|
|||
| 05/26 18:15 | Einde | 6 SK Sturm Graz II | 4 - 2 | FC Liefering | +0.25 |
3 - 4
(2-2)
|
10.5
|
Onder |
3.5
|
Boven |
65 - 90
-
|
|
|||
| 05/21 11:30 | Einde | 3 SK Sturm Graz II | 2 - 0 | Vorwarts Steyr 4 | -0.25 |
7 - 5
(5-4)
|
9.5
|
Boven |
3.0
|
Onder |
64 - 51
-
|
|
|||
| 05/12 17:10 | Einde | 3 First Vienna FC 1894 | 1 - 0 | SK Sturm Graz II 3 | 0.0 |
10 - 4
(5-1)
|
11.0
|
Boven |
3.25
|
Onder |
67 - 59
-
|
|
|||
| 05/07 09:30 | Einde | 3 SK Sturm Graz II | 2 - 5 | FC Flyeralarm Admira 3 1 | 0.0 |
7 - 3
(3-1)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Boven |
97 - 51
-
|
|
|||
| 04/28 17:10 | Einde | 1 FK Austria Vienna II | 0 - 1 | SK Sturm Graz II 4 | +0.25 |
6 - 8
(4-4)
|
10.0
|
Boven |
3.25
|
Onder |
63 - 51
-
|
|
|||

