ma, Jun 12, 2023 · 17:30
OudsteRecent
WWWWVW
1.95
4.75
2.63
RecentOudste
WWVGGG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 3.75
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.5
Vanløse U21
Vanløse U21 vs Skjold U21 Teamprofiel
Vanløse U21
WWWVWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenBoven4/5
Boven 2.5 doelpuntenBoven4/5
Aziatisch handicapDekt6/10
Skjold U21
GGVWWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenBoven3/5
Boven 2.5 doelpuntenBoven3/5
Aziatisch handicapGelijk5/10
Laatste
| Vanløse U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Skjold U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Vanløse U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Skjold U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.5, 4.0
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 7,
Gem.: 5.00,
Std.afw.: 3.30, Mediaan: 4,
Modus: ,
Boven: 57%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Vanløse U21 vs Skjold U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Vanløse U21 vs Skjold U21 Onderling resultaat
Vanløse U21 vs Skjold U21 Volledige H2H bekijken →| Vanløse U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - League U21 | 2022-06-16 | 1 Vanløse U21 |
4 - 0
9 - 0
|
Skjold U21 2 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2019-10-16 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 3
1 - 5
|
Vanløse U21 1 | W | +1.5 | Boven |
|
||||||
| Denemarken - League U21 | 2019-05-29 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Vanløse U21 2 1 | W | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Vanløse U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - League U21 | 2023-05-29 | Bronshoj BK U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Vanløse U21 | W | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2023-05-15 | 1 Vanløse U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Snekkersten IF U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Denemarken - League U21 | 2022-06-20 | 3 Vanløse U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Avarta U21 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-06-16 | 1 Vanløse U21 |
4 - 0
9 - 0
|
Skjold U21 2 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-05-16 | 2 Vanløse U21 |
3 - 0
6 - 0
|
Frederikssund IK U21 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 8.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2021-11-23 | 3 Vanløse U21 |
2 - 1
4 - 1
|
AB Tarnby U21 1 1 | W | -1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - League U21 | 2021-10-05 | 1 Hvidovre U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Vanløse U21 2 | G | +1.0, +1.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2021-09-20 | 2 Vanløse U21 |
2 - 0
4 - 2
|
KFUM Roskilde U21 1 | W | -1.0 | Boven |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2021-06-21 | 1 2 Hvidovre U21 |
0 - 3
1 - 5
|
Vanløse U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Denemarken - League U21 | 2020-11-16 | Vanløse U21 |
1 - 1
2 - 1
|
FC Rudersdal U21 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Denemarken - League U21 | 2020-11-11 | Frederikssund IK U21 |
0 - 3
1 - 5
|
Vanløse U21 | W | +1.0 | Boven |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-10-16 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 3
1 - 5
|
Vanløse U21 1 | W | +1.5 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-10-08 | Vanløse U21 |
5 - 0
9 - 0
|
Hillerod U21 1 | W | +0.5 | Boven |
|
3-7 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-09-30 | 3 BSF U21 |
0 - 1
2 - 3
|
Vanløse U21 | W | +1.0, +1.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-06-03 | 1 Vanløse U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Fremad Amager U21 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-05-29 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Vanløse U21 2 1 | W | 0.0 | Boven |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2018-08-27 | Vanløse U21 |
2 - 0
2 - 3
|
BSF U21 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Denemarken - League U21 | 2018-06-04 | Frederikssund FB U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Vanløse U21 1 | G | -0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Denemarken - League U21 | 2018-05-28 | 1 Hørsholm-Usserød IK U21 |
4 - 2
5 - 3
|
Vanløse U21 1 | V | +2.0 | Boven |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denemarken - League U21 | 2017-06-13 | Vanløse U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Helsingor IF U21 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denemarken - League U21 | 2017-06-06 | GVI U21 |
1 - 0
6 - 2
|
Vanløse U21 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denemarken - League U21 | 2017-05-09 | 3 Vanløse U21 |
1 - 0
1 - 0
|
GVI U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Denemarken - League U21 | 2016-08-29 | 2 Vanløse U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Hillerod U21 2 | W | -0.5 | Boven |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Denemarken - League U21 | 2016-05-24 | 1 2 Vanløse U21 |
4 - 1
