PSV vs Excelsior Teamprofiel
PSV vs Excelsior Wedstrijdfeiten
3W-5G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 1.0 tegen. Winst 30%, AH winst 20%, doelpunt Over 20%, corner Over 30%.
2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 2.3 tegen. Winst 20%, AH winst 80%, doelpunt Over 70%, corner Over 60%.
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Excelsior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Excelsior | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
PSV vs Excelsior Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
PSV vs Excelsior Onderling resultaat
PSV vs Excelsior Volledige H2H bekijken →| PSV Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-24 | Excelsior |
1 - 2
1 - 3
|
PSV | W | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-01-27 | Excelsior |
0 - 1
1 - 3
|
PSV | W | +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2015-10-17 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 3 | G | -2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2015-04-25 | 1 Excelsior |
0 - 0
2 - 3
|
PSV 3 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-10-05 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
Excelsior | W | -2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| PSV Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2017-01-08 | 1 SC Freiburg |
0 - 0
1 - 2
|
PSV | W | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2017-01-07 | PSV |
0 - 2
1 - 4
|
Borussia Dortmund | V | +1.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-18 | 2 Ajax |
0 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-10 | PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 2 | W | -2.0, -2.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-12-06 | 2 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Rostov 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-03 | 1 Roda JC Kerkrade |
0 - 0
0 - 0
|
PSV | G | +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-26 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 1
|
ADO Den Haag | W | -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-23 | Atlético Madrid |
0 - 0
2 - 0
|
PSV | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-19 | Willem II |
0 - 0
0 - 0
|
PSV 2 | G | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-05 | 3 PSV |
0 - 0
1 - 1
|
FC Twente 2 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-01 | PSV |
1 - 1
1 - 2
|
Bayern München 1 | V | +1.5, +2.0 | Push | 9.5 | Onder |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-29 | 1 Vitesse |
0 - 1
0 - 2
|
PSV | W | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| KNVB Beker | 2016-10-25 | Sparta Rotterdam |
1 - 0
3 - 1
|
PSV | V | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-22 | 2 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Sparta Rotterdam 3 | W | -2.0, -2.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-10-19 | 1 Bayern München |
2 - 1
4 - 1
|
PSV | V | -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-15 | 1 PSV |
1 - 1
1 - 1
|
Heracles 1 | G | -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-01 | 1 sc Heerenveen |
0 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2016-09-28 | 2 Rostov |
2 - 2
2 - 2
|
PSV 2 | G | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-24 | Excelsior |
1 - 2
1 - 3
|
PSV | W | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| KNVB Beker | 2016-09-21 | PSV |
2 - 0
4 - 0
|
Roda JC Kerkrade 3 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 11.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-18 | PSV |
0 - 0
0 - 1
|
Feyenoord 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2016-09-13 | 2 PSV |
0 - 1
0 - 1
|
Atlético Madrid 2 | V | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-10 | 2 N.E.C. |
0 - 4
0 - 4
|
PSV | W | +1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-28 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 5 1 | G | -2.0, -2.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-20 | 1 PEC Zwolle |
0 - 2
0 - 4
|
PSV | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-14 | 2 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-06 | FC Utrecht |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 2 | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nederland - Johan Cruijff Schaal | 2016-07-31 | 1 Feyenoord |
0 - 1
0 - 1
|
PSV 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-26 | PSV |
0 - 0
0 - 1
|
FC Eindhoven 1 | V | -2.0, -2.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-21 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Porto 1 | W | 0.0 | Push |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Excelsior Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Beker | 2017-01-07 | 1 Lille |
1 - 0
4 - 1
|
Excelsior | V | -3.0,-3.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2017-01-07 | Ajax |
