za, Dec 6, 2025 · 15:30
OudsteRecent
GWWGWW
1.70
3.50
4.00
RecentOudste
VWGWVV
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.5
Totaal doelpunten
Onder 10.0
Totaal hoekschoppen
+0.75
Alverca U19
Sporting U19 vs Alverca U19 Teamprofiel
Sporting U19
GVGGGWWGWWRecentIn vorm+1.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapFaalt3/10
Alverca U19
WGVVVVWGWVRecentStijgend+0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 15
Boven 9.5 hoekschoppenBoven7/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Laatste
| Sporting U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Alverca U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Sporting U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Alverca U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5
HoekschoppenverdelingLijn 10.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 2.85,
Std.afw.: 1.46, Mediaan: 3,
Modus: 3,
Boven: 60%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Sporting U19 vs Alverca U19 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Sporting U19 vs Alverca U19 Onderling resultaat
Sporting U19 vs Alverca U19 Volledige H2H bekijken →| Sporting U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - League U19 | 2025-08-24 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
3 - 2
|
Sporting U19 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2023-12-02 | 4 Alverca U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Sporting U19 2 | G | +1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2023-09-02 | 2 Sporting U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Alverca U19 2 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2023-05-27 | 1 Alverca U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Sporting U19 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2022-12-08 | 1 Sporting U19 |
1 - 0
4 - 1
|
Alverca U19 | W | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2022-09-10 | 2 Alverca U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Sporting U19 3 | W | +1.0 | Push | 9.5 | Boven |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Portugal - League U19 | 2022-05-28 | Sporting U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Alverca U19 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - League U19 | 2022-04-10 | 1 Alverca U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 3 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2021-12-04 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting U19 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2021-09-11 | 1 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Alverca U19 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2019-11-23 | 3 Sporting U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Alverca U19 3 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2019-08-17 | 1 5 Alverca U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting U19 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - League U19 | 2019-04-06 | 3 Sporting U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Alverca U19 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - League U19 | 2018-12-29 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting U19 1 | W | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Sporting U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - League U19 | 2025-12-01 | 2 CD Mafra U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Sporting U19 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2025-11-26 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Club Brugge U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2025-11-04 | 5 Juventus U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Sporting U19 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-10-25 | 4 CF Os Belenenses U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Sporting U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2025-10-22 | 1 4 Sporting U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Marseille U19 4 | W | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-10-19 | UD Leiria U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting U19 1 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-10-04 | 1 Academico Viseu U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Youth League | 2025-10-01 | 1 Napoli U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 1 | G | +1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
1-13 (14) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - League U19 | 2025-09-26 | 3 Sporting U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Benfica U19 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-09-21 | 4 Santa Clara U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Youth League | 2025-09-18 | Sporting U19 |
2 - 0
3 - 2
|
Kairat Almaty U19 1 | W | -4.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-09-13 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Tondela U19 | W | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-30 | 2 Torreense U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Sporting U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 6 (4-2) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-24 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
3 - 2
|
Sporting U19 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-19 | 5 Sporting U19 |
2 - 1
2 - 1
|
CD Mafra U19 2 1 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-15 | 1 2 Sporting U19 |
1 - 0
1 - 0
|
CF Os Belenenses U19 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 8.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-09 | 3 Sporting U19 |
0 - 2
2 - 3
|
UD Leiria U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-04-26 | 1 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Casa Pia U19 1 | G | -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-04-12 | 6 SC Farense U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Sporting U19 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - League U19 | 2025-04-06 | Sporting U19 |
1 - 0
2 - 0
|
SC Lusitania U19 1 | W | -2.0 | Onder | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugal - League U19 | 2025-03-30 | 5 CF Os Belenenses U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting U19 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - League U19 | 2025-03-08 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
3 - 2
|
CD Mafra U19 1 | W | -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
4-10 (14) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| UEFA Youth League | 2025-03-05 | 1 3 Sporting U19 |
1 - 2
2 - 3
|
VFB Stuttgart U19 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-03-01 | Casa Pia U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting U19 1 | V | +0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
2-10 (12) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 3 (0-3) |
| Portugal - League U19 | 2025-02-23 | 1 Sporting U19 |
0 - 0
0 - 0
|
SC Farense U19 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Youth League | 2025-02-12 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Monaco U19 5 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-02-08 | 4 SC Lusitania U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Sporting U19 2 | W | +1.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 3 (0-3) | ||
| Portugal - League U19 | 2025-02-01 | 2 Sporting U19 |
1 - 1
2 - 1
|
CF Os Belenenses U19 1 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-01-25 | 4 CD Mafra U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Sporting U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-01-11 | 1 Sporting U19 |
1 - 0
2 - 0
|
SC Farense U19 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Alverca U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - League U19 | 2025-12-01 | 3 Alverca U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Torreense U19 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-11-15 | 4 Santa Clara U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Alverca U19 3 | W | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-10-25 | 5 Alverca U19 |
1 - 0
1 - 1
|
CD Mafra U19 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-10-19 | 2 CF Os Belenenses U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Alverca U19 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-10-04 | 6 UD Leiria U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Alverca U19 3 | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - League U19 | 2025-09-27 | 3 Alverca U19 |
0 - 0
2 - 3
|
Academico Viseu U19 4 | V | 0.0 | Boven |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal - League U19 | 2025-09-20 | 1 Benfica U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Alverca U19 1 | V | -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-10 (19) | 4-6 (10) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Portugal - League U19 | 2025-09-14 | 1 Alverca U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Santa Clara U19 6 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-30 | 2 Tondela U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Alverca U19 2 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-24 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
3 - 2
|
Sporting U19 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-19 | 3 Torreense U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Alverca U19 2 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-15 | 4 CD Mafra U19 |
0 - 2
3 - 2
|
Alverca U19 2 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - League U19 | 2025-08-09 | 5 Alverca U19 |
0 - 0
0 - 1
|
CF Os Belenenses U19 6 | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - 2e divisie U19 | 2025-02-01 | Alverca U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Maritimo U19 3 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-12-21 | 2 SU Sintrense U19 |
3 - 0
3 - 2
|
Alverca U19 1 | V | +0.5 | Boven |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-12-14 | 2 Alverca U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Real SC U19 1 | W | -1.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-11-30 | 2 Alverca U19 |
0 - 0
2 - 1
|
UD Leiria U19 1 | W | 0.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-11-23 | CD Nacional Funchal U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Alverca U19 | V | 0.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-11-09 | 1 Alverca U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Clube Oriental Lisboa U19 4 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-11-01 | 1 Maritimo U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Alverca U19 3 | W | +0.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-10-26 | 2 Alverca U19 |
1 - 0
1 - 1
|
SU 1 Dezembro U19 4 | G | -1.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - 2e divisie U19 | 2024-10-05 | 1 Alverca U19 |
1 - 0
1 - 0
|
SU Sintrense U19 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - League U19 | 2024-09-28 | 1 Real SC U19 |
1 - 3
2 - 4
|
Alverca U19 4 | W | +0.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - League U19 | 2024-09-21 | 2 Alverca U19 |
2 - 1
2 - 1
|
O Elvas U19 2 | W | -1 | Boven |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - League U19 | 2024-09-14 | 3 UD Leiria U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Alverca U19 4 1 | W | 0.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Portugal - League U19 | 2024-05-25 | 1 Academica U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Alverca U19 | V | +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2024-05-18 | 1 2 Alverca U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Beira Mar U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - League U19 | 2024-05-11 | 1 Alverca U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Estoril U19 3 | V | -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Portugal - League U19 | 2024-05-04 | 2 Torreense U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Alverca U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - League U19 | 2024-04-27 | 1 2 Alverca U19 |
3 - 0
3 - 0
|
Vitoria Setubal U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.7 | 3.5 | 4 |
| Helft | 2.3 | 2.25 | 4.333 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 4 - 8
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 2.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 2 - 3 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0
-
2' - 1st Corner - Sporting U19 -
7' - Red Card - Sporting U19 -
10' - 1st Yellow Card - Alverca U19 -
18' - 2nd Corner - Sporting U19 -
41' - 3rd Corner - Alverca U19 -
45+2' - 4th Corner - Alverca U19 - Race to 3 Corners - Alverca U19
-
45+3' - 5th Corner - Alverca U19 -
45+3' - 1st Goal - Alverca U19 -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 6th Corner - Sporting U19 -
56' - 7th Corner - Alverca U19 -
67' - 8th Corner - Sporting U19 -
69' - 9th Corner - Alverca U19 - Race to 5 Corners - Alverca U19
-
73' - 2nd Yellow Card - Alverca U19 -
74' - 2nd Goal - Sporting U19 -
78' - 10th Corner - Alverca U19 - Race to 7 Corners - Alverca U19
-
78' - 11th Corner - Alverca U19 -
79' - 3rd Goal - Alverca U19 -
80' - 3rd Yellow Card - Alverca U19 -
83' - 12th Corner - Alverca U19 -
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

