di, Aug 12, 2025 · 19:00
OudsteRecent
VVWVWG
2.40
3.70
2.35
RecentOudste
VWVVWW
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.25
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
0.0
Solihull Moors
Solihull Moors vs Everton U21 Teamprofiel
Solihull Moors
VGVWWWVVGGRecentStabiel-0.1 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 20
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Everton U21
VWVGWWVVWVRecentStabiel-0.1 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 24
Boven 9.5 hoekschoppenBoven8/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Zakt laat wegGeeft voorsprong wegGoal in 1e helft in 9 van de laatste 10Beide scoorden in 8 van de laatste 10
Laatste
| Solihull Moors | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Everton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Solihull Moors | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Everton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.0, 3.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.85,
Std.afw.: 2.07, Mediaan: 4,
Modus: 3,
Boven: 53%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Solihull Moors vs Everton U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Solihull Moors vs Everton U21 Onderling resultaat
Solihull Moors vs Everton U21 Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Solihull Moors Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League | 2025-08-09 | 1 2 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 2
|
Forest Green | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2025-08-02 | 1 Kidderminster |
1 - 0
1 - 2
|
Solihull Moors 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| UK Friendlies | 2025-07-29 | Solihull Moors |
2 - 2
2 - 4
|
Derby | V | +1.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2025-07-26 | Banbury |
0 - 1
0 - 4
|
Solihull Moors | W | +1.0 | Boven | 8.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2025-07-23 | Birmingham |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| UK Friendlies | 2025-07-12 | 1 Stratford Town |
1 - 0
2 - 1
|
Solihull Moors 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - National League | 2025-05-05 | 1 Solihull Moors |
0 - 1
1 - 1
|
Dag & Red 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Engeland - National League | 2025-04-29 | 2 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Rochdale 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
3-13 (16) | 2-8 (10) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2025-04-26 | 1 York |
1 - 0
2 - 0
|
Solihull Moors 1 | V | -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2025-04-21 | 3 Solihull Moors |
1 - 2
3 - 2
|
Boston Utd | W | 0.0, -0.5 | Boven | 8.5 | Boven |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2025-04-18 | 3 Tamworth |
1 - 0
1 - 2
|
Solihull Moors 5 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - National League | 2025-04-12 | Southend |
0 - 1
0 - 1
|
Solihull Moors 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Engeland - National League | 2025-03-29 | 3 Forest Green |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 3 | V | -0.5,-1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2025-03-25 | 1 3 Altrincham |
1 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 3 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2025-03-22 | 2 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 3
|
Yeovil 1 | V | -0.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Engeland - National League | 2025-03-15 | 1 Hartlepool |
0 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 1 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Engeland - National League | 2025-03-08 | 2 Solihull Moors |
1 - 1
2 - 1
|
Ebbsfleet United 4 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Engeland - National League | 2025-03-04 | Solihull Moors |
1 - 1
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2025-02-25 | 2 Aldershot |
3 - 0
3 - 1
|
Solihull Moors 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2025-02-22 | 1 Solihull Moors |
0 - 1
1 - 3
|
Gateshead 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League | 2025-02-19 | Woking |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 1 | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2025-02-15 | 1 Barnet |
1 - 0
3 - 1
|
Solihull Moors 3 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2025-02-08 | 2 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 1
|
Oldham 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2025-02-01 | 1 Wealdstone |
1 - 1
1 - 1
|
Solihull Moors 1 | G | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2025-01-25 | 2 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 2
|
Halifax 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2025-01-18 | 3 Braintree Town |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 5 | V | +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2025-01-14 | 4 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 1
|
Eastleigh 4 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2024-12-31 | 1 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 0
|
Tamworth 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2024-12-26 | 1 4 Boston Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Solihull Moors 1 | W | +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - National League | 2024-12-21 | Solihull Moors |
2 - 1
4 - 1
|
AFC Fylde 4 | W | -1.0 | Boven | 8.5 | Boven |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Everton U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Premier League 2 | 2025-04-25 | Man Utd U21 |
1 - 2
4 - 2
|
Everton U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-04-14 | 1 3 Tottenham U21 |
0 - 2
4 - 5
|
Everton U21 2 | W | -1.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-04-07 | 1 Everton U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Norwich U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-03-14 | 2 Everton U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Arsenal U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-03-10 | 3 West Brom U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Everton U21 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-02-28 | 2 Aston Villa U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Everton U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-10 (18) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Engeland - Premier League 2 | 2025-02-21 | 1 Fulham U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Everton U21 3 | G | -1.5 | Push |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-02-14 | Everton U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Southampton U21 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
6-10 (16) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-02-07 | 4 Everton U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Brighton U21 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2025-02-01 | Cardiff U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Everton U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2025-01-17 | 4 Everton U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Leeds U21 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-12-16 | 2 Leicester U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Everton U21 | G | -1.0 | Onder |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-12-06 | 2 Everton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Ipswich U21 2 | G | 0.0 | Onder |
|
1-14 (15) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-11-29 | 1 Everton U21 |
0 - 2
2 - 4
|
Nottm Forest U21 2 | V | 0.0 | Boven |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-25 | 5 Watford U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Everton U21 4 1 | V | +1.0, +1.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-08 | 2 Everton U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Cardiff U21 | G | 0.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-11-02 | 4 Everton U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Stoke U21 4 | W | -1.0 | Boven |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2024-10-29 | 3 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Everton U21 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Engeland - Premier League 2 | 2024-10-26 | 2 Liverpool U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Everton U21 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-10-04 | 1 Wolverhampton U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Everton U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-09-30 | 1 3 Everton U21 |
2 - 0
3 - 3
|
Reading U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-09-26 | 2 Ipswich U21 |
2 - 2
3 - 3
|
Everton U21 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-09-22 | 4 Everton U21 |
1 - 2
4 - 3
|
Sunderland U21 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2024-09-17 | 1 Stockport |
2 - 0
4 - 1
|
Everton U21 2 | V | -2.0 | Boven |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-09-13 | 2 Everton U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Watford U21 | W | 0.0 | Onder |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-09-01 | 4 Man City U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Everton U21 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
13-1 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-08-23 | 1 Chelsea U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Everton U21 1 | G | -1.0 | Onder |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - EFL Trophy | 2024-08-20 | 2 Tranmere |
1 - 0
1 - 3
|
Everton U21 1 | W | -0.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-08-16 | 1 Everton U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Blackburn U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Push |
|
7-9 (16) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 7 (4-3) | ||
| Engeland - Premier League 2 | 2024-04-29 | 2 Derby U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Everton U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.4 | 3.7 | 2.35 |
| Helft | 2.875 | 2.5 | 2.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 5 - 6
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 1 - 3 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Solihull Moors -
10' - 1st Goal - Solihull Moors -
19' - 2nd Corner - Everton U21 -
20' - 3rd Corner - Everton U21 -
21' - 4th Corner - Everton U21 -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Everton U21 -
58' - 6th Corner - Everton U21 -
64' - 7th Corner - Solihull Moors -
65' - 8th Corner - Solihull Moors -
65' - 9th Corner - Solihull Moors -
76' - 2nd Goal - Everton U21 -
79' - 10th Corner - Solihull Moors -
83' - 11th Corner - Everton U21 -
90' - 3rd Goal - Everton U21 -
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

