vr, Nov 10, 2023 · 09:00
OudsteRecent
WWWVVW
2.55
3.00
2.55
RecentOudste
GVWWWG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.5
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
0.0
USM Annaba U21
USM Annaba U21 vs MO Constantine U21 Teamprofiel
USM Annaba U21
WVGVWWWVVWRecentIn vorm+0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 12
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapDekt6/10
MO Constantine U21
WWGWGWWWVGRecentStabiel0.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 17
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDekt7/10
Laatste
| USM Annaba U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| MO Constantine U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| USM Annaba U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| MO Constantine U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 36,
Gem.: 2.92,
Std.afw.: 1.85, Mediaan: 3,
Modus: ,
Boven: 56%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
USM Annaba U21 vs MO Constantine U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
USM Annaba U21 vs MO Constantine U21 Onderling resultaat
USM Annaba U21 vs MO Constantine U21 Volledige H2H bekijken →| USM Annaba U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-01-07 | USM Annaba U21 |
0 - 1
1 - 1
|
MO Constantine U21 1 | G | +0.5 | Onder |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-01-08 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 1
3 - 3
|
MO Constantine U21 4 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-04-24 | 3 USM Annaba U21 |
1 - 1
2 - 3
|
MO Constantine U21 7 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-02-20 | 4 MO Constantine U21 |
1 - 0
2 - 1
|
USM Annaba U21 1 | V | -0.5 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| USM Annaba U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-10-13 | 4 USM Annaba U21 |
1 - 1
3 - 2
|
CA Batna U21 2 | W | +1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-05-12 | 1 CA Batna U21 |
2 - 0
5 - 1
|
USM Annaba U21 | V | -1.0, -1.5 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-05-06 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 2
1 - 2
|
JS Bordj Menaiel U21 2 | V | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-03-18 | USM Annaba U21 |
2 - 0
3 - 2
|
Hamra Annaba U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-03-04 | USM Annaba U21 |
2 - 0
3 - 2
|
JSM Skikda U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-02-18 | 1 USM Annaba U21 |
2 - 0
3 - 0
|
MC El Eulma U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (3-3) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-02-10 | IB Khemis El Khechna U21 |
3 - 1
5 - 1
|
USM Annaba U21 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-01-07 | USM Annaba U21 |
0 - 1
1 - 1
|
MO Constantine U21 1 | G | +0.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-01-01 | 2 US Chaouia U21 |
0 - 0
1 - 0
|
USM Annaba U21 3 | V | -0.5 | Onder |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-24 | 1 USM Annaba U21 |
3 - 2
4 - 3
|
CA Batna U21 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-09 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 1
1 - 2
|
US Souf U21 5 | V | +0.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-02 | 1 AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
0 - 1
|
USM Annaba U21 1 | W | +0.5 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-11-19 | 3 USM Annaba U21 |
0 - 1
1 - 1
|
ES Sour Ghozlane U21 2 | G | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-11-15 | 2 Hamra Annaba U21 |
0 - 0
0 - 0
|
USM Annaba U21 1 | G | 0.0 | Onder |
|
6-8 (14) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 4 (3-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-18 | 1 4 JSM Skikda U21 |
1 - 0
1 - 1
|
USM Annaba U21 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-14 | 4 USM Annaba U21 |
1 - 0
1 - 0
|
IRB Ouargla U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
0-13 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-07 | 2 MC El Eulma U21 |
0 - 0
1 - 0
|
USM Annaba U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-01 | 4 USM Annaba U21 |
2 - 1
2 - 1
|
IB Khemis El Khechna U21 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-09-23 | 1 USM Annaba U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Usm El Harrach U21 2 | V | 0.0 | Onder |
|
9-9 (18) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-02-19 | 2 USM Annaba U21 |
0 - 0
2 - 2
|
Hamra Annaba U21 3 | G | -1.0,-1.5 | Boven |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-01-18 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 0
2 - 1
|
US Chaouia U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-01-14 | 2 JS Bordj Menaiel U21 |
0 - 0
1 - 0
|
USM Annaba U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-01-08 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 1
3 - 3
|
MO Constantine U21 4 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-12-25 | 1 USM Annaba U21 |
0 - 0
1 - 1
|
JSM Béjaïa U21 1 | G | -0.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-12-11 | 1 USM Annaba U21 |
1 - 2
1 - 2
|
IRB Ouargla U21 2 | V | -0.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-12-04 | MO Bejaia U21 |
2 - 0
3 - 0
|
USM Annaba U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-11-19 | 4 MC El Eulma U21 |
1 - 1
1 - 2
|
USM Annaba U21 2 | W | -0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-11-13 | 4 USM Annaba U21 |
1 - 0
1 - 0
|
IB Lakhdaria U21 1 | W | -1.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-11-05 | 2 Hamra Annaba U21 |
1 - 1
1 - 1
|
USM Annaba U21 3 1 | G | 0.0 | Onder |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2021-10-30 | 1 USM Annaba U21 |
0 - 1
1 - 1
|
CA Batna U21 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| MO Constantine U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-10-16 | 1 3 MO Constantine U21 |
1 - 2
3 - 3
|
AS Khroub U21 2 1 | G | +1 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-10-07 | 3 CA Batna U21 |
0 - 0
3 - 0
|
MO Constantine U21 2 | V | -1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-05-12 | 1 MO Constantine U21 |
3 - 0
5 - 0
|
NRB Teleghma U21 2 | W | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-05-06 | 3 MO Constantine U21 |
1 - 0
1 - 0
|
US Souf U21 3 | W | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-04-08 | 4 MO Constantine U21 |
1 - 0
3 - 1
|
CA Batna U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-03-18 | 2 MO Constantine U21 |
0 - 0
1 - 1
|
IB Khemis El Khechna U21 2 1 | G | -1.5, -2.0 | Onder |
|
10-5 (15) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-03-04 | MO Constantine U21 |
1 - 0
3 - 0
|
US Chaouia U21 | W | -0.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-02-24 | 2 ES Sour Ghozlane U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MO Constantine U21 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-02-18 | 2 MO Constantine U21 |
3 - 1
4 - 1
|
AS Khroub U21 6 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-02-10 | 1 JSM Skikda U21 |
0 - 1
0 - 2
|
MO Constantine U21 | W | +1.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-01-13 | 1 MO Constantine U21 |
1 - 1
2 - 2
|
MC El Eulma U21 4 1 | G | -1.0 | Boven |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2023-01-07 | USM Annaba U21 |
0 - 1
1 - 1
|
MO Constantine U21 1 | G | +0.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-31 | MO Constantine U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Usm El Harrach U21 2 | W | -0.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-23 | NRB Teleghma U21 |
0 - 1
0 - 2
|
MO Constantine U21 1 | W | +0.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-09 | 5 MO Constantine U21 |
0 - 0
1 - 0
|
JS Bordj Menaiel U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-12-03 | 2 CA Batna U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MO Constantine U21 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-11-21 | 1 MO Constantine U21 |
1 - 0
4 - 0
|
AS Ain M'lila U21 1 | W | -1.0 | Boven |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-11-15 | IB Khemis El Khechna U21 |
1 - 1
1 - 1
|
MO Constantine U21 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-22 | 2 MO Constantine U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Hamra Annaba U21 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-18 | 2 US Chaouia U21 |
0 - 0
1 - 1
|
MO Constantine U21 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-14 | 1 3 MO Constantine U21 |
1 - 0
3 - 2
|
ES Sour Ghozlane U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-10-07 | 4 AS Khroub U21 |
2 - 0
2 - 1
|
MO Constantine U21 | V | 0.0 | Boven |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-09-30 | 1 MO Constantine U21 |
2 - 0
3 - 0
|
JSM Skikda U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-05-21 | MO Constantine U21 |
4 - 0
7 - 2
|
CA Bordj Bou Arreridj U21 | W | -0.5 | Boven |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-04-23 | JSM Béjaïa U21 |
2 - 0
3 - 0
|
MO Constantine U21 | V | -0.5 | Boven |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-03-26 | 1 AS Ain M'lila U21 |
1 - 0
1 - 1
|
MO Constantine U21 2 | G | -1 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-03-19 | 3 MO Constantine U21 |
0 - 0
1 - 0
|
IB Lakhdaria U21 1 | W | -0.5,-1.0 | Onder |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 4 (4-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-03-05 | MO Constantine U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Hamra Annaba U21 2 | G | -0.5,-1.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-02-19 | 1 MO Constantine U21 |
0 - 0
2 - 2
|
NRB Teleghma U21 1 | G | -1 | Boven |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Algerije - Juniorencompetitie | 2022-02-05 | 2 MO Constantine U21 |
0 - 1
1 - 2
|
JS Bordj Menaiel U21 3 | V | 0.0,-0.5 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.55 | 3 | 2.55 |
| Helft | 3.1 | 2.2 | 3.1 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 0 - 1 , Hoekschop: 6 - 4
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 3 - 3 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0
-
7' - 1st Corner - MO Constantine U21 -
7' - 1st Goal - MO Constantine U21 -
11' - 2nd Corner - USM Annaba U21 -
12' - 3rd Corner - USM Annaba U21 -
24' - 1st Yellow Card - MO Constantine U21 -
33' - 4th Corner - MO Constantine U21 - Race to 3 Corners - USM Annaba U21
-
43' - 5th Corner - USM Annaba U21 -
45+1' - 6th Corner - MO Constantine U21 -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 2nd Yellow Card - MO Constantine U21 -
70' - 7th Corner - USM Annaba U21 -
82' - 8th Corner - MO Constantine U21 -
85' - Red Card - MO Constantine U21 - Race to 5 Corners - USM Annaba U21
-
90+3' - 9th Corner - USM Annaba U21 -
90+4' - 10th Corner - USM Annaba U21 -
0-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

