wo, Apr 29, 2026 · 03:00
OudsteRecent
VWVWVV
2.75
3.10
2.75
RecentOudste
GWVWGV
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.0
Totaal doelpunten
Onder 9.5
Totaal hoekschoppen
0.0
Junior
Sporting Cristal vs Junior Teamprofiel
Sporting Cristal
WVWVVWVWVVRecentStabiel-0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 24
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Junior
WVWWVGWVWGRecentStabiel-0.1 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder3/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Laatste
| Sporting Cristal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Junior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Sporting Cristal | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Junior | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.0
HoekschoppenverdelingLijn 9.5
KaartenverdelingLijn 6.0
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 2.50,
Std.afw.: 1.00, Mediaan: 3,
Modus: 3,
Boven: 75%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Sporting Cristal vs Junior Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Sporting Cristal vs Junior Onderling resultaat
Sporting Cristal vs Junior Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Sporting Cristal Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Peru - Liga 1 | 2026-04-25 | 2 Comerciantes Unidos |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting Cristal 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2026-04-22 | 4 Atletico Grau |
1 - 0
4 - 1
|
Sporting Cristal 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2026-04-19 | Sporting Cristal |
1 - 0
3 - 2
|
UTC Cajamarca 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-04-16 | Palmeiras |
1 - 1
2 - 1
|
Sporting Cristal 3 | V | -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-04-09 | 3 Sporting Cristal |
0 - 0
1 - 0
|
Cerro Porteno 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Peru - Liga 1 | 2026-04-03 | 1 Sporting Cristal |
0 - 1
1 - 2
|
Deportivo Moquegua 3 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Peru - Liga 1 | 2026-03-21 | 1 CD Los Chankas |
2 - 1
3 - 2
|
Sporting Cristal 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Peru - Liga 1 | 2026-03-15 | 2 Sporting Cristal |
1 - 0
3 - 0
|
Sport Boys 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Copa Libertadores - Kwal. | 2026-03-11 | 3 Sporting Cristal |
0 - 2
1 - 2
|
Carabobo 3 | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Peru - Liga 1 | 2026-03-07 | 2 Sporting Cristal |
2 - 0
3 - 1
|
Alianza Atletico 4 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores - Kwal. | 2026-03-04 | Carabobo |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting Cristal 4 | W | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2026-02-28 | 6 Sport Huancayo |
0 - 0
2 - 1
|
Sporting Cristal 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Copa Libertadores - Kwal. | 2026-02-25 | 2 Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 0
|
2 de Mayo 2 | G | -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Peru - Liga 1 | 2026-02-21 | 4 Sporting Cristal |
0 - 2
2 - 2
|
Universitario de Deportes 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores - Kwal. | 2026-02-18 | 3 2 de Mayo |
0 - 0
2 - 2
|
Sporting Cristal 3 1 | G | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Peru - Liga 1 | 2026-02-14 | 1 3 Juan Pablo II College |
0 - 1
0 - 2
|
Sporting Cristal 2 | W | +0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peru - Liga 1 | 2026-02-08 | 1 2 Sporting Cristal |
0 - 0
1 - 2
|
FBC Melgar 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Peru - Liga 1 | 2026-02-01 | 2 Deportivo Garcilaso |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting Cristal 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Amerika - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-01-25 | 1 Sporting Cristal |
2 - 1
3 - 1
|
Universidad Catolica | W | -0.5, -1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-12-14 | 3 Cusco FC |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting Cristal 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-12-11 | 3 Sporting Cristal |
1 - 0
1 - 0
|
Cusco FC 3 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-12-07 | 3 Alianza Lima |
3 - 1
3 - 3
|
Sporting Cristal 3 | G | -0.5 | Boven |
|
7-10 (17) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Peru - Liga 1 | 2025-12-03 | 1 Sporting Cristal |
0 - 0
1 - 1
|
Alianza Lima 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Peru - Liga 1 | 2025-11-19 | 2 Atletico Grau |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting Cristal 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-11-07 | 1 1 Sporting Cristal |
0 - 1
2 - 1
|
Cienciano 4 | W | -1.0 | Push |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Peru - Liga 1 | 2025-11-01 | 1 2 Comerciantes Unidos |
1 - 1
1 - 4
|
Sporting Cristal 1 | W | +0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-10-26 | 4 Sporting Cristal |
0 - 1
0 - 1
|
CD Los Chankas 4 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
18-2 (20) | 12-1 (13) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-10-24 | Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 1
|
Universitario de Deportes 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peru - Liga 1 | 2025-10-19 | 3 Deportivo Garcilaso |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting Cristal 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Peru - Liga 1 | 2025-10-04 | AD Tarma |
1 - 2
3 - 2
|
Sporting Cristal | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
4-12 (16) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Junior Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-04-24 | 1 Cucuta Deportivo |
1 - 1
1 - 1
|
Junior 2 | G | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-04-20 | 4 Junior |
2 - 0
2 - 0
|
Llaneros 2 | W | -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-04-14 | 4 Cerro Porteno |
0 - 0
1 - 0
|
Junior 1 | V | -0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-04-11 | 1 1 Aguilas Doradas |
0 - 2
0 - 3
|
Junior 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-04-09 | 3 Junior |
1 - 0
1 - 1
|
Palmeiras 1 | G | +0.5 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-04-04 | 2 Junior |
0 - 1
1 - 2
|
Deportivo Cali 6 | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-29 | 1 Internacional de Bogota |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-24 | 2 Junior |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Bucaramanga 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-20 | 3 Independiente Medellin |
2 - 0
2 - 0
|
Junior 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-16 | 3 Junior |
1 - 0
2 - 1
|
Fortaleza CEIF 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-11 | 1 Junior |
0 - 1
0 - 4
|
Atletico Nacional | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-03-06 | 3 Junior |
1 - 0
1 - 1
|
Alianza 4 | G | -1.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
12-4 (16) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 6 (5-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-28 | 4 Jaguares de Cordoba |
0 - 1
0 - 2
|
Junior 4 | W | +0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
15-0 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-22 | 1 3 Independiente Santa Fe |
1 - 1
2 - 1
|
Junior 1 | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-19 | 6 Junior |
1 - 1
2 - 1
|
America de Cali 6 | W | -0.5 | Boven |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-12 | 2 Once Caldas |
2 - 1
2 - 1
|
Junior 1 | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-08 | 1 Junior |
1 - 0
3 - 0
|
Boyaca Chico 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 8.5 | Boven |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-02-03 | 5 Deportivo Pereira |
0 - 1
2 - 3
|
Junior 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-01-25 | 3 Millonarios |
1 - 2
1 - 2
|
Junior 5 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Colombia - Supercup | 2026-01-22 | 5 Independiente Santa Fe |
2 - 0
3 - 0
|
Junior 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2026-01-18 | 3 Junior |
0 - 2
0 - 2
|
Deportes Tolima 3 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Colombia - Supercup | 2026-01-16 | 1 3 Junior |
0 - 1
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 3 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-12-17 | 4 Deportes Tolima |
0 - 1
0 - 1
|
Junior 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-12-13 | Junior |
3 - 0
3 - 0
|
Deportes Tolima 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-12-08 | 3 Independiente Medellin |
2 - 0
2 - 1
|
Junior 1 | V | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-12-05 | 3 Junior |
0 - 0
2 - 1
|
America de Cali 6 | W | -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-11-30 | 2 Junior |
0 - 1
2 - 1
|
Atletico Nacional 3 | W | 0.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-11-27 | 3 Atletico Nacional |
0 - 1
1 - 1
|
Junior 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-11-24 | 2 4 America de Cali |
0 - 0
1 - 1
|
Junior 1 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Colombia - Categoría Primera A | 2025-11-20 | 5 Junior |
1 - 0
1 - 0
|
Independiente Medellin 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.75 | 3.1 | 2.75 |
| Helft | 3.2 | 2 | 3.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | Uit@2 |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 2 - 0 , Hoekschop: 7 - 4
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 5 - 1 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Sporting Cristal - 4' - 1st Offside - Junior
- 9' - 2nd Offside - Junior
-
10' - 1st Yellow Card - Sporting Cristal -
12' - 2nd Corner - Sporting Cristal - 18' - 1st Shot Off Target - Castro (Sporting Cristal)]
- 20' - 2nd Shot Off Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
-
22' - Red Card - Junior -
29' - 3rd Corner - Junior - 20' - 2nd Shot Off Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
- 29' - 3rd Shot Off Target - Gutierrez (Junior)]
- 32' - 4th Shot Off Target - Canchimbo (Junior)]
- 33' - 5th Shot Off Target - Cazonatti (Sporting Cristal)]
- 35' - 3rd Offside - Sporting Cristal
- 36' - 1st Shot On Target - Rivas (Junior)]
- 37' - 6th Shot Off Target - Rivas (Junior)]
- 38' - 7th Shot Off Target - Suarez (Junior)]
-
41' - 4th Corner - Sporting Cristal - Race to 3 Corners - Sporting Cristal
-
44' - 5th Corner - Sporting Cristal - 44' - 8th Shot Off Target - Iberico (Sporting Cristal)]
- 44' - 9th Shot Off Target - Castro (Sporting Cristal)]
- 45' - 10th Shot Off Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
- 45+2' - 11th Shot Off Target - Rivas (Junior)]
- 45+4' - 2nd Shot On Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
-
45+5' - 6th Corner - Sporting Cristal - Race to 5 Corners - Sporting Cristal
- 45+6' - 3rd Shot On Target - Gutierrez (Junior)]
-
0-0 score at the end of First Half - 45+6' - 12th Shot Off Target - Cazonatti (Sporting Cristal)]
- 46' ~ Substitution ~ Tavara ~ Cazonatti ~(Sporting Cristal)
- 47' - 13th Shot Off Target - Rivas (Junior)]
- 47' - 4th Offside - Junior
-
49' - 2nd Yellow Card - Sporting Cristal -
52' - 7th Corner - Junior - 51' - 14th Shot Off Target - Canchimbo (Junior)]
-
52' - 1st Goal - Sporting Cristal - 52' - 4th Shot On Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
- 52' - 1st Assist - Iberico (Sporting Cristal)]
- 55' - 5th Offside - Sporting Cristal
-
56' - 8th Corner - Junior - 56' - 15th Shot Off Target - Rivas (Junior)]
- 57' ~ Substitution ~ Chara ~ Rivas ~(Junior)
- 57' ~ Substitution ~ Barrios ~ Perez ~(Junior)
- 57' ~ Substitution ~ Muriel ~ Gutierrez ~(Junior)
- 63' ~ Substitution ~ Pinto ~ Iberico ~(Sporting Cristal)
- 63' ~ Substitution ~ Vizeu ~ Avila ~(Sporting Cristal)
- 69' ~ Substitution ~ Paiva ~ Canchimbo ~(Junior)
-
72' - 9th Corner - Sporting Cristal - 71' - 5th Shot On Target - Vizeu (Sporting Cristal)]
- 72' - 16th Shot Off Target - Pinto (Sporting Cristal)]
- 73' - 6th Offside - Sporting Cristal
- 73' ~ Substitution ~ Gonzalez ~ Castro ~(Sporting Cristal)
-
78' - 10th Corner - Sporting Cristal - Race to 7 Corners - Sporting Cristal
- 79' - 7th Offside - Sporting Cristal
- 82' - 17th Shot Off Target - Guerrero (Junior)]
- 82' - 18th Shot Off Target - Muriel (Junior)]
- 83' - 19th Shot Off Target - Vizeu (Sporting Cristal)]
- 84' - 20th Shot Off Target - Tavara (Sporting Cristal)]
- 85' - 21st Shot Off Target - Gonzalez (Sporting Cristal)]
- 85' ~ Substitution ~ Castrillon ~ Rios ~(Junior)
- 86' - 22nd Shot Off Target - Paiva (Junior)]
-
88' - 11th Corner - Junior - 87' ~ Substitution ~ Cabellos ~ Gonzalez ~(Sporting Cristal)
-
90+1' - 2nd Goal - Sporting Cristal - 90+1' - 6th Shot On Target - Cabellos (Sporting Cristal)]
- 90+1' - 2nd Assist - Gonzalez (Sporting Cristal)]
- 2-0%Sporting Cristal extend their lead and Early Payout is awarded
- 90+5' - 23rd Shot Off Target - Vizeu (Sporting Cristal)]
-
90+5' - 3rd Yellow Card - Junior
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

