Aston Villa (Nio) Hoekschopstatistieken & uitslagen

Esoccer GT Leagues - 12 speelmin.

Oudste GWWGVVWWVW Laatste Stabiel+0.3 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 35

Notities:

Reeksen & vorm Alle reeksen

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft5W 2G 3V+0.6
2e helft0W 10G 0V0.0

Snelle starter · beter voor rust

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 6 van 10 · daarna 5W 0G 1V
  • Kreeg eerst tegen in 3 van 10 · daarna 0W 1G 2V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 3
  • Stond voor maar won niet: 1 van 6

Koploper · wint 5 van de 6 wedstrijden waarin het eerst scoort

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 6Uit 4
Corners totaal1.5
Corners voor0.5
Corners tegen1.0
Boven 9.50%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 6Uit 4
Gescoord1.5
Tegen0.9
Boven 2.550%
Beide scoren50%
KaartenAlleThuis 6Uit 4
Kaarten per wedstrijd0.0
Boven 3.50%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
10/29 09:00 Aston Villa (Nio) 0 - 0 Roma (Spartacus) 0.0
0 - 0 (0-0)
3.25
-

10/29 08:45 Einde Aston Villa (Nio) 1 - 2 PAOK (Giant) 0.0
2 - 0 (2-0)
3.25
Onder
22 - 30
-

10/29 08:15 Einde 1 1 Rangers (Crysis) 2 - 3 Aston Villa (Nio) 0.0
0 - 0 (0-0)
3.75
Boven
24 - 23
-

10/29 08:15 Rangers (Crysis) 0 - 0 Aston Villa (Nio) 0.0
0 - 0 (0-0)
3.75
-

10/29 08:00 Einde Fenerbahce (Miguel) 0 - 0 Aston Villa (Nio) -0.5
4 - 2 (4-2)
2.75
Onder
36 - 11
-

10/29 07:32 Einde Roma (Spartacus) 3 - 1 Aston Villa (Nio)
2 - 1 (2-1)
Push
22 - 21

10/29 07:30 Roma (Spartacus) 0 - 0 Aston Villa (Nio) 0.0
0 - 0 (0-0)
3.25
-

10/29 07:15 Einde PAOK (Giant) 0 - 0 Aston Villa (Nio) +0.25
0 - 0 (0-0)
3.75
Onder
21 - 20
-

10/29 06:45 Einde Aston Villa (Nio) 5 - 3 Rangers (Crysis) 1 -0.75
0 - 2 (0-2)
4
Boven
22 - 21
-

10/29 06:30 Einde Aston Villa (Nio) 1 - 1 Fenerbahce (Miguel) 0.0
2 - 1 (2-1)
2.75
Onder
16 - 21
-

10/28 09:00 Einde Aston Villa (Nio) 2 - 1 Roma (Spartacus) +0.5
0 - 0 (0-0)
2.75
Boven
22 - 25
-

10/28 08:19 Einde 1 Rangers (Crysis) 4 - 2 Aston Villa (Nio)
4 - 3 (4-3)
Push
26 - 22
-

10/28 08:00 Einde 1 Fenerbahce (Miguel) 1 - 2 Aston Villa (Nio) -0.25
5 - 3 (5-3)
2.5
Boven
30 - 18
-

10/28 07:30 Einde Roma (Spartacus) 1 - 1 Aston Villa (Nio) -0.5
1 - 5 (1-5)
3
Onder
15 - 27
-

10/28 07:30 Roma (Spartacus) 0 - 0 Aston Villa (Nio) -0.25
0 - 0 (0-0)
3.0
-

10/28 07:19 Einde PAOK (Giant) 0 - 1 Aston Villa (Nio)
1 - 0 (1-0)
Push
24 - 10
-

10/28 07:15 PAOK (Giant) 0 - 0 Aston Villa (Nio) -0.25
0 - 0 (0-0)
2.75
-

10/28 06:49 Einde Aston Villa (Nio) 4 - 3 Rangers (Crysis)
0 - 1 (0-1)
Push
21 - 17
-

10/28 06:30 Einde Aston Villa (Nio) 1 - 0 Fenerbahce (Miguel) +0.25
2 - 0 (2-0)
2.5
Onder
18 - 18
-

09/29 09:00 Einde Aston Villa (Nio) 1 - 2 Roma (Jack) +1.0
0 - 0 (0-0)
3.25
Onder
-
-

09/29 08:45 Einde Aston Villa (Nio) 1 - 2 PAOK (Spartacus) 0.0
0 - 0 (0-0)
2.75
Boven
-
-

09/29 08:16 Einde Rangers (Klaus) 1 - 0 Aston Villa (Nio) -0.75
0 - 0 (0-0)
2.25
Onder
-
-

09/29 08:15 Rangers (Klaus) 0 - 0 Aston Villa (Nio) -0.25
0 - 0 (0-0)
2.5
-

09/29 08:00 Einde Fenerbahce (Giant) 3 - 2 Aston Villa (Nio) -0.5
0 - 0 (0-0)
4.0
Boven
-
-

09/29 07:29 Rust ' Roma (Jack) 1 - 2 Aston Villa (Nio) -0.25 (-0.25)
0 - 0 (0-0)
3.25
-
-

09/29 07:15 PAOK (Spartacus) 0 - 0 Aston Villa (Nio) -0.5
0 - 0 (0-0)
2.75
-

09/29 07:14 Einde PAOK (Spartacus) 1 - 0 Aston Villa (Nio) -0.5
1 - 5 (1-5)
2.75
Onder
-
-

09/29 06:45 Aston Villa (Nio) 0 - 0 Rangers (Klaus) 0.0
0 - 0 (0-0)
2.75
-

09/29 06:44 Einde Aston Villa (Nio) 2 - 0 Rangers (Klaus) 0.0
1 - 2 (1-2)
2.75
Onder
-
-

09/29 06:31 Einde Aston Villa (Nio) 2 - 2 Fenerbahce (Giant)
0 - 0 (0-0)
Push
-
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts