Ranheim vs Sandnes Ulf Teamprofiel
Ranheim vs Sandnes Ulf Wedstrijdfeiten
2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 10 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 1.0 voor, 1.5 tegen. Winst 20%, AH winst 20%, doelpunt Over 50%, corner Over 70%.
4W-3G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.0 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 30%, corner Over 50%.
| Ranheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Sandnes Ulf | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Ranheim | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Sandnes Ulf | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Ranheim vs Sandnes Ulf Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Ranheim vs Sandnes Ulf Onderling resultaat
Ranheim vs Sandnes Ulf Volledige H2H bekijken →| Ranheim Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-12 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2015-11-01 | 2 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2015-04-12 | Ranheim |
0 - 1
1 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Ranheim Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-21 | 1 Ranheim |
0 - 1
0 - 1
|
Kristiansund BK | V | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-14 | 1 Strommen |
0 - 0
2 - 1
|
Ranheim | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-07 | 1 Ranheim |
0 - 2
1 - 4
|
FK Jerv 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-31 | 1 Bryne |
1 - 0
1 - 1
|
Ranheim | G | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-11 | Ranheim |
2 - 0
3 - 0
|
Sandefjord 1 | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-03 | Hodd |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-29 | Ranheim |
0 - 0
0 - 0
|
Fredrikstad 2 | G | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-26 | Raufoss |
1 - 1
1 - 2
|
Ranheim 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-19 | Ranheim |
1 - 2
2 - 2
|
Ull/Kisa | G | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-12 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-05 | 1 Ranheim |
1 - 1
2 - 2
|
Mjondalen 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-29 | 2 Sandefjord |
1 - 1
3 - 1
|
Ranheim 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-22 | 3 Ranheim |
2 - 1
4 - 1
|
Strommen 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-16 | Levanger |
1 - 0
1 - 2
|
Ranheim | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-12 | 2 Ranheim |
1 - 0
1 - 0
|
Bryne 2 1 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-08 | 4 Kristiansund BK |
2 - 1
3 - 1
|
Ranheim 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-01 | 2 Ranheim |
0 - 0
0 - 3
|
Kongsvinger 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Beker | 2016-04-27 | 1 Nardo |
1 - 0
2 - 1
|
Ranheim 1 | V | Push | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-24 | 2 KFUM |
0 - 1
3 - 2
|
Ranheim 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-17 | 1 2 Asane |
0 - 1
0 - 1
|
Ranheim 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
8-9 (17) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Noorwegen - Beker | 2016-04-13 | 3 Trygg/Lade |
0 - 1
0 - 2
|
Ranheim 2 | W | +2.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-10 | Ranheim |
1 - 0
2 - 1
|
Hodd 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-04-04 | Ranheim |
5 - 0
8 - 1
|
Steinkjer | W | -0.5, -1.0 |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-03 | 2 FK Jerv |
0 - 1
2 - 1
|
Ranheim 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-23 | 2 Kristiansund BK |
0 - 0
0 - 0
|
Ranheim 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-14 | 5 Strommen |
1 - 1
1 - 2
|
Ranheim 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-11 | 2 Raufoss |
1 - 1
1 - 4
|
Ranheim 4 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-07 | 2 Rosenborg II |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim | V | +1.0 | Onder |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-02-04 | 1 Ranheim |
1 - 0
4 - 0
|
Stjørdals/Blink 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2015-11-08 | 2 Kristiansund BK |
0 - 0
1 - 0
|
Ranheim 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Sandnes Ulf Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-21 | Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 1
|
Bryne | G | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-15 | 1 2 Kristiansund BK |
2 - 1
2 - 3
|
Sandnes Ulf 5 | W | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-08-08 | 1 Sandnes Ulf |
2 - 0
5 - 0
|
Sandefjord 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-31 | FK Jerv |
0 - 0
2 - 0
|
Sandnes Ulf | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-10 | 3 Sandnes Ulf |
0 - 0
1 - 0
|
Strommen 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-07-05 | 1 Fredrikstad |
0 - 0
0 - 0
|
Sandnes Ulf 3 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-29 | Sandnes Ulf |
1 - 1
1 - 1
|
Levanger 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-25 | 1 Sandnes Ulf |
0 - 1
0 - 1
|
Kristiansund BK | V | -0.5 | Onder |
|
8-4 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-19 | 3 Strommen |
2 - 0
3 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-12 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-06-05 | Bryne |
0 - 0
1 - 0
|
Sandnes Ulf 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-29 | 1 Sandnes Ulf |
3 - 0
6 - 2
|
KFUM 2 | W | -1.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - Beker | 2016-05-25 | 2 Sandefjord |
0 - 0
2 - 1
|
Sandnes Ulf 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-22 | 1 5 Kongsvinger |
1 - 0
1 - 2
|
Sandnes Ulf 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-16 | 2 3 Sandnes Ulf |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-11 | 1 Raufoss |
0 - 1
1 - 2
|
Sandnes Ulf 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-08 | 1 Sandnes Ulf |
0 - 1
0 - 2
|
Asane 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Noorwegen - Beker | 2016-05-04 | 3 Sandnes Ulf |
2 - 0
3 - 1
|
IK Start 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-05-01 | 2 Hodd |
0 - 0
2 - 0
|
Sandnes Ulf 1 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - Beker | 2016-04-27 | 3 Egersund |
0 - 0
0 - 2
|
Sandnes Ulf 3 | W | +1.0, +1.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-24 | Sandnes Ulf |
3 - 1
3 - 1
|
Fredrikstad 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-17 | 2 Sandefjord |
0 - 0
2 - 2
|
Sandnes Ulf 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - Beker | 2016-04-14 | 2 Madla |
0 - 2
1 - 2
|
Sandnes Ulf 1 | W | +3.0, +3.5 |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-11 | 1 Sandnes Ulf |
3 - 0
5 - 0
|
Mjondalen 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 1. divisjon | 2016-04-03 | 2 Ull/Kisa |
0 - 0
1 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-28 | 1 2 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 0
|
Viking FK 1 | W | +0.5 | Onder |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-03-06 | Haugesund |
1 - 0
4 - 0
|
Sandnes Ulf 1 | V | -0.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-02-22 | Sandnes Ulf |
0 - 0
0 - 2
|
IK Start 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-02-19 | 1 2 Sandnes Ulf |
0 - 0
0 - 0
|
Mjondalen 1 | G | 0.0 | Onder |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 1. divisjon | 2015-11-01 | 2 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.4 | 3.5 | 2.75 |
| Helft | 3.1 | 2.25 | 3.25 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 0 - 2 , Hoekschop: 5 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 5 - 1 Helft
Hoekschop: , Handicap: , Doelpunten:
-
12' - 1st Corner - Ranheim -
30' - 2nd Corner - Ranheim - Race to 3 Corners - Ranheim
-
37' - 3rd Corner - Ranheim -
39' - 1st Goal - Sandnes Ulf -
42' - 4th Corner - Sandnes Ulf -
43' - 1st Yellow Card - Sandnes Ulf -
44' - 5th Corner - Ranheim - Race to 5 Corners - Ranheim
-
45' - 6th Corner - Ranheim -
0-1 score at the end of First Half -
62' - 7th Corner - Sandnes Ulf -
90' - 2nd Goal - Sandnes Ulf -
0-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

