St Johnstone U20 vs Hamilton U20 Teamprofiel
St Johnstone U20 vs Hamilton U20 Wedstrijdfeiten
3W-1G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 2.3 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 60%, corner Over 70%.
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 20 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 2.0 voor, 1.5 tegen. Winst 50%, AH winst 55%, doelpunt Over 60%, corner Over 60%.
| St Johnstone U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Hamilton U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| St Johnstone U20 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Hamilton U20 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
St Johnstone U20 vs Hamilton U20 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
St Johnstone U20 vs Hamilton U20 Onderling resultaat
St Johnstone U20 vs Hamilton U20 Volledige H2H bekijken →| St Johnstone U20 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premier U20 League | 2017-08-22 | 1 Hamilton U20 |
0 - 0
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-11 | 3 Hamilton U20 |
1 - 1
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2016-11-28 | St Johnstone U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Hamilton U20 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2015-12-21 | 2 Hamilton U20 |
1 - 0
1 - 0
|
St Johnstone U20 2 | V | -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2015-08-18 | 2 St Johnstone U20 |
2 - 2
4 - 3
|
Hamilton U20 6 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2015-02-04 | 2 St Johnstone U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Hamilton U20 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2014-09-16 | 2 Hamilton U20 |
2 - 1
2 - 1
|
St Johnstone U20 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| St Johnstone U20 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premier U20 League | 2018-04-10 | 2 Hearts U20 |
0 - 2
3 - 2
|
St Johnstone U20 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-04-02 | St Johnstone U20 |
2 - 0
3 - 2
|
Kilmarnock U20 | W | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-20 | 3 St Johnstone U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Motherwell U20 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-13 | 1 St Johnstone U20 |
0 - 0
0 - 3
|
Dundee U20 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-06 | Ross County U20 |
0 - 0
4 - 1
|
St Johnstone U20 | V | -0.5 | Boven |
|
||||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-20 | 1 St Johnstone U20 |
1 - 1
1 - 4
|
Hibernian U20 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-13 | St Mirren U20 |
1 - 1
3 - 1
|
St Johnstone U20 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2018-01-29 | 4 Partick U20 |
2 - 0
3 - 3
|
St Johnstone U20 1 | G | 0.0, +0.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-12-19 | 1 3 St Johnstone U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen U20 2 | V | +0.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-12-04 | 1 1 Falkirk U20 |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone U20 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-29 | 2 St Johnstone U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Celtic U20 | V | +1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-14 | St Johnstone U20 |
2 - 3
3 - 3
|
St Mirren U20 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-07 | Kilmarnock U20 |
3 - 1
6 - 3
|
St Johnstone U20 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-01 | Motherwell U20 |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone U20 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-10-17 | 1 St Johnstone U20 |
1 - 3
2 - 3
|
Ross County U20 1 | V | 0.0 | Boven |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-10-10 | 1 Hibernian U20 |
3 - 0
5 - 0
|
St Johnstone U20 1 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-10-03 | 2 St Johnstone U20 |
2 - 0
2 - 4
|
Hearts U20 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-26 | 3 Aberdeen U20 |
1 - 0
1 - 0
|
St Johnstone U20 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-12 | St Johnstone U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk U20 | V | 0.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-05 | 1 Dundee Utd U20 |
1 - 1
1 - 2
|
St Johnstone U20 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-08-29 | St Johnstone U20 |
4 - 1
4 - 2
|
Partick U20 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-08-22 | 1 Hamilton U20 |
0 - 0
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-05-02 | Dunfermline U20 |
0 - 1
2 - 1
|
St Johnstone U20 2 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-13 (18) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-28 | 3 Dundee Utd U20 |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone U20 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-18 | St Johnstone U20 |
0 - 3
3 - 4
|
Kilmarnock U20 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-14 | 1 Aberdeen U20 |
0 - 0
2 - 0
|
St Johnstone U20 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-11 | 3 Hamilton U20 |
1 - 1
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-03 | 1 St Johnstone U20 |
3 - 1
3 - 2
|
Dundee Utd U20 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-03-28 | Hibernian U20 |
1 - 0
5 - 0
|
St Johnstone U20 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-03-21 | 1 St Johnstone U20 |
0 - 1
1 - 2
|
Aberdeen U20 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Hamilton U20 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premier U20 League | 2018-04-12 | 1 Hamilton U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock U20 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-04-09 | 3 Hamilton U20 |
0 - 0
1 - 3
|
Motherwell U20 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-04-02 | 2 Dundee U20 |
0 - 0
3 - 0
|
Hamilton U20 2 | V | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-27 | 1 Hamilton U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Ross County U20 | G | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-21 | 1 Falkirk U20 |
0 - 3
1 - 4
|
Hamilton U20 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premier U20 League | 2018-03-14 | 1 Hamilton U20 |
1 - 0
3 - 1
|
Hibernian U20 1 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-26 | 2 Motherwell U20 |
2 - 1
3 - 2
|
Hamilton U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-20 | Hamilton U20 |
3 - 0
4 - 1
|
St Mirren U20 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-14 | Kilmarnock U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Hamilton U20 | W | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2018-02-08 | 3 Celtic U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Hamilton U20 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Scotland Premier U20 League | 2018-01-29 | 2 Hamilton U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts U20 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-12-19 | 1 Partick U20 |
0 - 1
1 - 4
|
Hamilton U20 | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-12-12 | 2 Hamilton U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic U20 2 | V | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-12-05 | 1 Dundee Utd U20 |
0 - 0
0 - 3
|
Hamilton U20 1 | W | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-10 (15) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-28 | 2 Hamilton U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen U20 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-21 | 3 St Mirren U20 |
0 - 0
3 - 3
|
Hamilton U20 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-14 | Hamilton U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk U20 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-11-06 | 1 Hearts U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Hamilton U20 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-10-17 | 1 Hamilton U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd U20 1 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-10-10 | 1 Ross County U20 |
3 - 1
4 - 2
|
Hamilton U20 5 | V | 0.0 | Boven |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-26 | 2 Hamilton U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Partick U20 4 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-12 | 3 Hibernian U20 |
0 - 0
3 - 1
|
Hamilton U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-09-05 | 1 Hamilton U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Dundee U20 1 | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2017-09-02 | 2 Hamilton U20 |
0 - 3
1 - 3
|
Cove Rangers 2 | V | 0.0 | Boven |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Premier U20 League | 2017-08-22 | 1 Hamilton U20 |
0 - 0
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2017-08-15 | 1 Hamilton U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Edinburgh City 3 | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-05-04 | 3 Hamilton U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic U20 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-05-01 | 2 Ross County U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Hamilton U20 3 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-18 | Dunfermline U20 |
1 - 3
1 - 4
|
Hamilton U20 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premier U20 League | 2017-04-11 | 3 Hamilton U20 |
1 - 1
2 - 2
|
St Johnstone U20 3 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.75 | 4 | 2 |
| Helft | 3 | 2.62 | 2.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 3 - 6
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 1 - 3 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: , Doelpunten:
-
27' - 1st Corner - Hamilton U20 -
28' - 2nd Corner - St Johnstone U20 -
39' - 3rd Corner - Hamilton U20 -
39' - 4th Corner - Hamilton U20 - Race to 3 Corners - Hamilton U20
-
0-0 score at the end of First Half -
63' - 5th Corner - Hamilton U20 -
63' - 6th Corner - Hamilton U20 - Race to 5 Corners - Hamilton U20
-
65' - 7th Corner - St Johnstone U20 -
80' - 8th Corner - Hamilton U20 -
88' - 9th Corner - St Johnstone U20 -
0-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

