Bergdalens IK Hoekschopstatistieken & uitslagen
Zweden - Division 2 Vestra Götaland
Oudste
VVV Laatste
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
5.7 goals per wedstrijd
12.7 corners per wedstrijd
3.3 kaarten per wedstrijd
Gebaseerd op de laatste 3 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Patronen
1e helft vs 2e helft
Elke helft telt als een eigen wedstrijd. De 1e helft op de ruststand, de 2e alleen op de goals na rust.
W G V telt die helft-uitslagen over de wedstrijden in de steekproef. Doelsaldo / wedstrijd is goals van het team min die van de tegenstander in die helft, per wedstrijd.
Het oordeel vergelijkt punten per helft (winst 3, gelijk 1). Een duidelijk verschil geeft Snelle starter of Tweede-helft-ploeg. Zakt laat weg: voor in de eerste helften, verliest de tweede.
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 0W 1G 2V | -2.0 |
| 2e helft | 0W 0G 3V | -2.3 |
Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften
Eerste goal & comebacks
Scoort eerst / Krijgt eerst tegen: in hoeveel wedstrijden van de steekproef het team de eerste goal maakte, of tegen kreeg, en de uitslag van die wedstrijden (W G V).
Comebacks: wedstrijden met een vroege achterstand waarin het team toch een punt of de winst pakte. Voorsprong verspeeld: wedstrijden waarin het team op enig moment voorstond maar niet won.
Het oordeel kiest het sterkste patroon: Comeback-ploeg (de helft van de achterstandswedstrijden gered), Geeft voorsprong weg (35% of meer van de voorsprongen niet verzilverd), Koploper (scoort meestal eerst en wint de meeste daarvan), Trage starter (krijgt meestal eerst tegen). Wedstrijden met een onvolledige tijdlijn tellen niet mee.
- Scoorde eerst in 0 van 3 · daarna 0W 0G 0V
- Kreeg eerst tegen in 3 van 3 · daarna 0W 0G 3V
- Punt of winst na een vroege achterstand: 0 van 3
- Stond voor maar won niet: 0 van 0
Trage starter · krijgt eerst tegen in 3 van 3
Goaltijdlijnen voor 3 van de laatste 3 wedstrijden
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
Log in om teams te volgen, notities te bewaren en meldingen in te stellen. Je komt direct hier terug.
Hulpmiddelen:
1X2 naar Asian Handicap · Scan-backtest
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/12 13:00 | Einde | 2 Varbergs GIF FK | 1 - 0 | Bergdalens IK 2 1 | -2.0 |
7 - 4
(4-2)
|
|
4.25
|
Onder |
10 - 13
-
|
|
||||
| 09/28 12:00 | Einde | 1 Onsala BK | 8 - 2 | Bergdalens IK 1 | -4.5 |
11 - 3
(7-1)
|
|
5.25
|
Boven |
123 - 38
-
|
|
||||
| 09/14 15:00 | Einde | 1 Qviding FIF | 6 - 0 | Bergdalens IK 1 | -3.0 |
9 - 4
(4-2)
|
|
5.0
|
Boven |
94 - 48
-
|
|
||||
| 08/31 15:00 | Einde | Jonsereds IF | 5 - 1 | Bergdalens IK | -2.0 |
11 - 1
(3-1)
|
|
4.0
|
Boven |
95 - 24
-
|
|
||||
| 08/22 18:30 | Bergdalens IK | 0 - 0 | Landvetter IS | +1.0 |
0 - 0
|
10.5
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 08/15 18:30 | Einde | 2 Lindome GIF | 5 - 0 | Bergdalens IK | -3.25 |
3 - 4
(2-1)
|
11.5
|
Onder |
4.75
|
Boven |
82 - 47
-
|
|
|||
| 08/10 12:00 | Einde | 1 Tvååkers IF | 4 - 0 | Bergdalens IK 1 1 | -3.5 |
