di, Aug 21, 2018 · 17:15
0 - 5
Eindstand · RUST 0-1
OudsteRecent
VVWGWV
4.75
4.20
1.53
RecentOudste
WGGWVG

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 3.25
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-1.0
Unterhaching
VfR Garching
VWWGVVWGWVRecentStabiel-0.3 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 18
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven9/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 3/10
Zakt laat wegGeeft voorsprong weg · wint 3 van de 7 wedstrijden waarin het voorstond nietBeide scoorden in 10 van de laatste 10Boven 2.5 kaarten in 10 van de laatste 10
Unterhaching
GWVVVWWGGWRecentIn vorm+1.1 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 19
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapGelijkGedekt 5/10
VfR Garching

2W-2G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 2.3 tegen. Winst 20%, AH winst 30%, doelpunt Over 60%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 20%2 Gelijkspel 20%2 Verloren 60%6
Totaal doelpunten 3.0, 3.5
Boven 60%6 Geannuleerd 0%0 Onder 40%4
Aziatische handicap
Gewonnen 30%3 Geannuleerd 0%0 Verloren 70%7
Unterhaching

3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 13 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 1.3 voor, 1.3 tegen. Winst 30%, AH winst 50%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 30%3 Gelijkspel 30%3 Verloren 40%4
Totaal doelpunten 3.0, 3.5
Boven 30%3 Geannuleerd 0%0 Onder 70%7
Aziatische handicap
Gewonnen 50%5 Geannuleerd 0%0 Verloren 50%5
Laatste
VfR Garching
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Unterhaching
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
VfR Garching
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Unterhaching
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

VfR Garching Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Duitsland - Regionalliga Bayern 2016-11-13 1 VfR Garching
0 - 5
1 - 8
Unterhaching V +1.0, +1.5 Boven 9.5
Duitsland - Regionalliga Bayern 2016-07-23 3 Unterhaching
2 - 0
5 - 1
VfR Garching V -1.5 Boven
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
VfR Garching Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-08-17 1 VfB Eichstätt
0 - 0
3 - 1
VfR Garching 3 1 V 0.0, -0.5 Boven
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-08-11 4 VfR Garching
1 - 1
3 - 1
Wacker Burghausen 1 W 0.0 Boven
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-07-27 2 VfR Garching
1 - 0
1 - 1
Schweinfurt 05 2 G +1.0, +1.5 Onder 9.5
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-07-24 2 SV Heimstetten
1 - 1
3 - 4
VfR Garching 2 W -0.5 Boven
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-07-21 VfR Garching
1 - 4
1 - 5
TSV 1860 München 1 V +1.0, +1.5 Boven 9.0
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-07-20 5 VfR Garching
0 - 2
1 - 2
Memmingen 3 V 0.0 Onder 9.5 Boven
5-10 (15) 3-6 (9) 6 (2-4) 2 (1-1)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-07-14 2 TSV 1860 Rosenheim
1 - 2
3 - 2
VfR Garching 4 V 0.0, -0.5 Boven 9.0 Boven
9-7 (16) 4-5 (9) 3 (3-0) 3 (3-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-07-08 1 VfR Garching
0 - 0
0 - 1
FC Ingolstadt II V -0.5 Onder
1-4 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-06-26 1 VfR Garching
1 - 0
2 - 3
SV Turkgucu Ataspor V -1.0, -1.5 Boven 8.5 Onder
3-3 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-06-23 1 VfR Garching
1 - 1
1 - 1
TuS Holzkirchen G -1.5 Onder
6-6 (12) 2-5 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-05-12 2 FC Pipinsried
2 - 3
3 - 3
VfR Garching 3 G 0.0 Boven
6-2 (8) 3-1 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-05-05 1 2 VfR Garching
1 - 0
3 - 1
VfB Eichstätt 5 W -0.5 Boven 9.0 Onder
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-05-01 2 SpVgg Bayreuth
0 - 2
2 - 3
VfR Garching 1 1 W -0.5 Boven 9.5 Onder
4-2 (6) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-28 2 VfR Garching
1 - 1
2 - 4
Schweinfurt 05 1 V +0.5 Boven
1-7 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-24 2 VfR Garching
3 - 1
3 - 2
Buchbach 2 1 W 0.0, -0.5 Boven 9.5 Boven
8-4 (12) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-20 1 VfR Garching
2 - 0
3 - 1
FC Unterföhring 3 W -1.0, -1.5 Boven 9.5 Onder
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-17 1 3 Greuther Furth II
1 - 0
2 - 1
VfR Garching 4 V -0.5 Boven 9.5 Onder
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-13 1 Nurnberg II
0 - 1
0 - 1
VfR Garching 2 W -0.5 Onder 9.5 Boven
7-4 (11) 6-2 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-07 4 VfR Garching
0 - 1
1 - 1
FC Ingolstadt II 4 G 0.0, +0.5 Onder 9.5 Boven
8-5 (13) 3-3 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-04-02 3 SV Seligenporten
0 - 1
0 - 2
VfR Garching 1 W 0.0, +0.5 Onder 9.0 Onder
4-1 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-28 VfR Garching
0 - 0
3 - 2
FV Illertissen 2 W 0.0, -0.5 Boven 9.5 Onder
2-1 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-23 3 1860 München
3 - 0
4 - 1
VfR Garching 2 V -1.5 Boven 9.0 Onder
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-17 1 VfR Garching
1 - 1
3 - 2
SV Schalding-Heining 4 W 0.0, -0.5 Boven
5-7 (12) 1-5 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-10 1 2 TSV 1860 Rosenheim
2 - 1
2 - 2
VfR Garching 4 G 0.0, -0.5 Boven 9.0 Boven
4-11 (15) 4-5 (9) 1 (0-1) 2 (0-2)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-07 2 Wacker Burghausen
2 - 1
4 - 1
VfR Garching 2 V 0.0, -0.5 Boven
6-6 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2018-03-03 Bayern München II
1 - 0
2 - 1
VfR Garching 3 2 V -0.5, -1.0 Onder 9.5 Boven
9-5 (14) 6-2 (8) 4 (2-2) 2 (1-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-31 Ismaning
0 - 3
0 - 4
VfR Garching 1 W +0.5 Push
4-9 (13) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-27 VfR Garching
1 - 0
4 - 0
SV Turkgucu Ataspor W -1.0, -1.5 Boven
8-1 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-21 VfR Garching
0 - 2
0 - 3
TSV 1860 Rosenheim V 0.0, -0.5 Onder
5-5 (10) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Duitsland - Regionalliga Bayern 2017-12-02 2 VfR Garching
1 - 0
3 - 0
Memmingen 3 W 0.0, -0.5 Boven
5-5 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Unterhaching Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Duitsland - 3. Liga 2018-08-11 2 Unterhaching
1 - 0
2 - 1
Hansa Rostock W 0.0, -0.5 Boven 9.0
Duitsland - 3. Liga 2018-08-08 1 2 Cottbus
0 - 1
2 - 2
Unterhaching 6 G -0.5 Boven 8.5
Duitsland - 3. Liga 2018-08-04 1 5 Unterhaching
0 - 0
0 - 0
VFR Aalen 2 G -0.5 Onder 9.0
Duitsland - 3. Liga 2018-07-29 1 KFC Uerdingen 05
0 - 1
1 - 3
Unterhaching 3 W -0.5 Boven 9.0
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-07-21 Jahn Regensburg
