Tottenham U21 vs Liverpool U21 Teamprofiel
Tottenham U21 vs Liverpool U21 Wedstrijdfeiten
2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 12 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.2 voor, 1.6 tegen. Winst 20%, AH winst 50%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.
1W-2G-7V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 32 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 3.2 tegen. Winst 10%, AH winst 30%, doelpunt Over 60%, corner Over 0%.
| Tottenham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Liverpool U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Tottenham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Liverpool U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Tottenham U21 vs Liverpool U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Tottenham U21 vs Liverpool U21 Onderling resultaat
Tottenham U21 vs Liverpool U21 Volledige H2H bekijken →| Tottenham U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England U21 Premier League | 2015-04-17 | Tottenham U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Liverpool U21 1 | V | 0.0 |
|
|||||||
| England U21 Premier League | 2014-10-31 | Liverpool U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Tottenham U21 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Tottenham U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-21 | 1 Man City U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Tottenham U21 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-12 | 2 Tottenham U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Everton U21 | V | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-08 | 2 Leicester U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-10-26 | 1 2 Oxford Utd |
2 - 1
3 - 2
|
Tottenham U21 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-09-21 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Tottenham U21 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Stevenage |
1 - 2
3 - 4
|
Tottenham U21 3 | W | 0.0,+0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2019-11-12 | 1 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Tottenham U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Engeland - EFL Trophy | 2019-10-08 | 1 Colchester |
1 - 0
1 - 1
|
Tottenham U21 1 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - EFL Trophy | 2019-09-03 | Ipswich |
0 - 1
2 - 1
|
Tottenham U21 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Toernooi U21 - 50 minuten speeltijd | 2019-07-27 | 2 Tottenham U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Strasbourg U21 | W | -0.5 | Boven |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Toernooi U21 - 50 minuten speeltijd | 2019-07-27 | Tottenham U21 |
4 - 2
2 - 1
|
Caen U21 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
2-2 (4) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Youth Tournament - 50 mins play | 2019-07-26 | Tottenham U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Rennes U21 | V | -0.5 | Boven |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2018-12-18 | 1 Oxford Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Tottenham U21 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2018-11-13 | Portsmouth |
0 - 1
3 - 2
|
Tottenham U21 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2018-09-04 | 1 Crawley Town |
0 - 0
1 - 1
|
Tottenham U21 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
13-2 (15) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Toernooi U21 - 60 minuten speeltijd | 2018-07-29 | 3 Tottenham U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Toernooi U21 - 50 minuten speeltijd | 2018-07-28 | 1 Rennes U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Tottenham U21 1 1 | V | 0.0 | Boven |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Toernooi U21 - 50 minuten speeltijd | 2018-07-27 | 2 Tottenham U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Nice U21 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Toernooi U21 - 50 minuten speeltijd | 2018-07-27 | PSG U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Tottenham U21 | G | 0.0 | Push |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2017-11-28 | Barnet |
0 - 1
2 - 1
|
Tottenham U21 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2017-10-03 | AFC Wimbledon |
2 - 2
4 - 3
|
Tottenham U21 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2017-08-15 | 1 Luton |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 60 Mins Play | 2017-07-30 | Standard Luik U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Tottenham U21 | G | +0.5 | Boven |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-29 | 1 Tottenham U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Lorient U21 | W | -0.5 | Push |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-29 | Tottenham U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U21 2 | W | -1.0 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-28 | PSG U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Tottenham U21 1 | W | -0.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League | 2016-01-11 | 1 Tottenham U21 |
1 - 2
4 - 5
|
