BFC Dynamo Hoekschopstatistieken & uitslagen
Duitsland - Regionalliga Nordost
Oudste
W Laatste
Reeksen & vorm Alle reeksen
Trends Laatste 20
2 goals per wedstrijd
0 corners per wedstrijd
0 kaarten per wedstrijd
Gebaseerd op de laatste 1 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Patronen
1e helft vs 2e helft
Elke helft telt als een eigen wedstrijd. De 1e helft op de ruststand, de 2e alleen op de goals na rust.
W G V telt die helft-uitslagen over de wedstrijden in de steekproef. Doelsaldo / wedstrijd is goals van het team min die van de tegenstander in die helft, per wedstrijd.
Het oordeel vergelijkt punten per helft (winst 3, gelijk 1). Een duidelijk verschil geeft Snelle starter of Tweede-helft-ploeg. Zakt laat weg: voor in de eerste helften, verliest de tweede.
| W G V | Doelsaldo / wedstrijd | |
|---|---|---|
| 1e helft | 0W 1G 0V | 0.0 |
| 2e helft | 1W 0G 0V | +2.0 |
Tweede-helft-ploeg · beter na rust
Eerste goal & comebacks
Scoort eerst / Krijgt eerst tegen: in hoeveel wedstrijden van de steekproef het team de eerste goal maakte, of tegen kreeg, en de uitslag van die wedstrijden (W G V).
Comebacks: wedstrijden met een vroege achterstand waarin het team toch een punt of de winst pakte. Voorsprong verspeeld: wedstrijden waarin het team op enig moment voorstond maar niet won.
Het oordeel kiest het sterkste patroon: Comeback-ploeg (de helft van de achterstandswedstrijden gered), Geeft voorsprong weg (35% of meer van de voorsprongen niet verzilverd), Koploper (scoort meestal eerst en wint de meeste daarvan), Trage starter (krijgt meestal eerst tegen). Wedstrijden met een onvolledige tijdlijn tellen niet mee.
Goaltijdlijnen nog niet beschikbaar
Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20
Inloggen
Log in om teams te volgen, notities te bewaren en meldingen in te stellen. Je komt direct hier terug.
Hulpmiddelen:
1X2 naar Asian Handicap · Scan-backtest
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Totaal doelpunten | Doelpunten B/O | Gevaarlijke aanval | Live gebeurtenissen | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/26 18:00 | BFC Dynamo | 0 - 0 | VSG Altglienicke | -0.5 |
0 - 0
|
11.0
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 01/19 18:00 | Berliner AK 07 | 0 - 0 | BFC Dynamo |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 12/15 18:00 | Einde | 4 Zwickau | 0 - 1 | BFC Dynamo 3 1 | +0.75 |
3 - 3
(3-0)
|
11.0
|
Onder |
2.75
|
Onder |
90 - 148
-
|
|
|||
| 12/10 12:00 | Berliner AK 07 | 0 - 0 | BFC Dynamo | +1.25 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 11/25 15:00 | Einde | 2 1 Cottbus | 0 - 1 | BFC Dynamo 4 | -0.5 |
3 - 3
(1-1)
|
|
2.75
|
Onder |
32 - 42
-
|
|
||||
| 11/19 12:30 | Einde | 2 Berliner AK 07 | 2 - 1 | BFC Dynamo 2 1 | +2.0 |
6 - 10
(5-1)
|
|
3.25
|
Onder |
45 - 59
-
|
|
||||
| 11/12 12:00 | Einde | 2 BFC Dynamo | 0 - 0 | Hansa Rostock II 1 | -1.5 |
7 - 9
(4-4)
|
|
3.25
|
Onder |
81 - 36
-
|
|
||||
| 11/04 13:00 | Einde | 4 Rot-Weiss Erfurt | 3 - 1 | BFC Dynamo | +0.25 |
5 - 2
(3-1)
|
9.5
|
Onder |
2.75
|
Boven |
63 - 55
-
|
|
|||
| 10/27 18:00 | Einde | 4 BFC Dynamo | 3 - 3 | FC Viktoria 1889 Berlin 5 | -0.75 |
14 - 1
(5-1)
|
10.0
|
Boven |
2.75
|
Boven |
85 - 29
-
|
|
|||
| 10/20 18:00 | Einde | 4 Hertha BSC II | 1 - 2 | BFC Dynamo 3 | 0.0 |
3 - 2
(2-1)
|
10.0
|
Onder |
3.25
|
Onder |
57 - 37
-
|
|
|||
| 10/08 12:00 | Einde | BFC Dynamo | 4 - 0 | FSV 63 Luckenwalde 5 | -1.25 |
9 - 0
(5-0)
|
10.0
|
Onder |
3.25
|
Boven |
110 - 48
-
|
|
|||
| 09/30 13:05 | Chemnitzer | 0 - 0 | BFC Dynamo | +0.5 |
0 - 0
|
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 09/23 13:05 | Einde | 5 FC Lok Leipzig | 1 - 1 | BFC Dynamo 4 1 | +0.25 |
4 - 4
(2-1)
|
10.0
|
Onder |
2.75
|
Onder |
42 - 51
-
|
|
|||
| 09/15 18:00 | Einde | 3 BFC Dynamo | 3 - 0 | Babelsberg 03 6 | -0.5 |
9 - 4
(3-1)
|
9.0
|
Boven |
2.75
|
Boven |
43 - 36
-
|
|
|||
| 09/03 12:00 | Greifswalder FC | 0 - 0 | BFC Dynamo | 0.0 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 08/25 18:00 | Einde | 3 BFC Dynamo | 2 - 1 | Carl Zeiss Jena 4 1 | -0.25 |
6 - 0
(3-0)
|
10.5
|
Onder |
3.0
|
Push |
102 - 68
-
|
|
|||
| 08/19 13:05 | Einde | 1 Eilenburg | 1 - 3 | BFC Dynamo 4 | +1.5 |
6 - 5
(4-3)
|
|
3.0
|
Boven |
68 - 86
-
|
|
||||
| 08/15 18:00 | Einde | 4 BFC Dynamo | 1 - 1 | ZFC Meuselwitz 2 | -1.0 |
6 - 4
(4-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Onder |
71 - 58
-
|
|
|||
| 08/12 13:00 | Einde | 3 Hertha 06 Charlottenburg | 0 - 2 | BFC Dynamo 1 | +1.5 |
6 - 3
(1-1)
|
|
3.5
|
Onder |
40 - 59
-
|
|
||||
| 08/06 12:00 | Einde | 3 VSG Altglienicke | 3 - 1 | BFC Dynamo 3 2 | 0.0 |
8 - 4
(4-4)
|
11.0
|
Boven |
3.25
|
Boven |
91 - 53
-
|
|
|||
| 07/29 12:00 | Einde | 3 BFC Dynamo | 3 - 0 | Zwickau 3 | -1.0 |
7 - 1
(4-1)
|
11.5
|
Onder |
3.0
|
Push |
99 - 40
-
|
|
|||
| 07/22 12:00 | Einde | 1 BFC Dynamo | 2 - 0 | Lichtenberg 47 2 | -2.25 |
6 - 2
(3-2)
|
|
3.75
|
Onder |
107 - 21
-
|
|
||||
| 07/19 13:00 | Einde | Hansa Rostock | 1 - 1 | BFC Dynamo | -1.25 |
0 - 0
(0-0)
|
|
3.25
|
Onder |
-
-
|
|
||||
| 07/15 14:00 | Einde | BFC Dynamo | 2 - 1 | VfB Lubeck | 0.0 |
6 - 3
(4-3)
|
8.5
|
Boven |
3.25
|
Onder |
66 - 39
-
|
|
|||
| 07/07 18:00 | Einde | 1 Hertha Berlin | 2 - 0 | BFC Dynamo 2 | -2.75 |
3 - 8
(2-7)
|
10.0
|
Boven |
4.5
|
Onder |
-
-
|
|
|||
| 05/28 12:00 | Einde | 2 Lichtenberg 47 | 3 - 3 | BFC Dynamo | +0.5 |
8 - 8
(4-4)
|
9.5
|
Boven |
3.25
|
Boven |
48 - 69
-
|
|
|||
| 05/21 12:00 | Einde | 2 BFC Dynamo | 1 - 3 | FSV 63 Luckenwalde 2 | -1.25 |
8 - 1
(2-1)
|
|
3.75
|
Boven |
82 - 50
-
|
|
||||
| 05/12 18:00 | Einde | 3 VSG Altglienicke | 2 - 3 | BFC Dynamo 3 | -0.5 |
9 - 5
(5-2)
|
10.5
|
Boven |
3.0
|
Boven |
54 - 41
-
|
|
|||
| 05/07 12:00 | Einde | 2 BFC Dynamo | 3 - 1 | BSG Chemie Leipzig 3 | -0.25 |
7 - 3
(2-2)
|
8.5
|
Boven |
2.75
|
Boven |
59 - 59
-
|
|
|||
| 05/02 17:00 | Einde | 1 Cottbus | 1 - 1 | BFC Dynamo | -1.0 |
4 - 4
(2-2)
|
9.5
|
Onder |
3.0
|
Onder |
83 - 50
-
|
|
|||