1 - 0
1 - 0
Unterhaching 1 V -0.5 Onder
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-07-18 FC Ingolstadt
0 - 0
1 - 1
Unterhaching G -1.0 Onder 9.0 Push
9-0 (9) 3-0 (3) 3 (3-0) 3 (3-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-07-13 Unterhaching
0 - 3
0 - 3
TSG Hoffenheim V +1.5 Onder
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-05-12 2 Unterhaching
2 - 0
4 - 1
VfL Osnabruck 2 W -0.5, -1.0 Boven 9.5 Onder
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-05-05 3 Carl Zeiss Jena
1 - 1
2 - 1
Unterhaching 1 V 0.0, -0.5 Boven 9.0 Boven
6-7 (13) 2-5 (7) 3 (0-3) 4 (3-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-04-27 3 Unterhaching
0 - 0
0 - 1
VFR Aalen 2 1 V -0.5 Onder 9.5 Onder
1-2 (3) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-04-21 1 Paderborn
3 - 0
3 - 0
Unterhaching 1 V -1.5 Push 9.5 Boven
5-10 (15) 1-3 (4) 2 (1-1) 4 (1-3)
Duitsland - 3. Liga 2018-04-15 2 Unterhaching
1 - 1
2 - 1
Zwickau 2 W -0.5 Boven 10.0 Boven
5-9 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-04-07 1 Hansa Rostock
0 - 1
1 - 1
Unterhaching 1 G 0.0, -0.5 Onder 9.5 Boven
7-5 (12) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Duitsland - 3. Liga 2018-04-01 1 1 Unterhaching
0 - 0
0 - 1
Magdeburg 6 V 0.0, +0.5 Onder 9.0 Onder
0-6 (6) 0-5 (5) 3 (0-3) 1 (0-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-03-24 3 SC Preussen Munster
1 - 0
2 - 0
Unterhaching V 0.0, -0.5 Onder 9.5 Boven
5-8 (13) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-03-17 Unterhaching
2 - 0
3 - 2
Wurzburger Kickers W 0.0 Boven 9.5 Onder
3-6 (9) 0-4 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-03-10 4 SV Meppen
0 - 1
1 - 1
Unterhaching 3 G 0.0, -0.5 Onder 9.5 Onder
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-03-06 Unterhaching
0 - 0
1 - 1
Rot-Weiss Erfurt 4 G -0.5, -1.0 Onder 9.0 Push
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-03-03 5 SG Sonnenhof Grossaspach
0 - 2
1 - 2
Unterhaching 2 W 0.0 Boven 9.0 Onder
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-02-24 1 Unterhaching
1 - 0
3 - 0
Sportfreunde Lotte 5 1 W -0.5 Boven 9.5 Onder
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-02-17 1 5 Chemnitzer
1 - 1
2 - 1
Unterhaching 2 V 0.0 Boven 9.5 Onder
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-02-11 2 Unterhaching
0 - 1
1 - 1
Hallescher FC 4 G 0.0, -0.5 Onder 9.0 Onder
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-02-03 2 Fortuna Cologne
0 - 0
0 - 0
Unterhaching 2 G 0.0, -0.5 Onder 9.5 Boven
8-6 (14) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Duitsland - 3. Liga 2018-01-27 5 Unterhaching
0 - 1
0 - 1
Wehen SV 3 V 0.0, +0.5 Onder 9.0 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Duitsland - 3. Liga 2018-01-20 1 Karlsruher SC
1 - 1
3 - 1
Unterhaching 2 V -0.5 Boven 9.5 Boven
11-5 (16) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-17 Bayern München II
0 - 0
2 - 0
Unterhaching V +0.5 Onder
7-7 (14) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (1-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-11 Sandhausen
1 - 0
3 - 1
Unterhaching V -1.0 Boven
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2018-01-05 1 Heidenheim
0 - 0
2 - 1
Unterhaching 1 V -0.5, -1.0 Push
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Duitsland - 3. Liga 2017-12-16 Unterhaching
0 - 0
1 - 0
Werder Bremen II 3 W -0.5, -1.0 Onder 9.0 Boven
5-5 (10) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Duitsland - 3. Liga 2017-12-09 2 VfL Osnabruck
1 - 0
2 - 0
Unterhaching V 0.0, -0.5 Onder 9.5 Boven
10-8 (18) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 4.75 4.2 1.53
Helft 4 2.62 2.05
Aziatische handicap
Volledig (+1.0) [email protected] [email protected]
Helft (+0.25) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (3.25) [email protected] Onder@2
Helft (1.25) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 0 - 5 , Hoekschop: 1 - 5

Hoekschop: , Handicap: +1.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5

1
Schot op doel
8
4
Schot naast
6
94
Aanval
112
17
Gevaarlijke aanval
39
42
Balbezit %
58

Score: 0 - 1 , Hoekschop: 0 - 4 Helft

Hoekschop: , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5

1
Schot op doel
2
0
Schot naast
3
46
Aanval
57
8
Gevaarlijke aanval
22
41
Balbezit %
59
  • 2' - 1st Goal - Unterhaching
  • 14' - 1st Corner - Unterhaching
  • 14' - 2nd Corner - Unterhaching
  • Race to 3 Corners - Unterhaching
  • 22' - 3rd Corner - Unterhaching
  • 35' - 1st Yellow Card - VfR Garching
  • 36' - 4th Corner - Unterhaching
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 52' - 5th Corner - VfR Garching
  • 54' - 2nd Goal - Unterhaching
  • Race to 5 Corners - Unterhaching
  • 61' - 6th Corner - Unterhaching
  • 70' - 3rd Goal - Unterhaching
  • 73' - 4th Goal - Unterhaching
  • 90' - 5th Goal - Unterhaching
  • 0-5 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts