zo, Nov 12, 2023 · 13:15
4 - 0
Eindstand · RUST 1-0
Aarau
7 1
OudsteRecent
WVGGVG
2.90
3.60
2.38
RecentOudste
WGGVWW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.0
Totaal doelpunten
Onder 11.0
Totaal hoekschoppen
-0.25
Aarau
Stade Nyonnais
VVWVWVGGVGRecentDalend-1.3 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 20
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder3/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 3/10
Tweede-helft-ploegTrage starter · krijgt eerst tegen in 7 van 10Boven 2.5 kaarten in 10 van de laatste 102 van de laatste 10 gewonnen
Aarau
GVVVWWVGGWRecentStabiel0.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenBoven7/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 4/10
Comeback-ploeg · pakt punten in 3 van 5 wedstrijden na een vroege achterstandBoven 2.5 kaarten in 9 van de laatste 10Goal in 1e helft in 8 van de laatste 10
Stade Nyonnais

2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 11 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 1.1 voor, 1.3 tegen. Winst 20%, AH winst 30%, doelpunt Over 10%, corner Over 40%.

Eindstand
Gewonnen 20%2 Gelijkspel 30%3 Verloren 50%5
Totaal doelpunten 3.0
Boven 10%1 Geannuleerd 20%2 Onder 70%7
Totaal hoekschoppen 11.0
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Aziatische handicap
Gewonnen 30%3 Geannuleerd 10%1 Verloren 60%6
Aarau

3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 17 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 1.7 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 40%, corner Over 50%.

Eindstand
Gewonnen 30%3 Gelijkspel 30%3 Verloren 40%4
Totaal doelpunten 3.0
Boven 40%4 Geannuleerd 20%2 Onder 40%4
Totaal hoekschoppen 11.0
Boven 50%5 Geannuleerd 10%1 Onder 40%4
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4 Geannuleerd 0%0 Verloren 60%6
Laatste
Stade Nyonnais
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Aarau
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
Stade Nyonnais
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Aarau
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

Stade Nyonnais Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Challenge League 2023-09-01 1 Aarau
0 - 0
0 - 2
Stade Nyonnais 2 W -1.0 Onder 11.0
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Stade Nyonnais Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Challenge League 2023-11-03 2 FC Schaffhausen
1 - 0
1 - 1
Stade Nyonnais 5 G 0.0 Onder 10.5
Zwitserland - Challenge League 2023-10-27 4 Stade Nyonnais
0 - 0
2 - 3
AC Bellinzona 2 V -0.5 Boven 10.5
Zwitserland - Challenge League 2023-10-20 4 Neuchatel Xamax
1 - 1
1 - 1
Stade Nyonnais 3 G -0.5, -1.0 Onder 10.5
Zwitserland - Challenge League 2023-10-06 3 Stade Nyonnais
0 - 1
1 - 1
FC Baden 1 G -0.5, -1.0 Onder 10.0
Zwitserland - Challenge League 2023-10-01 2 AC Bellinzona
0 - 0
1 - 0
Stade Nyonnais 4 V 0.0 Onder 10.0
Zwitserland - Challenge League 2023-09-26 4 Stade Nyonnais
1 - 0
2 - 0
Wil 1900 1 W 0.0, +0.5 Onder 10.0 Onder
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-09-23 2 FC Baden
1 - 0
2 - 0
Stade Nyonnais 4 1 V +0.5 Onder 10.0 Onder
2-4 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-09-01 1 Aarau
0 - 0
0 - 2
Stade Nyonnais 2 W -1.0 Onder 11.0 Boven
3-13 (16) 2-8 (10) 3 (1-2) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-25 1 Stade Nyonnais
0 - 1
1 - 2
FC Sion 4 V +0.5, +1.0 Push 10.5 Onder
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (1-3)
Zwitserland - Beker 2023-08-18 1 4 Lancy FC
2 - 1
2 - 1
Stade Nyonnais 3 V +3.0 Onder
3-5 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-11 4 Stade Nyonnais
0 - 0
2 - 1
FC Schaffhausen 3 1 W 0.0, -0.5 Push 11.0 Push
6-5 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-06 1 FC Vaduz
0 - 1
2 - 1
Stade Nyonnais 3 V -0.5 Onder 11.0 Boven
9-4 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (2-3)
Zwitserland - Challenge League 2023-07-28 2 Stade Nyonnais
0 - 0
1 - 0
Neuchatel Xamax 2 W 0.0 Onder 11.0 Onder
1-4 (5) 0-2 (2) 2 (0-2) 2 (1-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-07-21 1 1 FC Thun
0 - 1
1 - 1
Stade Nyonnais 3 G -0.5, -1.0 Onder 11.0 Onder
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden 2023-07-14 Stade Nyonnais
0 - 0
1 - 2
Everton 1 V +1.5 Onder 9.5 Boven
4-6 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2023-06-30 Servette
0 - 0
1 - 0
Stade Nyonnais 1 V -2.0 Onder
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-05-20 1 2 Stade Nyonnais
0 - 0
3 - 1
Breitenrain 2 W -1.0, -1.5 Boven
0-6 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-05-13 2 Etoile Carouge
0 - 0
1 - 0
Stade Nyonnais 2 V 0.0, +0.5 Onder 10.5 Boven
11-11 (22) 6-8 (14) 4 (1-3) 4 (1-3)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-05-06 3 Stade Nyonnais
2 - 1
3 - 2
Bavois 2 W -1.0, -1.5 Boven
5-6 (11) 4-5 (9) 4 (2-2) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-04-26 1 Stade Nyonnais
3 - 1
4 - 3
FC Zurich II 2 W -1.0 Boven 10.5 Boven
6-8 (14) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (2-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-04-19 FC Rapperswil-Jona
2 - 2
2 - 4
Stade Nyonnais 2 W 0.0, +0.5 Boven
7-7 (14) 1-3 (4) 1 (0-1) 7 (5-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-04-12 2 Stade Nyonnais
2 - 2
5 - 2
Lucerne II 2 W 0.0, -0.5 Boven 10.5 Onder
3-7 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 6 (0-6)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-04-01 2 Stade Nyonnais
1 - 0
3 - 0
YF Juventus 4 1 W -2.0, -2.5 Onder
6-7 (13) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2023-02-25 3 Stade Nyonnais
1 - 0
2 - 0
Kriens 3 W -1.0 Onder
8-6 (14) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-11-25 1 Stade Nyonnais
1 - 0
3 - 0
Biel Bienne W -1.0, -1.5 Push
3-8 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-11-19 3 Stade Nyonnais
0 - 0
0 - 1
FC Bulle 5 V -1.0 Onder
7-3 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-10-19 4 FC Zurich II
3 - 1
3 - 3
Stade Nyonnais 1 G +0.5, +1.0 Boven
2-11 (13) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Zwitserland - Beker 2022-08-19 2 Stade Nyonnais
0 - 2
1 - 4
Servette 1 V +1.0, +1.5 Boven 9.5 Boven
6-10 (16) 3-7 (10) 0 (0-0) 2 (2-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-06-04 1 1 Stade Nyonnais
1 - 0
1 - 2
AC Bellinzona 2 V +0.5 Boven 9.5 Onder
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-05-28 1 Breitenrain
1 - 0
1 - 0
Stade Nyonnais 2 V -0.5 Onder
2-9 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Aarau Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Challenge League 2023-11-03 1 Aarau
3 - 0
5 - 2
FC Thun 1 W +0.5, +1.0 Boven 11.0
Zwitserland - Challenge League 2023-10-27 Aarau
0 - 1
1 - 1
FC Schaffhausen 3 G -0.5, -1.0 Onder 11.0
Zwitserland - Challenge League 2023-10-22 2 FC Vaduz
1 - 2
2 - 2
Aarau 2 G 0.0, -0.5 Boven 11.0
Zwitserland - Challenge League 2023-10-08 2 Aarau
1 - 2
1 - 2
AC Bellinzona 2 V -0.5, -1.0 Boven 11.0
Zwitserland - Challenge League 2023-09-29 3 Wil 1900
0 - 1
0 - 2
Aarau 3 W 0.0, -0.5 Onder 10.5
Zwitserland - Challenge League 2023-09-25 4 Aarau
1 - 2
3 - 2
FC Vaduz 2 W 0.0 Boven 11.0 Onder
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-09-22 3 FC Thun
1 - 0
2 - 0
Aarau 1 V -0.5, -1.0 Onder 11.0 Onder
4-4 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Beker 2023-09-17 1 Aarau
0 - 0
1 - 2
Winterthur 3 V +0.5 Boven
8-8 (16) 3-4 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-09-01 1 Aarau
0 - 0
0 - 2
Stade Nyonnais 2 V -1.0 Onder 11.0 Boven
3-13 (16) 2-8 (10) 3 (1-2) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-25 4 FC Schaffhausen
1 - 1
2 - 2
Aarau 3 G +0.5 Boven 10.5 Boven
1-10 (11) 0-6 (6) 2 (0-2) 3 (1-2)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-13 3 AC Bellinzona
0 - 1
1 - 3
Aarau 5 W 0.0, +0.5 Boven 11.5 Onder
5-1 (6) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-08-06 1 Aarau
0 - 2
2 - 3
Neuchatel Xamax 4 V 0.0, -0.5 Boven 10.5 Boven
12-3 (15) 4-2 (6) 2 (2-0) 5 (5-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-07-28 FC Sion
1 - 0
1 - 0
Aarau V -0.5, -1.0 Onder 11.0 Onder
3-4 (7) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-07-21 3 Aarau
1 - 0
1 - 0
FC Baden 4 W -1.5 Onder 10.5 Boven
10-5 (15) 6-3 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-05-27 2 Aarau
1 - 2
2 - 2
Lausanne Sports 2 G 0.0 Boven 10.5 Boven
9-8 (17) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-05-23 2 Yverdon Sport FC
1 - 1
1 - 1
Aarau 4 G 0.0, +0.5 Onder 11.0 Boven
5-11 (16) 4-4 (8) 4 (3-1) 4 (0-4)
Zwitserland - Challenge League 2023-05-19 2 Aarau
2 - 0
2 - 0
FC Schaffhausen 4 1 W -1.5 Onder 10.5 Onder
4-4 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-05-14 1 1 FC Vaduz
0 - 0
0 - 1
Aarau 2 W 0.0 Onder 10.5 Boven
12-6 (18) 7-4 (11) 3 (3-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2023-05-05 2 Aarau
0 - 0
0 - 0
Wil 1900 2 G -0.5 Onder 10.5 Onder
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-04-30 4 AC Bellinzona
0 - 1
0 - 1
Aarau 2 W +0.5 Onder 11.0 Onder
4-6 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-04-22 1 Aarau
3 - 1
5 - 2
Neuchatel Xamax 5 W -1.0 Boven 10.5 Boven
5-7 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-04-14 5 FC Thun
0 - 3
2 - 3
Aarau 5 W -0.5, -1.0 Boven 11.0 Onder
6-3 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-04-08 4 Stade Lausanne-Ouchy
1 - 3
3 - 4
Aarau 3 1 W 0.0, -0.5 Boven 11.0 Boven
2-10 (12) 1-9 (10) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-04-02 1 Aarau
0 - 0
0 - 2
FC Vaduz 3 V -0.5 Onder 11.0 Onder
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-03-17 3 Wil 1900
0 - 1
0 - 3
Aarau 3 W -0.5 Onder 11.0 Boven
7-5 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Zwitserland - Challenge League 2023-03-11 4 Aarau
0 - 1
2 - 3
Stade Lausanne-Ouchy 2 V 0.0, -0.5 Boven 11.0 Onder
3-7 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Zwitserland - Challenge League 2023-03-03 1 3 Neuchatel Xamax
0 - 0
0 - 0
Aarau 4 G 0.0 Onder 10.5 Boven
3-9 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 4 (0-4)
Zwitserland - Challenge League 2023-02-26 1 Aarau
0 - 0
2 - 0
AC Bellinzona 3 2 W -0.5, -1.0 Onder 11.0 Boven
11-4 (15) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-02-17 2 FC Schaffhausen
1 - 2
2 - 2
Aarau 1 1 G 0.0 Boven 11.0 Onder
2-8 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-02-10 3 Aarau
0 - 1
1 - 2
Yverdon Sport FC 3 V 0.0, -0.5 Push 11.0 Boven
7-6 (13) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (2-2)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 2.9 3.6 2.375
Helft 3.1 2.375 2.75
Aziatische handicap
Volledig (+0.25) [email protected] Uit@2
Helft (0.0) Thuis@2 [email protected]
Totaal hoekschoppen
Volledig (11.0) [email protected] Onder@2
Helft (5.5) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (3.0) [email protected] [email protected]
Helft (1.25) Boven@2 [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 4 - 0 , Hoekschop: 8 - 7

Hoekschop: 11.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 3.0

4
Schot op doel
3
8
Schot naast
10
107
Aanval
125
75
Gevaarlijke aanval
90
50
Balbezit %
50

Score: 1 - 0 , Hoekschop: 6 - 2 Helft

Hoekschop: 5.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5

2
Schot op doel
2
3
Schot naast
5
55
Aanval
52
36
Gevaarlijke aanval
43
50
Balbezit %
50
  • 3' - 1st Yellow Card - Stade Nyonnais
  • 10' - 1st Corner - Aarau
  • 16' - 2nd Corner - Stade Nyonnais
  • 20' - 3rd Corner - Stade Nyonnais
  • 25' - 4th Corner - Stade Nyonnais
  • Race to 3 Corners - Stade Nyonnais
  • 36' - 5th Corner - Stade Nyonnais
  • 39' - 6th Corner - Stade Nyonnais
  • Race to 5 Corners - Stade Nyonnais
  • 41' - 7th Corner - Aarau
  • 41' - 1st Goal - Stade Nyonnais
  • 43' - 8th Corner - Stade Nyonnais
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 52' - 9th Corner - Aarau
  • 54' - 2nd Goal - Stade Nyonnais
  • 57' - 10th Corner - Aarau
  • 63' - 11th Corner - Aarau
  • 65' - 3rd Goal - Stade Nyonnais
  • 67' - 12th Corner - Aarau
  • 68' - 4th Goal - Stade Nyonnais
  • 69' - 2nd Yellow Card - Aarau
  • 71' - 3rd Yellow Card - Stade Nyonnais
  • 77' - 13th Corner - Aarau
  • Race to 7 Corners - Aarau
  • 78' - 14th Corner - Stade Nyonnais
  • 79' - 4th Yellow Card - Stade Nyonnais
  • 86' - 15th Corner - Stade Nyonnais

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts