Stevenage vs Doncaster Teamprofiel
Stevenage vs Doncaster Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 11 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 1.1 tegen. Winst 50%, AH winst 50%, doelpunt Over 70%, corner Over 20%.
5W-3G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 19 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 1.9 voor, 1.5 tegen. Winst 50%, AH winst 44%, doelpunt Over 80%, corner Over 50%.
| Stevenage | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Doncaster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Stevenage | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Doncaster | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Stevenage vs Doncaster Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Stevenage vs Doncaster Onderling resultaat
Stevenage vs Doncaster Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Stevenage Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2016-11-26 | 2 Portsmouth |
0 - 0
1 - 2
|
Stevenage 3 | W | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-11-19 | 3 Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 1
|
Stevenage 3 | W | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-11-12 | 3 Stevenage |
0 - 0
2 - 2
|
Yeovil 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - EFL Trophy | 2016-11-08 | 1 Stevenage |
2 - 0
4 - 0
|
Southend 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - FA Cup | 2016-11-05 | 2 Port Vale |
1 - 0
1 - 0
|
Stevenage 2 | V | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-10-29 | 1 Mansfield |
0 - 1
1 - 2
|
Stevenage 6 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-10-22 | 4 Stevenage |
1 - 1
1 - 2
|
Carlisle 6 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-10-15 | 2 Morecambe |
0 - 1
0 - 2
|
Stevenage 2 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-10-08 | 4 Stevenage |
0 - 0
1 - 2
|
Plymouth 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Engeland - EFL Trophy | 2016-10-04 | Stevenage |
0 - 1
2 - 2
|
Brighton U23 1 | G | 0.0 | Boven |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2016-09-27 | 3 Cheltenham |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-24 | 2 Stevenage |
0 - 0
0 - 2
|
Exeter 2 1 | V | 0.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2016-09-17 | 2 Wycombe |
1 - 0
1 - 0
|
Stevenage 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 3 Stevenage |
1 - 0
2 - 1
|
Crawley Town 2 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-03 | 1 Stevenage |
2 - 1
6 - 1
|
Hartlepool 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - EFL Trophy | 2016-08-30 | 1 Leyton Orient |
1 - 0
3 - 1
|
Stevenage 1 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-08-27 | 1 Grimsby |
2 - 1
5 - 2
|
Stevenage 1 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Engeland - EFL Cup | 2016-08-23 | 2 Stevenage |
0 - 2
0 - 4
|
Stoke 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-08-20 | 2 Stevenage |
0 - 1
2 - 1
|
Luton 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-08-16 | Leyton Orient |
2 - 0
3 - 0
|
Stevenage 3 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-08-13 | 3 Notts County |
1 - 1
1 - 1
|
Stevenage 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Cup | 2016-08-09 | 1 Ipswich |
0 - 0
0 - 1
|
Stevenage 2 | W | -1.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-08-06 | 2 Stevenage |
0 - 0
1 - 2
|
Crewe 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2016-07-30 | Stevenage |
2 - 1
4 - 1
|
Milton Keynes Dons | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2016-07-26 | 1 Boreham Wood |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage 1 | G | 0.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-23 | Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Brighton | W | +0.5 | Onder |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-16 | Bishop's Stortford |
0 - 3
0 - 6
|
Stevenage | W | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-14 | Stevenage |
0 - 0
0 - 2
|
Watford | V | +1.0, +1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-09 | St Albans |
1 - 0
2 - 3
|
Stevenage | W | +0.5 | Boven |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England League 2 | 2016-05-07 | Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage 2 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Doncaster Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2016-11-26 | Doncaster |
1 - 1
3 - 1
|
Leyton Orient 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-11-19 | 1 Doncaster |
1 - 1
2 - 1
|
Hartlepool 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-11-12 | Exeter |
0 - 0
1 - 3
|
Doncaster 4 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Engeland - EFL Trophy | 2016-11-08 | 2 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Port Vale 1 | G | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - FA Cup | 2016-11-05 | 2 Oldham |
1 - 0
2 - 1
|
Doncaster | V | Boven | 11.0 |
|
||||||
| England League 2 | 2016-10-29 | 1 Doncaster |
2 - 1
2 - 2
|
Wycombe 2 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-10-22 | 3 Blackpool |
2 - 1
4 - 2
|
Doncaster 1 | V | 0.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-10-15 | 2 Doncaster |
1 - 0
1 - 0
|
Colchester 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-10-08 | 2 Doncaster |
2 - 0
3 - 2
|
Barnet | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2016-10-04 | 3 Doncaster |
0 - 1
2 - 2
|
Derby U23 1 | G | 0.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2016-10-01 | 1 Portsmouth |
1 - 2
1 - 2
|
Doncaster 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-09-27 | 1 Doncaster |
2 - 1
2 - 2
|
Carlisle | G | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2016-09-24 | 1 2 Luton |
2 - 1
3 - 1
|
Doncaster 2 | V | 0.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2016-09-17 | 3 Doncaster |
1 - 0
2 - 0
|
Newport County 4 | W | -1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 1 3 Morecambe |
1 - 2
1 - 5
|
Doncaster 1 | W | +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-09-03 | 2 Crewe |
1 - 0
2 - 1
|
Doncaster 1 | V | +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Engeland - EFL Trophy | 2016-08-30 | Mansfield |
0 - 0
0 - 2
|
Doncaster 2 | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-08-27 | 1 Doncaster |
1 - 0
4 - 1
|
Yeovil 3 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-08-20 | 2 Cheltenham |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-08-16 | 3 Doncaster |
0 - 0
1 - 0
|
Cambridge Utd 3 | W | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| England League 2 | 2016-08-13 | 1 Doncaster |
0 - 1
1 - 1
|
Crawley Town 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
13-4 (17) | 7-3 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - EFL Cup | 2016-08-09 | Doncaster |
0 - 1
1 - 2
|
Nottm Forest 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-08-06 | 3 Accrington Stanley |
2 - 1
3 - 2
|
Doncaster 2 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2016-07-26 | York |
1 - 1
1 - 2
|
Doncaster 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-20 | Doncaster |
2 - 0
2 - 2
|
Newcastle | G | +1.0, +1.5 | Boven | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2016-07-16 | Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Middlesbrough | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| England League 1 | 2016-05-08 | Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Burton Albion 1 | G | +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-04-30 | Crewe |
1 - 1
3 - 1
|
Doncaster | V | +1.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-04-23 | 1 Doncaster |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2016-04-19 | 1 Chesterfield |
1 - 1
1 - 1
|
Doncaster 2 | G | 0.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3.8 | 3.6 | 2.05 |
| Helft | 4 | 2.2 | 2.62 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 4 , Hoekschop: 5 - 4
Hoekschop: 10.5 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 0 - 3 , Hoekschop: 0 - 2 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0
-
10' - 1st Corner - Doncaster -
12' - 1st Yellow Card - Doncaster -
17' - 2nd Corner - Doncaster -
22' - 2nd Yellow Card - Stevenage -
28' - 1st Goal - Doncaster -
35' - 2nd Goal - Doncaster -
39' - 3rd Goal - Doncaster -
41' - 3rd Yellow Card - Stevenage -
44' - 4th Yellow Card - Stevenage -
0-3 score at the end of First Half - 46' Substitution - for - Doncaster
- 47' Substitution - for - Stevenage
- 46' Substitution - Tonge for Lee - Stevenage
- 46' Substitution - Pett for Gorman - Stevenage
- 48' Substitution - for - Stevenage
-
47' - 3rd Corner - Stevenage - Race to 3 Corners - Doncaster
-
51' - 4th Corner - Doncaster -
56' - 5th Corner - Stevenage -
61' - 4th Goal - Stevenage -
66' - 6th Corner - Stevenage - 70' Substitution - Liburd for Schumacher - Stevenage
-
72' - 5th Goal - Stevenage - 73' Substitution - Keegan for Mandeville - Doncaster
-
74' - 6th Goal - Doncaster -
77' - 7th Corner - Doncaster - 84' Substitution - Williams for Coppinger - Doncaster
-
86' - 8th Corner - Stevenage - Race to 5 Corners - Stevenage
-
90' - 9th Corner - Stevenage -
90' - 7th Goal - Stevenage -
3-4 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

