Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.75
Totaal doelpunten
Onder 10.0
Totaal hoekschoppen
-0.75
Dorking
St Albans vs Dorking Teamprofiel
St Albans
VGVVVVWVGVRecentDalend-0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapFaalt2/10
Dorking
WWVWGGWWWWRecentIn vorm+0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenBoven9/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Laatste
| St Albans | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Dorking | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| St Albans | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Dorking | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5, 3.0
HoekschoppenverdelingLijn 10.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.73,
Std.afw.: 1.83, Mediaan: 4,
Modus: 4,
Boven: 75%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
St Albans vs Dorking Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
St Albans vs Dorking Onderling resultaat
St Albans vs Dorking Volledige H2H bekijken →| St Albans Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League South | 2021-08-21 | 3 Dorking |
1 - 1
3 - 2
|
St Albans 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2019-08-17 | 2 St Albans |
0 - 0
1 - 1
|
Dorking 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| St Albans Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League South | 2022-04-23 | 2 Dartford |
1 - 0
3 - 1
|
St Albans 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-18 | 5 Hampton & Richmond |
0 - 0
0 - 0
|
St Albans 1 | G | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-15 | 2 St Albans |
0 - 2
0 - 3
|
Chelmsford 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-09 | 2 Hungerford Town |
0 - 0
0 - 2
|
St Albans 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-03-26 | 4 Maidstone Utd |
2 - 1
3 - 2
|
St Albans 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-03-22 | 2 Concord Rangers |
1 - 1
2 - 1
|
St Albans 4 1 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Engeland - National League South | 2022-03-19 | 3 St Albans |
0 - 0
0 - 1
|
Ebbsfleet United 1 | V | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-03-12 | 3 St Albans |
0 - 0
0 - 1
|
Concord Rangers 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2022-03-08 | 1 St Albans |
0 - 0
1 - 1
|
Oxford City | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2022-03-05 | Eastbourne Borough |
0 - 0
1 - 0
|
St Albans | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-02-26 | 3 St Albans |
2 - 2
3 - 2
|
Bath City | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-10 (16) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League South | 2022-02-22 | Hemel Hempstead |
0 - 0
0 - 2
|
St Albans | W | 0.0,-0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Engeland - National League South | 2022-02-19 | 2 Dulwich |
0 - 0
0 - 0
|
St Albans 5 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-02-05 | Havant and W |
0 - 0
0 - 1
|
St Albans | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2022-01-29 | St Albans |
0 - 0
1 - 0
|
Slough | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-01-25 | Chippenham Town |
2 - 0
3 - 1
|
St Albans 1 | V | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2022-01-22 | 2 St Albans |
0 - 0
0 - 0
|
Maidstone Utd 2 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Engeland - National League South | 2022-01-17 | 1 Chelmsford |
0 - 1
1 - 1
|
St Albans 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - FA Trophy | 2022-01-15 | 5 St Albans |
0 - 0
0 - 3
|
Cheshunt 2 | V | -0.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 1-8 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - National League South | 2022-01-08 | 2 Welling |
2 - 2
2 - 3
|
St Albans 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2022-01-02 | 1 St Albans |
1 - 2
1 - 3
|
Hemel Hempstead 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Engeland - National League South | 2021-12-11 | 2 St Albans |
1 - 0
3 - 0
|
Hampton & Richmond 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Engeland - FA Cup | 2021-12-06 | Boreham Wood |
1 - 0
4 - 0
|
St Albans 1 | V | -1.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - National League South | 2021-11-30 | 2 Tonbridge Angels |
0 - 0
0 - 0
|
St Albans 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-11-27 | 1 2 Oxford City |
0 - 2
1 - 4
|
St Albans 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Engeland - National League South | 2021-11-20 | 1 St Albans |
1 - 1
1 - 3
|
Hungerford Town 4 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
11-1 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Engeland - National League South | 2021-11-16 | 3 St Albans |
1 - 3
3 - 4
|
Dulwich 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - FA Cup | 2021-11-07 | St Albans |
2 - 2
3 - 2
|
Forest Green 2 | W | +1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-10 (14) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2021-10-30 | 2 St Albans |
0 - 1
2 - 1
|
Eastbourne Borough 3 | W | -0.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2021-10-26 | St Albans |
3 - 1
4 - 1
|
Billericay 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dorking Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League South | 2022-04-23 | 3 Dorking |
4 - 0
7 - 2
|
Concord Rangers 2 | W | -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-18 | 3 Welling |
0 - 3
0 - 4
|
Dorking | W | +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-15 | 1 Dorking |
3 - 0
3 - 0
|
Chippenham Town 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-04-02 | Dorking |
2 - 0
5 - 0
|
Slough 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-03-26 | 2 Ebbsfleet United |
1 - 1
1 - 1
|
Dorking | G | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League South | 2022-03-19 | 1 Dorking |
1 - 0
2 - 2
|
Hampton & Richmond 2 | G | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Engeland - National League South | 2022-03-12 | 1 1 Dorking |
1 - 0
2 - 1
|
Hemel Hempstead 1 | W | -1.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 5 (1-4) |
| Engeland - National League South | 2022-03-05 | 2 Dartford |
2 - 0
3 - 2
|
Dorking 1 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League South | 2022-02-26 | 2 Dorking |
0 - 0
1 - 0
|
Maidstone Utd 2 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-02-19 | 2 Dorking |
1 - 0
2 - 0
|
Chelmsford | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-8 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2022-02-05 | 1 2 Dorking |
1 - 1
1 - 3
|
Tonbridge Angels 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League South | 2022-02-01 | 3 Dorking |
1 - 0
1 - 0
|
Oxford City 4 | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2022-01-29 | Billericay |
0 - 1
0 - 5
|
Dorking | W | +1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League South | 2022-01-22 | 2 Dorking |
1 - 0
5 - 1
|
Ebbsfleet United 6 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League South | 2022-01-18 | 1 Dulwich |
0 - 3
1 - 3
|
Dorking 1 | W | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2022-01-15 | 4 Hampton & Richmond |
1 - 2
1 - 2
|
Dorking 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League South | 2022-01-08 | 1 Dorking |
2 - 0
2 - 1
|
Braintree Town 1 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-6 (15) | 6-5 (11) | 5 (3-2) | 4 (3-1) |
| Engeland - National League South | 2022-01-02 | 1 3 Havant and W |
0 - 2
1 - 3
|
Dorking 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2021-12-26 | 1 Dorking |
5 - 0
8 - 0
|
Havant and W 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 5 (4-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - FA Trophy | 2021-12-18 | 2 Southend |
1 - 1
2 - 1
|
Dorking | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - National League South | 2021-12-14 | 1 3 Oxford City |
1 - 3
2 - 4
|
Dorking 2 | W | 0.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Engeland - National League South | 2021-12-11 | 3 Dorking |
1 - 1
3 - 1
|
Welling 2 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2021-12-04 | 1 Chippenham Town |
3 - 1
4 - 1
|
Dorking 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-11-27 | 1 Worthing |
0 - 1
0 - 2
|
Dorking | W | +0.5 | Onder |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - National League South | 2021-11-13 | 6 Slough |
2 - 0
2 - 1
|
Dorking 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2021-11-06 | 2 Hemel Hempstead |
1 - 2
2 - 2
|
Dorking 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-7 (18) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League South | 2021-10-30 | 2 Dorking |
0 - 0
1 - 0
|
Dartford 3 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2021-10-26 | 2 Dorking |
1 - 2
4 - 3
|
Eastbourne Borough 2 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League South | 2021-10-23 | 1 2 Maidstone Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Dorking 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2021-10-19 | 2 Hayes & Yeading |
1 - 0
1 - 1
|
Dorking 1 | G | 0.0 | Onder |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 4 | 3.75 | 1.7 |
| Helft | 4.333 | 2.3 | 2.25 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 0 , Hoekschop: 5 - 9
Hoekschop: 10.0 , Handicap: +0.5, +1.0 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 3 - 5 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Dorking -
22' - 2nd Corner - Dorking -
31' - 3rd Corner - Dorking -
32' - 4th Corner - Dorking -
37' - 5th Corner - St Albans -
40' - 6th Corner - Dorking -
42' - 7th Corner - St Albans -
44' - 8th Corner - St Albans -
45+1' - 1st Goal - Dorking -
47' - 1st Yellow Card - Dorking -
59' - 9th Corner - St Albans -
63' - 2nd Yellow Card - St Albans -
70' - 10th Corner - St Albans -
71' - 1st Goal - St Albans -
79' - 11th Corner - Dorking -
87' - 12th Corner - Dorking -
90+2' - 3rd Yellow Card - St Albans -
90+3' - 4th Yellow Card - Dorking -
90+5' - 13th Corner - Dorking -
90+5' - 14th Corner - Dorking
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