Chelsea U21 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Jeugdtoernooi | 2015-11-03 | 4 Tottenham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Schalke U21 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-10-30 | Chelsea U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Tottenham U21 | W | -0.5 | Boven |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League | 2015-10-15 | Norwich U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Tottenham U21 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-8 (18) | 7-4 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Liverpool U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-20 | Liverpool U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Blackburn U21 | W | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-14 | 2 Brighton U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Liverpool U21 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2022-08-07 | 1 Liverpool U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Man City U21 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-11-09 | Port Vale |
2 - 0
5 - 0
|
Liverpool U21 | V | -2.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-10-05 | Bolton |
1 - 0
4 - 1
|
Liverpool U21 | V | -1.5, -2.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - EFL Trophy | 2021-08-31 | Rochdale |
1 - 0
4 - 0
|
Liverpool U21 | V | -1 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2020-09-29 | 2 Tranmere |
0 - 0
3 - 2
|
Liverpool U21 | V | -1.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2020-09-22 | Wigan |
0 - 1
6 - 1
|
Liverpool U21 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2019-10-29 | 1 Accrington Stanley |
2 - 1
5 - 2
|
Liverpool U21 2 | V | -1.0 | Boven |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2019-09-25 | 3 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 1
|
Liverpool U21 1 | G | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Engeland - EFL Trophy | 2019-08-07 | 1 Oldham |
2 - 2
3 - 2
|
Liverpool U21 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-16 | 1 SG Sonnenhof Grossaspach |
1 - 0
1 - 1
|
Liverpool U21 1 | G | 9.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-02-10 | Sligo Rovers |
0 - 1
1 - 2
|
Liverpool U21 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-10-18 | Sunderland U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Liverpool U21 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England U21 Premier League | 2015-09-28 | Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Leicester U21 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Jeugdtoernooi | 2015-09-11 | 1 Chelsea U21 |
1 - 2
4 - 2
|
Liverpool U21 | V | -0.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-08-19 | 2 Everton U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Liverpool U21 | G | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-08-04 | 1 Lucerne U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool U21 | V |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| UK Friendlies | 2015-07-29 | Chester |
1 - 0
4 - 0
|
Liverpool U21 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-19 | UCD |
0 - 1
1 - 2
|
Liverpool U21 | W | +1 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-17 | 2 Waterford United |
0 - 1
0 - 6
|
Liverpool U21 | W | +0.5,+1.0 | Boven |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-05-11 | 1 Liverpool U21 |
3 - 0
4 - 4
|
Norwich U21 1 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England U21 Premier League | 2015-05-07 | Chelsea U21 |
3 - 1
4 - 3
|
Liverpool U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England U21 Premier League | 2015-05-04 | 1 Liverpool U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Leicester U21 | W | -0.5 |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |||
| England U21 Premier League | 2015-04-30 | Everton U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Liverpool U21 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-04-17 | Tottenham U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Liverpool U21 1 | W | 0.0 |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | |||
| England U21 Premier League | 2015-03-20 | Liverpool U21 |
3 - 0
5 - 0
|
West Ham U21 1 | W |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||||
| England U21 Premier League | 2015-03-09 | 3 Liverpool U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Everton U21 3 | W | -0.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League | 2015-03-02 | 1 Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Chelsea U21 1 | W |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| England U21 Premier League | 2015-02-16 | 1 Liverpool U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Sunderland U21 3 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.8 | 3.6 | 2.1 |
| Helft | 3.1 | 2.6 | 2.6 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | [email protected] | Onder@2 |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 3 , Hoekschop: 1 - 3
Hoekschop: , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 3.0, 3.5
Score: 3 - 0 , Hoekschop: 0 - 0 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Goal - Tottenham U21 -
42' - 2nd Goal - Tottenham U21 -
44' - 3rd Goal - Tottenham U21 -
3-0 score at the end of First Half -
53' - 4th Goal - Liverpool U21 -
64' - 1st Corner - Liverpool U21 -
69' - 5th Goal - Liverpool U21 -
72' - 2nd Corner - Liverpool U21 -
77' - 6th Goal - Liverpool U21 -
90' - 3rd Corner - Tottenham U21 - Race to 3 Corners - Liverpool U21
-
90+2' - 4th Corner - Liverpool U21 -
3-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

