Follo U19 Hoekschopstatistieken & uitslagen

Noorwegen - Interkretsserie U19

Oudste VWWGWVWVVV Laatste Dalend-1.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 11

Notities:

Reeksen & vorm Alle reeksen

Teamprofiel Noorwegen - Interkretsserie U19 · Sterkte ten opzichte van 21 competitieteams, laatste 365 dagen

66Totaal
Sterk puntThuisvorm Zwak puntRecente vorm
Aanval: doelpunten per wedstrijdAanval70 Verdediging: tegendoelpunten per wedstrijd, minder is beterVerdediging67 Hoekschoppen voor: hoekschoppen voor per wedstrijdHoekschoppen voor61 2e helft: punten per wedstrijd in de 2e helft2e helft78 Thuisvorm: punten per thuiswedstrijd in de competitieThuisvorm84 Uitvorm: punten per uitwedstrijd in de competitieUitvorm58 Recente vorm: punten per wedstrijd, laatste 5 competitieduelsRecente vorm46

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft2W 4G 4V-0.4
2e helft4W 2G 4V-0.4

Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 6 van 10 · daarna 3W 1G 2V
  • Kreeg eerst tegen in 4 van 10 · daarna 1W 0G 3V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 4
  • Stond voor maar won niet: 3 van 7

Geeft voorsprong weg · wint 3 van de 7 wedstrijden waarin het voorstond niet

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 5Uit 5
Corners totaal10.0
Corners voor4.5
Corners tegen5.5
Boven 9.560%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 5Uit 5
Gescoord2.4
Tegen3.2
Boven 2.590%
Beide scoren100%
KaartenAlleThuis 5Uit 5
Kaarten per wedstrijd3.5
Boven 3.540%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage · cornerlijn in 1 wedstrijden
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
05/02 17:30 Einde 1 Follo U19 1 - 2 Nordstrand U19 1 +1.25
0 - 7 (0-2)
3.75
Onder
21 - 50
-

04/25 18:00 Einde 1 Follo U19 2 - 3 Borgen U19 2 -1.25
8 - 7 (7-2)
5
Push
66 - 36
-

04/11 17:45 Einde 2 Valerenga U19 8 - 0 Follo U19 1 -2.0
4 - 1 (0-1)
4.0
Boven
63 - 29
-

04/04 17:39 Einde 1 1 Follo U19 1 - 5 Sarpsborg 08 U19 3
6 - 7 (4-3)
Push
31 - 46
-

03/28 17:45 Einde 2 Stabaek U19 3 - 2 Follo U19 1 -0.75
4 - 3 (2-0)
3.75
Boven
42 - 32
-

09/13 17:45 Einde Stabaek U19 1 - 3 Follo U19 2 -2.0
6 - 3 (0-1)
4.0
Push
43 - 39
-

09/06 17:45 Einde Valerenga U19 7 - 2 Follo U19 -1.75
6 - 3 (4-1)
3.75
Boven
76 - 40
-

08/23 18:00 Einde Lillestrøm U19 5 - 1 Follo U19 -2.0
9 - 5 (5-3)
3.75
Boven
62 - 36
-

06/21 18:30 Einde 1 4 Sarpsborg 08 U19 1 - 3 Follo U19 2 -1.25
10 - 0 (5-0)
3.5
Boven
117 - 39
-

10/12 19:15 Einde Follo U19 1 - 4 Ham-Kam U19 +1.0
2 - 1 (1-1)
3.5
Boven
79 - 73
-

09/28 17:30 Einde Follo U19 2 - 3 Sarpsborg 08 U19 -0.25
8 - 3 (3-0)
4.5
Boven
78 - 60
-

09/07 17:30 Einde 2 Baerum SK U19 2 - 4 Follo U19 2 +0.25
2 - 4 (1-2)
9.0
Onder
3.25
Boven
81 - 75
-

08/31 17:30 Einde Follo U19 1 - 2 Lillestrøm U19 1 -0.5
1 - 3 (0-2)
9.0
Onder
3.5
Onder
26 - 52
-

08/24 17:30 Einde 2 Follo U19 1 - 2 Valerenga U19 1 +1.25
0 - 7 (0-5)
4.0
Onder
64 - 108
-

08/17 17:45 Einde Stabaek U19 3 - 1 Follo U19 1 -3.75
8 - 2 (3-0)
5.0
Onder
95 - 41
-

08/07 18:00 Einde 3 Lillestrøm U19 5 - 1 Follo U19 1 0.0
5 - 2 (2-1)
4.0
Boven
67 - 88
-

06/15 18:30 Einde Ham-Kam U19 1 - 1 Follo U19 2 -1.25
7 - 3 (3-1)
3.5
Onder
80 - 41
-

06/08 17:30 Einde Follo U19 3 - 1 Fredrikstad FK U19 3 1 0.0
11 - 2 (5-0)
9.0
Boven
4.25
Onder
54 - 21
-

05/18 17:30 Einde 1 2 Follo U19 3 - 3 Baerum SK U19 4 -0.25
3 - 7 (1-3)
3.75
Boven
84 - 122
-

04/27 17:45 Einde 1 Valerenga U19 4 - 1 Follo U19 3 -0.75
6 - 1 (1-0)
4.25
Boven
100 - 67
-

04/20 17:30 Einde 1 Follo U19 1 - 4 Stabaek U19 3 +1.25
5 - 8 (3-3)
4.0
Boven
37 - 79
-

04/12 13:00 Einde 1 Sarpsborg 08 U19 1 - 2 Follo U19 7 -1.5
2 - 6 (1-4)
8.5
Onder
4.25
Onder
35 - 37
-

10/13 17:30 Einde Follo U19 8 - 0 Raufoss U19 3 -4.75
8 - 0 (5-0)
5.5
Boven
22 - 3
-

10/06 18:00 Einde 2 Lillestrøm U19 2 - 0 Follo U19 2 +0.25
7 - 4 (4-0)
9.0
Boven
3.75
Onder
72 - 82
-

09/22 17:30 Einde Follo U19 0 - 0 Fredrikstad FK U19 3 -0.75
9 - 1 (4-1)
4.0
Onder
89 - 62
-

09/15 18:00 Einde 2 Sprint/Jeløy U19 3 - 4 Follo U19 5 +1.75
3 - 8 (2-5)
9.5
Boven
5.0
Boven
94 - 101
-

09/08 17:30 Einde 3 Follo U19 1 - 2 Sarpsborg 08 U19 1 +1.5
2 - 2 (0-2)
9.0
Onder
4.5
Onder
46 - 46
-

09/01 19:15 Einde 1 3 Gjelleraasen U19 1 - 11 Follo U19 3 +2.5
2 - 6 (1-4)
9.5
Onder
4.75
Boven
38 - 77
-

08/18 17:30 Einde 1 Baerum SK U19 1 - 2 Follo U19 3 -0.25
3 - 6 (0-4)
9.0
Push
3.75
Onder
99 - 73
-

08/11 17:30 Einde 1 Follo U19 1 - 3 Stabaek U19 1 +2.75
1 - 7 (1-1)
4.75
Onder
18 - 59
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts