Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.0
Totaal doelpunten
Onder 9.0
Totaal hoekschoppen
-0.25
Reims
Reims vs Angers Teamprofiel
Reims
VWVGVVGGWWRecentStijgend+0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 24
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Angers
GGWVGVGWGVRecentStabiel-0.1 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 23
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Laatste
| Reims | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Angers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Reims | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Angers | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.0
HoekschoppenverdelingLijn 9.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 2.53,
Std.afw.: 1.50, Mediaan: 2,
Modus: ,
Boven: 65%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Reims vs Angers Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Reims vs Angers Onderling resultaat
Reims vs Angers Volledige H2H bekijken →| Reims Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-02-03 | 2 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Angers 1 | G | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2020-09-13 | 1 3 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Reims 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2020-02-01 | 1 Angers |
1 - 1
1 - 4
|
Reims 2 | W | -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2019-11-09 | 2 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Angers 2 1 | G | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2019-04-28 | Angers |
0 - 0
1 - 1
|
Reims 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2018-10-20 | 1 Reims |
0 - 1
1 - 1
|
Angers | G | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2016-02-03 | Reims |
1 - 1
2 - 1
|
Angers 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2015-09-22 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Reims 3 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Reims Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-12-01 | 3 Lyon |
0 - 0
1 - 2
|
Reims 2 | W | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-28 | 2 Reims |
0 - 0
1 - 0
|
Clermont Foot 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-21 | 1 Strasbourg |
0 - 1
1 - 1
|
Reims 4 | G | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-07 | Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Monaco 2 | G | +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-31 | 2 Bordeaux |
0 - 1
3 - 2
|
Reims 2 | V | 0.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-24 | 1 3 Reims |
1 - 1
1 - 2
|
Troyes 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-17 | 2 Brest |
0 - 1
1 - 1
|
Reims 4 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-01 | 3 Lens |
1 - 0
2 - 0
|
Reims 1 1 | V | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-26 | 1 Reims |
0 - 0
3 - 1
|
Nantes 1 | W | 0.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-22 | 2 Lille |
2 - 0
2 - 1
|
Reims 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-19 | 2 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Lorient 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-12 | 1 Rennes |
0 - 1
0 - 2
|
Reims 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-29 | 1 Reims |
0 - 1
0 - 2
|
PSG 3 | V | +2.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-22 | 4 Metz |
1 - 1
1 - 1
|
Reims 2 | G | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-15 | 2 Reims |
2 - 3
3 - 3
|
Montpellier 1 | G | 0.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-08 | 1 Nice |
0 - 0
0 - 0
|
Reims 1 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2021-07-31 | 2 TSG Hoffenheim |
2 - 0
3 - 1
|
Reims 1 | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-23 | 1 Reims |
1 - 1
1 - 2
|
Bordeaux 1 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-16 | PSG |
2 - 0
4 - 0
|
Reims 1 | V | -2.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-09 | 1 Reims |
0 - 1
0 - 1
|
Monaco 3 | V | +1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-02 | 2 Nimes |
0 - 1
2 - 2
|
Reims 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
10-5 (15) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-23 | 1 1 Reims |
1 - 2
1 - 3
|
Marseille | V | +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-18 | 3 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Metz 1 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-11 | Nice |
0 - 0
0 - 0
|
Reims 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
10-6 (16) | 4-5 (9) | 6 (4-2) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-04 | 1 3 Reims |
0 - 0
2 - 2
|
Rennes 3 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-03-21 | 3 Dijon |
0 - 0
0 - 1
|
Reims | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-03-12 | 3 Reims |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 1 | G | +1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-03-03 | Nantes |
1 - 1
1 - 2
|
Reims 5 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-02-28 | 1 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Montpellier 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-02-20 | St Etienne |
0 - 0
1 - 1
|
Reims 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Angers Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-12-01 | 1 Angers |
0 - 2
1 - 3
|
Monaco 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-26 | 2 Lens |
0 - 1
2 - 2
|
Angers | G | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-21 | 4 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Lorient | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-11-06 | 1 2 Lille |
1 - 0
1 - 1
|
Angers 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-31 | 1 Angers |
1 - 0
1 - 2
|
Nice 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-22 | St Etienne |
0 - 1
2 - 2
|
Angers 3 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-15 | 1 PSG |
0 - 1
2 - 1
|
Angers 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-10-03 | 1 Angers |
0 - 1
3 - 2
|
Metz 3 | W | -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
12-2 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-26 | 1 3 Troyes |
1 - 0
1 - 1
|
Angers 2 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 4 (2-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-22 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Marseille 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-19 | 2 Angers |
1 - 3
1 - 4
|
Nantes 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 8.5 | Boven |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-09-12 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 1
|
Angers 2 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-29 | 1 Angers |
0 - 0
2 - 0
|
Rennes 1 1 | W | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-22 | 2 Bordeaux |
1 - 1
1 - 1
|
Angers | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-15 | 1 Angers |
1 - 0
3 - 0
|
Lyon 4 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-08-08 | 2 Strasbourg |
0 - 0
0 - 2
|
Angers 3 | W | -0.5 | Onder | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2021-07-31 | Lorient |
0 - 0
1 - 0
|
Angers | V | 0.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2021-07-20 | 2 Sporting |
0 - 0
2 - 0
|
Angers 1 | V | -0.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-23 | Angers |
0 - 2
1 - 2
|
Lille 2 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-16 | 2 Marseille |
1 - 0
3 - 2
|
Angers 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-09 | Angers |
1 - 0
3 - 0
|
Dijon | W | -1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-05-02 | 1 2 Lorient |
1 - 0
2 - 0
|
Angers 3 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-25 | 2 Angers |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 2 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Beker | 2021-04-21 | 1 PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Angers 1 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-17 | 2 Angers |
0 - 1
0 - 3
|
Rennes | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-11 | Lyon |
2 - 0
3 - 0
|
Angers | V | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Beker | 2021-04-07 | 1 Sedan |
0 - 1
0 - 1
|
Angers | W | +1.0, +1.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-04-04 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 1
|
Montpellier 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-03-21 | 1 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Angers 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-03-13 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.15 | 3.1 | 3.75 |
| Helft | 3.1 | 1.909 | 4.333 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 7 - 4
Hoekschop: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 2.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 5 - 3 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 0.5, 1.0
-
5' - 1st Corner - Reims -
6' - 2nd Corner - Reims -
7' - 3rd Corner - Reims - Race to 3 Corners - Reims
-
15' - 4th Corner - Reims -
20' - 5th Corner - Angers -
20' - 6th Corner - Angers -
27' - 1st Yellow Card - Reims -
30' - 2nd Yellow Card - Reims -
33' - 3rd Yellow Card - Angers -
35' - Red Card - Reims -
39' - 4th Yellow Card - Angers -
42' - 7th Corner - Reims - Race to 5 Corners - Reims
-
43' - 8th Corner - Angers -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 5th Yellow Card - Reims -
49' - 1st Goal - Angers -
52' - 9th Corner - Reims -
57' - 6th Yellow Card - Angers - 58' - Missed Penalty - Reims
-
59' - 2nd Goal - Reims -
76' - 3rd Goal - Angers -
82' - 10th Corner - Angers - 80' Substitution - Cho for Bahoken - Angers
- 80' Substitution - Donis for Foket - Reims
- Race to 7 Corners - Reims
-
84' - 11th Corner - Reims - 89' Substitution - Capelle for Doumbia - Angers
- 88' Substitution - Toure for Lopy - Reims
- 89' Substitution - Bobichon for Boufal - Angers
- 88' Substitution - Flips for Gravillon - Reims
-
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5
