za, Aug 15, 2020 · 08:00
OudsteRecent
VVGGVV
5.75
5.00
1.40
RecentOudste
WVWVVW
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 3.75
Totaal doelpunten
Boven 10.0
Totaal hoekschoppen
-1.25
Taringa Rovers
The Gap vs Taringa Rovers Teamprofiel
The Gap
WWVVGGVVRecent
Boven 9.5 hoekschoppenBoven5/8
Boven 2.5 doelpuntenBoven5/8
Aziatisch handicapFaalt0/4
Taringa Rovers
GGWWWVVWVWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapGelijk2/4
Laatste
| The Gap | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Taringa Rovers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| The Gap | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Taringa Rovers | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.5, 4.0
HoekschoppenverdelingLijn 10.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 33,
Gem.: 4.12,
Std.afw.: 2.16, Mediaan: 4,
Modus: ,
Boven: 61%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
The Gap vs Taringa Rovers Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
The Gap vs Taringa Rovers Onderling resultaat
The Gap vs Taringa Rovers Volledige H2H bekijken →| The Gap Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-17 | 2 The Gap |
0 - 1
0 - 5
|
Taringa Rovers 1 | V |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-08-11 | 1 The Gap |
0 - 1
1 - 2
|
Taringa Rovers 1 | V |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-04-28 | Taringa Rovers |
2 - 1
2 - 2
|
The Gap 1 | G |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Capital League 1 | 2017-08-05 | 1 The Gap |
1 - 0
1 - 0
|
Taringa Rovers 1 | W | +1.5,+2.0 | Onder |
|
||||||
| Australië - Brisbane Capital League 1 | 2017-03-11 | Taringa Rovers |
2 - 0
4 - 0
|
The Gap 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| The Gap Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-08-09 | Toowong |
2 - 0
2 - 0
|
The Gap 1 | V | -1.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-08-01 | 3 The Gap |
0 - 0
1 - 2
|
Centenary Stormers | V | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-03-07 | 1 6 The Gap |
0 - 1
1 - 1
|
Brisbane Knights 3 | G | -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-24 | 2 Bayside United |
0 - 0
0 - 0
|
The Gap 1 1 | G |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-17 | 2 The Gap |
0 - 1
0 - 5
|
Taringa Rovers 1 | V |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-27 | 2 The Gap |
1 - 2
1 - 4
|
Albany Creek | V | +1.0,+1.5 | Boven |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-20 | 1 North Pine |
0 - 4
1 - 10
|
The Gap 1 1 | W |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-13 | The Gap |
4 - 1
5 - 4
|
Brisbane Knights | W |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Australië - Brisbane Canale Cup | 2019-07-03 | The Gap |
1 - 2
1 - 6
|
Albany Creek | V |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-29 | 1 3 The Gap |
2 - 0
2 - 3
|
Toowong 2 | V |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-14 | The Gap |
2 - 0
5 - 2
|
Centenary Stormers | W |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-08 | 1 University of Queensland |
0 - 0
2 - 0
|
The Gap 2 | V |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-01 | 2 The Gap |
1 - 1
2 - 1
|
Acacia Ridge 5 | W |
|
10-8 (18) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 3 (1-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-05-25 | Toowong |
0 - 2
4 - 4
|
The Gap 1 | G |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-05-19 | The Gap |
1 - 0
2 - 2
|
Bayside United 1 | G |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-05-04 | 2 The Gap |
2 - 1
4 - 4
|
Caboolture FC 2 | G |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-04-26 | 4 Albany Creek |
1 - 0
2 - 1
|
The Gap 2 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-04-06 | 1 4 The Gap |
0 - 2
0 - 2
|
North Pine 2 | V |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-03-16 | 1 The Gap |
0 - 1
1 - 5
|
Grange Thistle | V |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-03-09 | 2 Centenary Stormers |
1 - 2
3 - 4
|
The Gap | W |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-02-23 | Acacia Ridge |
0 - 1
1 - 2
|
The Gap | W | 0.0,+0.5 | Onder |
|
3-14 (17) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Australië - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-09 | 1 2 The Gap |
2 - 1
2 - 2
|
Southport Warriors 1 | G |
|
14-2 (16) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Australië - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-01-19 | Grange Thistle |
1 - 0
3 - 1
|
The Gap 1 | V |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-09-15 | 1 Grange Thistle |
0 - 0
0 - 0
|
The Gap 3 | G |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-09-09 | 2 University of Queensland |
1 - 1
2 - 2
|
The Gap 1 | G |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-08-25 | 2 The Gap |
0 - 0
2 - 0
|
Mount Gravatt Hawks 1 | W | -1.5,-2.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-08-18 | 2 Bayside United |
0 - 2
1 - 2
|
The Gap 4 | W |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-08-11 | 1 The Gap |
0 - 1
1 - 2
|
Taringa Rovers 1 | V |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-07-28 | 2 The Gap |
2 - 0
3 - 0
|
Centenary Stormers 1 | W | 0.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australië - Brisbane Premier League | 2018-07-21 | 2 University of Queensland |
1 - 0
1 - 2
|
The Gap 1 | W |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Taringa Rovers Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-08-09 | 4 Taringa Rovers |
3 - 0
6 - 1
|
Caboolture FC 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-08-02 | 1 Albany Creek |
3 - 0
4 - 0
|
Taringa Rovers 2 1 | V | -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-07-25 | Taringa Rovers |
3 - 0
8 - 0
|
North Star 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2020-03-06 | 1 1 Taringa Rovers |
0 - 2
0 - 6
|
Acacia Ridge 2 | V | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-09-07 | 2 Taringa Rovers |
0 - 0
0 - 1
|
Bayside United 2 | V |
|
||||||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-31 | 1 Caboolture FC |
0 - 0
0 - 2
|
Taringa Rovers | W |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-25 | Taringa Rovers |
3 - 0
4 - 0
|
Brisbane Knights | W |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 5 (5-0) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-17 | 2 The Gap |
0 - 1
0 - 5
|
Taringa Rovers 1 | W |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-08-10 | 1 1 Taringa Rovers |
0 - 0
1 - 1
|
Grange Thistle | G |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-26 | 1 Centenary Stormers |
0 - 1
1 - 1
|
Taringa Rovers 2 | G |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Canale Cup | 2019-07-23 | 1 Acacia Ridge |
1 - 0
2 - 0
|
Taringa Rovers 1 | V |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-20 | 1 Taringa Rovers |
3 - 0
5 - 0
|
University of Queensland | W | -2 | Boven |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-13 | 1 Acacia Ridge |
0 - 2
1 - 3
|
Taringa Rovers 1 | W |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-07-06 | 2 Bayside United |
1 - 1
2 - 3
|
Taringa Rovers | W |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Australië - Brisbane Canale Cup | 2019-07-02 | 1 4 Taringa Rovers |
2 - 0
4 - 0
|
Bayside United 3 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-29 | 2 Taringa Rovers |
1 - 2
3 - 2
|
Bayside United 5 1 | W |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-22 | Toowong |
0 - 0
1 - 0
|
Taringa Rovers | V |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 6 (2-4) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Canale Cup | 2019-06-12 | 1 Mount Gravatt Hawks |
0 - 0
1 - 2
|
Taringa Rovers 1 | W | +1.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-09 | Taringa Rovers |
1 - 2
3 - 3
|
Albany Creek | G |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-06-01 | 2 North Pine |
0 - 1
0 - 1
|
Taringa Rovers 1 | W |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-05-17 | 2 Brisbane Knights |
1 - 2
2 - 4
|
Taringa Rovers 1 | W |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-05-01 | 2 Albany Creek |
1 - 0
2 - 0
|
Taringa Rovers 2 | V |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-04-27 | 1 Taringa Rovers |
1 - 0
3 - 1
|
Centenary Stormers | W |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australië - Beker | 2019-04-11 | 1 Taringa Rovers |
1 - 2
2 - 3
|
Logan Metro 2 1 | V |
|
9-11 (20) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-04-07 | 2 University of Queensland |
0 - 2
1 - 2
|
Taringa Rovers 2 | W |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-03-30 | Taringa Rovers |
2 - 0
2 - 0
|
Acacia Ridge 2 | W | -2.5 | Onder |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Australië - Beker | 2019-03-24 | 1 Taringa Rovers |
3 - 1
5 - 2
|
Beerwah Glasshouse United 2 | W |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-03-16 | 3 Taringa Rovers |
0 - 1
1 - 3
|
Toowong 3 | V |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-03-10 | 2 Taringa Rovers |
0 - 0
1 - 2
|
Caboolture FC 2 | V |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Australië - Brisbane Premier League | 2019-02-24 | 1 Taringa Rovers |
4 - 0
6 - 1
|
North Pine 1 | W |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 5.75 | 5 | 1.4 |
| Helft | 4.5 | 2.875 | 1.833 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 3 - 2 , Hoekschop: 2 - 21
Hoekschop: 10.0 , Handicap: +1.0, +1.5 , Doelpunten: 3.5, 4.0
Score: 2 - 0 , Hoekschop: 2 - 12 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 1.5
-
1' - 1st Corner - The Gap -
4' - 2nd Corner - Taringa Rovers -
4' - 3rd Corner - Taringa Rovers -
9' - 1st Goal - The Gap -
11' - 1st Yellow Card - Taringa Rovers -
13' - 4th Corner - Taringa Rovers - Race to 3 Corners - Taringa Rovers
-
14' - 5th Corner - Taringa Rovers -
15' - 6th Corner - Taringa Rovers - Race to 5 Corners - Taringa Rovers
-
17' - 2nd Goal - The Gap -
19' - 2nd Yellow Card - The Gap -
21' - 7th Corner - Taringa Rovers - Race to 7 Corners - Taringa Rovers
-
23' - 8th Corner - Taringa Rovers -
26' - 9th Corner - Taringa Rovers -
26' - 10th Corner - Taringa Rovers - Race to 9 Corners - Taringa Rovers
-
35' - 11th Corner - The Gap -
39' - 12th Corner - Taringa Rovers -
44' - 13th Corner - Taringa Rovers -
45' - 14th Corner - Taringa Rovers -
2-0 score at the end of First Half -
56' - 15th Corner - Taringa Rovers -
57' - 3rd Goal - Taringa Rovers -
60' - 16th Corner - Taringa Rovers -
63' - 17th Corner - Taringa Rovers -
69' - 18th Corner - Taringa Rovers -
69' - 19th Corner - Taringa Rovers -
78' - 20th Corner - Taringa Rovers -
78' - 21th Corner - Taringa Rovers -
80' - 22th Corner - Taringa Rovers -
86' - 23th Corner - Taringa Rovers -
88' - 3rd Yellow Card - Taringa Rovers -
90+1' - 4th Goal - The Gap -
90+4' - 5th Goal - Taringa Rovers -
3-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