0 - 1
1 - 3
|
Excelsior | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-18 | 1 Excelsior |
1 - 1
2 - 2
|
N.E.C. 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-10 | 2 sc Heerenveen |
0 - 1
2 - 1
|
Excelsior 4 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-12-03 | 2 Excelsior |
2 - 2
3 - 3
|
AZ 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-26 | Vitesse |
1 - 2
2 - 2
|
Excelsior 3 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-9 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-19 | 1 Excelsior |
2 - 1
3 - 2
|
Sparta Rotterdam 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-11-06 | FC Utrecht |
0 - 0
2 - 1
|
Excelsior 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-29 | 1 Ajax |
0 - 0
1 - 0
|
Excelsior 1 | V | -2.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| KNVB Beker | 2016-10-26 | 1 Feyenoord |
0 - 0
4 - 0
|
Excelsior 2 | V | -2.0, -2.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-21 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 2
|
PEC Zwolle 1 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-16 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 1
|
Roda JC Kerkrade 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-10-01 | 2 Go Ahead Eagles |
2 - 0
3 - 0
|
Excelsior 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-24 | Excelsior |
1 - 2
1 - 3
|
PSV | V | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| KNVB Beker | 2016-09-20 | 1 Barendrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Excelsior 3 | W | +1.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-17 | 2 Willem II |
1 - 0
1 - 1
|
Excelsior 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-09-10 | 3 Excelsior |
3 - 0
3 - 1
|
Heracles 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-27 | Feyenoord |
1 - 1
4 - 1
|
Excelsior 1 | V | -2.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
13-4 (17) | 8-4 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-19 | 3 Excelsior |
1 - 1
1 - 2
|
ADO Den Haag 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-13 | 3 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-08-06 | 1 FC Twente |
0 - 1
1 - 2
|
Excelsior 4 | W | -1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-26 | FC Oss |
1 - 0
2 - 0
|
Excelsior | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-23 | 1 Helmond Sport |
1 - 1
1 - 2
|
Excelsior 1 | W | +0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-16 | 1 Go Ahead Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
Excelsior 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-07-09 | 1 Capelle |
0 - 1
0 - 1
|
Excelsior 1 | W |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2016-05-08 | 1 SC Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 2
|
Excelsior 1 | W | +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-05-01 | Excelsior |
0 - 1
2 - 2
|
PEC Zwolle 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 7 (5-2) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-04-20 | FC Twente |
0 - 0
2 - 0
|
Excelsior 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eredivisie | 2016-04-17 | Excelsior |
1 - 1
1 - 1
|
sc Heerenveen 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse B | 2016-04-09 | 1 1 Eupen |
1 - 0
2 - 1
|
Excelsior 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.14 | 7.5 | 17 |
| Helft | 1.44 | 3.25 | 11 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.25) | [email protected] | Uit@2 |
| Helft (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | Boven@2 | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 0 , Hoekschop: 10 - 3
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -2.0, -2.5 , Doelpunten: 3.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 6 - 0 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: -1.0 , Doelpunten: 1.5
-
2' - 1st Corner - PSV -
27' - 2nd Corner - PSV - Race to 3 Corners - PSV
-
27' - 3rd Corner - PSV -
27' - 4th Corner - PSV -
34' - 1st Goal - PSV - Race to 5 Corners - PSV
-
38' - 5th Corner - PSV -
43' - 6th Corner - PSV -
43' - 1st Yellow Card - Excelsior -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 7th Corner - Excelsior - Race to 7 Corners - PSV
-
55' - 8th Corner - PSV -
58' - 9th Corner - Excelsior -
59' - 2nd Goal - PSV -
60' - 10th Corner - PSV - 63' Substitution - Koolwijk for Fortes - Excelsior
- 63' Substitution - Ondaan for Elbers - Excelsior
-
65' - 2nd Yellow Card - Excelsior - Race to 9 Corners - PSV
-
70' - 11th Corner - PSV -
72' - 12th Corner - PSV - 75' Substitution - Hadouir for Hasselbaink - Excelsior
-
76' - 13th Corner - Excelsior - 85' Substitution - de Jong for de Jong - PSV
- 85' Substitution - Hendrix for Guardado - PSV
- 88' Substitution - Jozefzoon for Van Ginkel - PSV
-
2-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

