Ranheim vs Orkla Teamprofiel
Ranheim vs Orkla Wedstrijdfeiten
3W-1G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 13 doelpunten voor en 17 tegen. Gemiddelde goals: 1.3 voor, 1.7 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.
3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 27 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 2.7 tegen. Winst 30%, AH winst 60%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.
| Ranheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Orkla | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Ranheim | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Orkla | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Ranheim vs Orkla Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Ranheim vs Orkla Onderling resultaat
Ranheim vs Orkla Volledige H2H bekijken →| Ranheim Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - Beker | 2018-05-01 | 2 Orkla |
0 - 2
1 - 3
|
Ranheim | W | +2.0, +2.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-02-11 | Ranheim |
2 - 0
6 - 0
|
Orkla | W | -1.0 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Ranheim Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-28 | Ranheim |
1 - 0
1 - 0
|
Rosenborg | W | +0.5, +1.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-25 | 3 FK Ventspils |
2 - 0
3 - 1
|
Ranheim 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven |
|
||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-22 | Ranheim |
0 - 0
0 - 0
|
Stromsgodset 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-17 | Ranheim |
2 - 0
4 - 1
|
Byåsen | W | -2.5, -3.0 | Boven |
|
||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-16 | Ranheim |
2 - 1
2 - 3
|
Kristiansund BK | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-01-28 | 1 Ranheim |
0 - 1
0 - 2
|
Ostersunds FK 1 | V | +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-11-24 | Valerenga |
0 - 0
2 - 1
|
Ranheim 1 | V | -1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-11-11 | Ranheim |
0 - 2
1 - 2
|
Tromso 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
9-10 (19) | 7-6 (13) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-11-04 | 1 Haugesund |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim 1 | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-10-28 | 1 Ranheim |
2 - 1
3 - 2
|
Lillestrøm | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-10-21 | 1 Ranheim |
0 - 0
0 - 0
|
Bodo/Glimt 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-10-07 | 2 Odd BK |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-09-30 | 2 Ranheim |
0 - 1
2 - 1
|
Kristiansund BK 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-09-23 | Stabaek |
1 - 1
3 - 2
|
Ranheim 3 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-09-16 | Ranheim |
1 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-09-02 | 1 SK Brann |
0 - 0
1 - 0
|
Ranheim | V | -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-08-26 | 1 Molde |
0 - 0
2 - 3
|
Ranheim | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-08-19 | Ranheim |
0 - 1
1 - 1
|
Sandefjord 2 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-08-12 | IK Start |
0 - 0
0 - 0
|
Ranheim | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-08-04 | Ranheim |
1 - 2
1 - 3
|
Rosenborg | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-07-08 | 1 Sarpsborg |
3 - 0
4 - 1
|
Ranheim 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-07-01 | 2 Ranheim |
1 - 0
2 - 0
|
IK Start 3 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-06-24 | 1 Stromsgodset |
2 - 0
3 - 0
|
Ranheim | V | -1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Beker | 2018-06-14 | 2 Stromsgodset |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-06-10 | 2 Ranheim |
0 - 1
2 - 1
|
Sarpsborg 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-05-27 | Bodo/Glimt |
1 - 0
4 - 0
|
Ranheim | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-05-21 | 4 Ranheim |
0 - 1
3 - 1
|
Molde 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-05-16 | 2 Kristiansund BK |
0 - 1
1 - 3
|
Ranheim 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - Eliteserien | 2018-05-13 | 1 Ranheim |
2 - 1
3 - 1
|
Odd BK | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - Beker | 2018-05-09 | 2 Levanger |
1 - 0
2 - 4
|
Ranheim 1 | W | +0.5 | Boven |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Orkla Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2018-10-07 | 2 Orkla |
1 - 0
2 - 0
|
Tillerbyen FK 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2018-09-17 | 1 Rosenborg 2 |
3 - 1
6 - 2
|
Orkla 2 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2018-08-13 | 1 Orkla |
2 - 1
2 - 2
|
Levanger 2 1 | G | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2018-05-28 | 2 Orkla |
2 - 0
3 - 2
|
Rosenborg 2 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - Beker | 2018-05-01 | 2 Orkla |
0 - 2
1 - 3
|
Ranheim | V | +2.0, +2.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - Beker | 2018-04-18 | 4 Orkla |
0 - 0
2 - 1
|
Nardo 2 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-02-11 | Ranheim |
2 - 0
6 - 0
|
Orkla | V | -1.0 | Boven |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-26 | 2 Levanger |
2 - 1
3 - 1
|
Orkla | V | -1.5 | Boven |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-10-14 | 1 Strindheim |
1 - 0
2 - 2
|
Orkla 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-10-08 | 1 Orkla |
1 - 0
2 - 2
|
Rosenborg 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-09-09 | Orkla |
3 - 0
4 - 0
|
Mosjøen 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-08-28 | Orkla |
1 - 0
2 - 0
|
Molde 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-08-06 | 2 Orkla |
0 - 0
0 - 0
|
Tillerbyen FK 2 | G | -0.5 | Onder |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-07-23 | 2 Sverresborg |
1 - 2
2 - 2
|
Orkla | G | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-06-23 | 1 Rosenborg 2 |
0 - 1
1 - 1
|
Orkla 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-06-11 | 3 Mo |
0 - 2
1 - 5
|
Orkla | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 5 | 2017-04-21 | 1 Tillerbyen FK |
3 - 0
4 - 1
|
Orkla 1 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 3 Group 10 | 2016-07-04 | 5 Stjørdals/Blink 2 |
1 - 2
1 - 2
|
Orkla | W | +1.0 | Onder |
|
1-13 (14) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norway Division 3 Group 10 | 2016-06-13 | Ranheim 2 |
0 - 4
2 - 8
|
Orkla 1 | W | +0.5, +1.0 |
|
1-15 (16) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Norway Division 3 Group 10 | 2016-05-27 | 1 Ntnui |
1 - 4
3 - 6
|
Orkla 2 | W | +1.0, +1.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 3 Group 10 | 2016-04-29 | 1 Charlottenlund |
4 - 1
6 - 1
|
Orkla | V | 0.0 |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Noorwegen - Beker | 2016-03-30 | 2 Trygg/Lade |
0 - 0
1 - 1
|
Orkla 1 | G | +2.0 | Onder |
|
2-13 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Norway Division 3 Group 9 | 2015-06-17 | 2 Kvik |
2 - 0
2 - 2
|
Orkla 1 | G | +2 | Onder |
|
0-13 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Norway Division 3 Group 9 | 2015-05-19 | 1 Orkla |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim 2 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Norway Division 3 Group 9 | 2015-05-08 | 2 Orkla |
0 - 2
1 - 2
|
KIL/Hemne 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-03-09 | Stjørdals/Blink |
3 - 1
3 - 1
|
Orkla | V |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-01-25 | 1 Orkla |
1 - 0
3 - 1
|
Tynset | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
11-4 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.062 | 10 | 15 |
| Helft | 1.28 | 4 | 12 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 5 - 0 , Hoekschop: 6 - 2
Hoekschop: , Handicap: -3.0 , Doelpunten: 4.0
Score: 5 - 0 , Hoekschop: 3 - 0 Helft
Hoekschop: , Handicap: -1.0, -1.5 , Doelpunten: 1.5, 2.0
-
4' - 1st Goal - Ranheim -
10' - 1st Corner - Ranheim -
12' - 2nd Goal - Ranheim -
15' - 3rd Goal - Ranheim -
17' - 4th Goal - Ranheim -
18' - 2nd Corner - Ranheim -
25' - 5th Goal - Ranheim -
27' - 3rd Corner - Ranheim - Race to 3 Corners - Ranheim
-
30' - 1st Yellow Card - Orkla -
5-0 score at the end of First Half -
53' - 4th Corner - Orkla -
55' - 5th Corner - Ranheim -
64' - 6th Corner - Ranheim - Race to 5 Corners - Ranheim
-
70' - 7th Corner - Ranheim -
74' - 8th Corner - Orkla -
87' - 2nd Yellow Card - Ranheim -
88' - 3rd Yellow Card - Orkla -
5-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