14 - 6
(6-1)
|
10.5
|
Boven |
4.75
|
Onder |
63 - 20
-
|
|
|||
| 08/03 14:00 | Einde | 2 Bergdalens IK | 0 - 4 | Astorps FF 2 | +1.25 |
4 - 6
(4-1)
|
10.5
|
Onder |
3.5
|
Boven |
50 - 80
-
|
|
|||
| 06/28 15:00 | Einde | Bergdalens IK | 0 - 4 | Laholms FK | +0.75 |
6 - 4
(2-3)
|
10.5
|
Onder |
3.75
|
Boven |
78 - 62
-
|
|
|||
| 06/19 18:00 | Einde | 1 1 Hestrafors IF | 2 - 2 | Bergdalens IK 1 | -0.75 |
10 - 6
(6-4)
|
11.0
|
Boven |
3.25
|
Boven |
55 - 34
-
|
|
|||
| 06/15 14:00 | Einde | 1 Bergdalens IK | 1 - 5 | Varbergs GIF FK 4 | 0.0 |
6 - 7
(2-6)
|
10.5
|
Boven |
3.5
|
Boven |
85 - 79
-
|
|
|||
| 06/05 18:00 | Einde | Landvetter IS | 4 - 3 | Bergdalens IK 1 | -1.25 |
11 - 3
(5-2)
|
10.5
|
Boven |
3.25
|
Boven |
105 - 42
-
|
|
|||
| 05/31 12:00 | Einde | Bergdalens IK | 1 - 4 | Lindome GIF 1 | +1.5 |
6 - 4
(3-3)
|
|
3.5
|
Boven |
78 - 83
-
|
|
||||
| 05/24 15:00 | Bergdalens IK | 0 - 0 | Qviding FIF | +1.5 |
0 - 0
|
|
4.25
|
-
|
|||||||
| 05/18 13:00 | Einde | BK Astrio | 6 - 0 | Bergdalens IK 1 | -2.0 |
7 - 5
(6-2)
|
11.5
|
Boven |
4.0
|
Boven |
37 - 22
-
|
|
|||
| 05/10 12:00 | Einde | 1 Bergdalens IK | 1 - 2 | Onsala BK 2 | +1.5 |
2 - 8
(1-4)
|
10.5
|
Onder |
3.75
|
Onder |
43 - 79
-
|
|
|||
| 05/01 12:00 | Einde | 2 Västra Frölunda IF | 0 - 1 | Bergdalens IK 2 | -1.75 |
8 - 2
(3-1)
|
10.0
|
Push |
4.25
|
Onder |
55 - 33
-
|
|
|||
| 04/27 13:00 | Einde | 4 IF Böljan | 2 - 2 | Bergdalens IK 4 | -0.5 |
16 - 4
(7-1)
|
10.5
|
Boven |
3.25
|
Boven |
86 - 29
-
|
|
|||
| 04/17 18:00 | Einde | 3 Bergdalens IK | 3 - 3 | Jonsereds IF | +0.75 |
5 - 1
(4-1)
|
|
3.75
|
Boven |
47 - 69
-
|
|
||||
| 04/12 13:00 | Einde | 2 Laholms FK | 5 - 1 | Bergdalens IK | -1.0 |
5 - 5
(4-4)
|
|
3.5
|
Boven |
56 - 49
-
|
|
||||
| 04/05 12:00 | Einde | 1 Bergdalens IK | 1 - 5 | Tvååkers IF 2 | +1.25 |
2 - 6
(0-3)
|
10.5
|
Onder |
3.0
|
Boven |
53 - 74
-
|
|
|||
| 03/30 12:00 | Einde | 2 Astorps FF | 2 - 0 | Bergdalens IK | -0.75 |
9 - 2
(5-0)
|
|
3.25
|
Onder |
54 - 35
-
|
|
||||
| 10/19 13:00 | Bergdalens IK | 0 - 0 | Lindome GIF | 0.0 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 10/13 13:00 | Einde | 2 Laholms FK | 2 - 3 | Bergdalens IK 1 | -1.0 |
7 - 3
(1-0)
|
11.0
|
Onder |
4.0
|
Boven |
47 - 22
-
|
|
|||
| 10/05 12:00 | Einde | 3 Bergdalens IK | 1 - 2 | Sävedalens IF 3 | -0.25 |
4 - 5
(2-3)
|
10.0
|
Onder |
3.75
|
Onder |
36 - 54
-
|
|
|||
| 09/28 13:00 | Einde | 1 Bergdalens IK | 0 - 2 | Husqvarna FF 3 | +1.25 |
3 - 8
(1-3)
|
|
3.75
|
Onder |
33 - 55
-
|
|
||||
| 09/20 18:00 | Einde | 3 Landvetter IS | 5 - 3 | Bergdalens IK 2 | -1.25 |
3 - 4
(0-1)
|
10.5
|
Onder |
3.75
|
Boven |
59 - 71
-
|
|
|||
| 09/14 13:00 | Einde | 2 BK Astrio | 4 - 0 | Bergdalens IK 2 | -1.75 |
4 - 5
(0-3)
|
11.5
|
Onder |
3.75
|
Boven |
40 - 12
-
|
|
|||
| 09/08 15:00 | Einde | 1 Bergdalens IK | 3 - 4 | IK Tord 2 | +0.25 |
5 - 6
(3-3)
|
10.5
|
Boven |
3.5
|
Boven |
66 - 82
-
|
|
|||
| 09/01 11:00 | Einde | 2 Qviding FIF | 1 - 3 | Bergdalens IK | -1.25 |
8 - 3
(3-2)
|
11.0
|
Push |
4.0
|
Push |
114 - 62
-
|
|
|||