5 - 2
|
Hillerod U21 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Denemarken - League U21 | 2016-04-26 | 1 Vanløse U21 |
0 - 3
1 - 4
|
Helsingor IF U21 1 | V | -0.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2015-09-21 | 3 B 1903 U21 |
0 - 4
1 - 5
|
Vanløse U21 3 | W | -0.5 | Boven |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2015-09-07 | 2 B 1908 U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse U21 1 | G | +1.0 | Onder |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Denemarken - League U21 | 2015-09-01 | Vanløse U21 |
2 - 0
4 - 1
|
BSF U21 | W | -0.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Denemarken - League U21 | 2015-06-09 | 1 Vanløse U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Nykobing FC U21 1 | G | -1.5, -2.0 | Onder |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2015-05-26 | 2 AB Tarnby U21 |
0 - 3
0 - 7
|
Vanløse U21 1 | W | +0.5 | Boven |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Skjold U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - League U21 | 2022-10-24 | 1 Skjold U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Bronshoj BK U21 1 | W | +0.5 | Onder |
|
||||||
| Denemarken - League U21 | 2022-10-10 | 5 Herstedøster IC U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Skjold U21 4 | W | 0.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-06-16 | 1 Vanløse U21 |
4 - 0
9 - 0
|
Skjold U21 2 | V | -2.5, -3.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-06-08 | Skjold U21 |
2 - 0
2 - 2
|
LSF U21 | G | 0.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-06-01 | 1 Skjold U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Herstedøster IC U21 1 | G | -1.5 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Denemarken - League U21 | 2022-04-27 | 1 Skjold U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Frederikssund IK U21 | G | -2.0 | Push | 8.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denemarken - League U21 | 2021-11-01 | 2 Skjold U21 |
2 - 3
7 - 4
|
Vallensbaek IF U21 1 | W | +2.5, +3.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Denemarken - League U21 | 2020-11-04 | 1 Skjold U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Fremad Amager U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-9 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Denemarken - League U21 | 2020-10-19 | Hvidovre U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Skjold U21 1 | V | -1.5 | Boven |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2020-10-07 | Skjold U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Avedøre U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2020-08-26 | 2 Skjold U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Vestia U21 3 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Denemarken - League U21 | 2019-10-21 | 1 GVI U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Skjold U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-10-16 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 3
1 - 5
|
Vanløse U21 1 | V | +1.5 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-10-02 | 3 Skjold U21 |
0 - 2
0 - 5
|
Hillerod U21 | V | -0.5 | Boven |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-09-18 | Skjold U21 |
6 - 0
11 - 0
|
BSF U21 1 | W | +0.5 | Boven |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-06-10 | 3 Fremad Amager U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Skjold U21 | V | -1.5, -2.0 | Boven |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - League U21 | 2019-05-29 | 1 2 Skjold U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Vanløse U21 2 1 | V | 0.0 | Boven |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.95 | 4.75 | 2.625 |
| Helft | 2.4 | 2.75 | 3 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | Thuis@2 | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 9 - 1 , Hoekschop: 14 - 0
Hoekschop: , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 3.5, 4.0
Score: 6 - 0 , Hoekschop: 6 - 0 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.5
-
4' - 1st Goal - Vanløse U21 -
13' - 1st Corner - Vanløse U21 -
18' - 2nd Corner - Vanløse U21 -
18' - 2nd Goal - Vanløse U21 -
22' - 3rd Goal - Vanløse U21 - Race to 3 Corners - Vanløse U21
-
24' - 3rd Corner - Vanløse U21 -
24' - 4th Goal - Vanløse U21 -
27' - 4th Corner - Vanløse U21 - Race to 5 Corners - Vanløse U21
-
28' - 5th Corner - Vanløse U21 -
28' - 5th Goal - Vanløse U21 -
40' - 6th Goal - Vanløse U21 -
45' - 6th Corner - Vanløse U21 -
6-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Goal - Vanløse U21 -
53' - 7th Corner - Vanløse U21 - Race to 7 Corners - Vanløse U21
-
55' - 8th Corner - Vanløse U21 -
60' - 9th Corner - Vanløse U21 - Race to 9 Corners - Vanløse U21
-
60' - 10th Corner - Vanløse U21 -
61' - 11th Corner - Vanløse U21 -
64' - 12th Corner - Vanløse U21 -
66' - 13th Corner - Vanløse U21 -
72' - 8th Goal - Vanløse U21 -
86' - 14th Corner - Vanløse U21 -
86' - 9th Goal - Vanløse U21 -
87' - 10th Goal - Skjold U21 -
9-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

