zo, Feb 6, 2022 · 11:30
1 - 2
Eindstand · RUST 0-2
Eibar U19
0 1 1
OudsteRecent
VGWVWV
2.20
3.60
2.63
RecentOudste
VGGWWW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.25
UD Logrones U19
UD Logrones U19
WWVWVGWVWVRecent
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Eibar U19
GWWVWWWGGVRecentDalend-0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 12
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaalt3/10
UD Logrones U19

5W-1G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 14 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.4 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 50%5 Gelijkspel 10%1 Verloren 40%4
Totaal doelpunten 3
Boven 30%3 Geannuleerd 20%2 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6 Geannuleerd 0%0 Verloren 40%4
Eibar U19

5W-3G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 19 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 1.9 voor, 1.3 tegen. Winst 50%, AH winst 30%, doelpunt Over 20%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 50%5 Gelijkspel 30%3 Verloren 20%2
Totaal doelpunten 3
Boven 20%2 Geannuleerd 40%4 Onder 40%4
Aziatische handicap
Gewonnen 30%3 Geannuleerd 20%2 Verloren 50%5
Laatste
UD Logrones U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Eibar U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
UD Logrones U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Eibar U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

UD Logrones U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Spanje - Youth League 2021-09-11 3 Eibar U19
1 - 0
2 - 0
UD Logrones U19 1 V -1.0, -1.5 Onder
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
UD Logrones U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Spanje - Youth League 2022-01-23 CD Getxo U19
2 - 0
4 - 0
UD Logrones U19 V +1.5 Boven
Spanje - Youth League 2021-12-19 1 CD Oberena U19
0 - 0
0 - 4
UD Logrones U19 W +1.0 Boven
Spanje - Youth League 2021-11-21 1 Danok Bat U19
0 - 0
1 - 0
UD Logrones U19 4 1 V 0.0 Onder
Spanje - Youth League 2021-11-06 4 Arenas Club de Getxo U19
0 - 1
2 - 5
UD Logrones U19 2 W 0.0, -0.5 Boven
Spanje - Youth League 2021-10-10 Osasuna U19
1 - 1
1 - 1
UD Logrones U19 4 G -0.5, -1.0 Onder
Spanje - Youth League 2021-09-11 3 Eibar U19
1 - 0
2 - 0
UD Logrones U19 1 V -1.0, -1.5 Onder
9-2 (11) 4-2 (6) 4 (3-1) 2 (2-0)
Spanje - Youth League 2021-04-25 2 Leioa U19
0 - 1
0 - 1
UD Logrones U19 5 W 0.0, -0.5 Onder
5-3 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2021-02-17 3 AD San Juan U19
2 - 0
3 - 0
UD Logrones U19 3 1 V -0.5 Boven
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2021-02-06 3 UD Logrones U19
1 - 1
2 - 1
Tudelano U19 4 W 0.0, -0.5 Boven
3-8 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Spanje - Youth League 2021-01-13 2 UD Logrones U19
0 - 0
1 - 0
Osasuna U19 1 W +1.0, +1.5 Onder
4-7 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Spanje - Youth League 2020-12-30 2 UD Logrones U19
2 - 0
2 - 0
AD San Juan U19 1 W 0.0 Onder
1-9 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 3 (0-3)
Spanje - Youth League 2020-12-27 Oyonesa U19
1 - 1
2 - 1
UD Logrones U19 1 V 0.0 Boven
8-8 (16) 0-5 (5) 3 (0-3) 3 (3-0)
Spanje - Youth League 2020-12-19 1 UD Logrones U19
0 - 0
0 - 0
Numancia U19 1 G -0.5, -1.0 Onder
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (3-1)
Spanje - Youth League 2019-11-17 2 UD Logrones U19
0 - 0
1 - 1
CD Alaves U19 1 G 0.0, +0.5 Onder
0-4 (4) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2018-03-30 1 4 UD Logrones U19
1 - 0
2 - 0
Varea U19 4 1 W -0.5 Onder
7-6 (13) 5-4 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Eibar U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Spanje - Beker U19 2022-01-16 1 3 Athletic Bilbao U19
0 - 1
2 - 1
Eibar U19 4 V -0.5 Push
Spanje - Youth League 2021-12-11 2 Eibar U19
3 - 2
4 - 4
Athletic Bilbao U19 1 G 0.0 Boven
Spanje - Youth League 2021-12-04 3 Danok Bat U19
0 - 1
1 - 1
Eibar U19 3 1 G +0.5 Onder
Spanje - Youth League 2021-11-28 2 Eibar U19
2 - 0
3 - 0
CD Alaves U19 3 W 0.0, -0.5 Boven
Spanje - Youth League 2021-11-20 1 Arenas Club de Getxo U19
0 - 2
1 - 2
Eibar U19 1 W 0.0 Boven
Spanje - Youth League 2021-11-14 1 Eibar U19
0 - 0
1 - 0
Villegas U19 W -1.0, -1.5 Onder
8-1 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Spanje - Youth League 2021-10-30 3 Eibar U19
0 - 1
1 - 2
UDC Txantrea U19 4 V -1.5, -2.0 Onder
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2021-10-17 1 Eibar U19
0 - 1
3 - 2
Tudelano U19 3 W -1.0 Boven
10-3 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 3 (2-1)
Spanje - Youth League 2021-09-11 3 Eibar U19
1 - 0
2 - 0
UD Logrones U19 1 W -1.0, -1.5 Onder
9-2 (11) 4-2 (6) 4 (3-1) 2 (2-0)
Spanje - Youth League 2021-05-29 2 Eibar U19
0 - 1
1 - 1
AD San Juan U19 1 G -0.5 Onder
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2021-04-18 2 UDC Txantrea U19
0 - 0
0 - 1
Eibar U19 1 W 0.0, +0.5 Onder
2-0 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Spanje - Youth League 2021-03-27 3 Eibar U19
1 - 1
1 - 2
Aurrera de Vitoria U19 4 V -2.0 Onder
10-5 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 4 (4-0)
Spanje - Youth League 2021-03-20 Danok Bat U19
0 - 1
0 - 5
Eibar U19 W 0.0 Boven
1-2 (3) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2021-03-07 2 Santutxu U19
1 - 2
1 - 3
Eibar U19 2 W +0.5, +1.0 Boven
1-6 (7) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2021-02-21 Leioa U19
0 - 3
1 - 3
Eibar U19 W 0.0, +0.5 Boven
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spanje - Youth League 2021-02-13 Eibar U19
1 - 0
3 - 0
Santutxu U19 2 W -0.5 Boven
5-3 (8) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2021-01-20 Eibar U19
3 - 0
4 - 0
Antiguoko KE U19 1 W -0.5 Boven
8-6 (14) 6-1 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Spanje - Youth League 2020-03-08 4 Eibar U19
0 - 2
0 - 2
Real Sociedad U19 3 V 0.0, -0.5 Onder
6-2 (8) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spanje - Youth League 2020-02-29 1 Danok Bat U19
2 - 0
3 - 1
Eibar U19 2 V 0.0 Boven
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2020-01-12 2 Antiguoko KE U19
1 - 0
1 - 0
Eibar U19 1 V 0.0, +0.5 Onder
0-6 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2019-10-06 5 Eibar U19
2 - 1
2 - 1
Athletic Bilbao U19 W 0.0, -0.5 Boven
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Spanje - Youth League 2019-04-07 2 Numancia U19
1 - 2
3 - 2
Eibar U19 6 V -0.5, -1.0 Boven
6-7 (13) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Spanje - Youth League 2019-03-23 Valvanera CD U19
2 - 1
3 - 5
Eibar U19 W +0.5 Boven
4-3 (7) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
Spanje - Youth League 2019-03-16 2 Eibar U19
1 - 1
2 - 1
Osasuna U19 2 W -0.5 Boven
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2019-01-12 Athletic Bilbao U19
2 - 1
4 - 1
Eibar U19 V 0.0, -0.5 Boven 8.5 Boven
3-11 (14) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Spanje - Youth League 2018-12-15 Santutxu U19
0 - 0
0 - 1
Eibar U19 1 W +1.0 Onder 9.0 Boven
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2018-12-06 2 Eibar U19
0 - 0
0 - 0
Numancia U19 2 G 0.0, -0.5 Onder
2-3 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Spanje - Youth League 2018-11-01 2 Danok Bat U19
1 - 0
3 - 0
Eibar U19 1 V -0.5, -1.0 Push
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Spanje - Youth League 2018-09-08 1 Eibar U19
1 - 2
3 - 2
Santutxu U19 3 W -1.0, -1.5 Boven
8-2 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Spanje - Youth League 2018-09-01 2 Amorebieta U19
0 - 0
0 - 0
Eibar U19 1 G +0.5, +1.0 Onder
3-8 (11) 2-3 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 2.2 3.6 2.625


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 5 - 0

Hoekschop: , Handicap: 0.0,-0.5 , Doelpunten: 3

6
Schot op doel
5
2
Schot naast
1
101
Aanval
82
45
Gevaarlijke aanval
41
65
Balbezit %
35

Score: 0 - 2 , Hoekschop: 3 - 0 Helft

Hoekschop: , Handicap: , Doelpunten:

4
Schot op doel
3
0
Schot naast
0
51
Aanval
43
22
Gevaarlijke aanval
22
57
Balbezit %
43
  • 10' - 1st Corner - UD Logrones U19
  • 26' - 2nd Corner - UD Logrones U19
  • 27' - 1st Goal - Eibar U19
  • 38' - 3rd Corner - UD Logrones U19
  • Race to 3 Corners - UD Logrones U19
  • 42' - 2nd Goal - Eibar U19
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 66' - 4th Corner - UD Logrones U19
  • 74' - 5th Corner - UD Logrones U19
  • Race to 5 Corners - UD Logrones U19
  • 83' - 1st Yellow Card - Eibar U19
  • 85' - Red Card - Eibar U19
  • 85' - 2nd Yellow Card - UD Logrones U19
  • 85' - 3rd Yellow Card - Eibar U19
  • 90+1' - Red Card - UD Logrones U19
  • 90+6' - 3rd Goal - UD Logrones U19
  • 1-2 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts