Peterborough U21 vs Coventry U21 Teamprofiel
Peterborough U21 vs Coventry U21 Wedstrijdfeiten
2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 22 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 2.2 tegen. Winst 20%, AH winst 30%, doelpunt Over 50%, corner Over 20%.
4W-0G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.6 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 20%, corner Over 40%.
| Peterborough U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Coventry U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Peterborough U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Coventry U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Peterborough U21 vs Coventry U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Peterborough U21 vs Coventry U21 Onderling resultaat
Peterborough U21 vs Coventry U21 Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Peterborough U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-17 | 3 Wigan U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Peterborough U21 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-10 | Hull U21 |
2 - 0
4 - 1
|
Peterborough U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-04 | 2 Peterborough U21 |
2 - 2
3 - 2
|
Birmingham U21 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-27 | 2 Barnsley U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Peterborough U21 | G | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2022-09-22 | 2 Peterborough U21 |
1 - 3
2 - 3
|
Blackburn U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-16 | 1 Peterborough U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-13 | 3 Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Peterborough U21 2 | V | -0.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-06 | 1 Peterborough U21 |
0 - 0
2 - 2
|
Swansea U21 2 | G | 0.0 | Boven |
|
4-10 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 6 (1-5) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-31 | 2 Millwall U21 |
1 - 1
5 - 1
|
Peterborough U21 2 | V | -0.5 | Boven |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2022-08-26 | 4 Aston Villa U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Peterborough U21 2 | G | -1.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-23 | 1 Peterborough U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Bristol City U21 3 | V | +1 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-16 | 2 Cardiff U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Peterborough U21 3 | V | -1.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-08 | 2 Peterborough U21 |
1 - 1
2 - 2
|
QPR U21 1 | G | 0.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Coventry U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-18 | 2 Coventry U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Burnley U21 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-11 | 5 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Sheff Utd U21 4 | V | -0.5 | Push |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-30 | 2 Coventry U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Barnsley U21 1 | W | -1.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-26 | Birmingham U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Coventry U21 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-20 | Coventry U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed U21 2 | V | -1.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-12 | 2 Crewe U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry U21 1 | W | +0.5 | Onder |
|
9-6 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-09-06 | 1 2 Coventry U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-30 | Charlton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Coventry U21 | V | +1.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2022-08-23 | 1 Coventry U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Reading U21 1 | W | -0.5,-1.0 | Onder |
|
8-10 (18) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-04-23 | Coventry U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Huddersfield U21 1 | W | +0.5 |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| England U21 Development League 2 | 2015-04-13 | Leeds U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry U21 | G | -1.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-03-23 | Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| England U21 Development League 2 | 2015-03-11 | Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed U21 | G |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| England U21 Development League 2 | 2015-02-11 | Crewe U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Coventry U21 | W | -0.5 | Push |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-01-26 | 1 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Birmingham U21 2 | V | +0.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-01-20 | Birmingham U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Coventry U21 | V | -0.5, -1.0 |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| England U21 Development League 2 | 2015-01-12 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
7 - 0
|
Coventry U21 | V | -0.5 |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| England U21 Development League 2 | 2014-12-16 | Sheff Wed U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Coventry U21 | V |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| England U21 Development League 2 | 2014-12-08 | 1 Coventry U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Nottm Forest U21 2 | V | +0.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England U21 Development League 2 | 2014-12-01 | Coventry U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Crewe U21 | V | Boven |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| England U21 Development League 2 | 2014-11-10 | Huddersfield U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | V | -0.5 | Onder |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| England U21 Development League 2 | 2014-11-03 | 1 Coventry U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Barnsley U21 3 | V | -0.5, -1.0 |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.5 | 3.75 | 2.375 |
| Helft | 2.875 | 2.5 | 2.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 3 , Hoekschop: 7 - 9
Hoekschop: 10.0 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5
Score: 2 - 2 , Hoekschop: 4 - 6 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Coventry U21 -
3' - 1st Goal - Coventry U21 -
18' - 2nd Corner - Coventry U21 -
22' - 3rd Corner - Peterborough U21 -
24' - 4th Corner - Peterborough U21 -
30' - 1st Yellow Card - Coventry U21 -
32' - 2nd Goal - Peterborough U21 -
33' - 3rd Goal - Peterborough U21 - Race to 3 Corners - Peterborough U21
-
40' - 5th Corner - Peterborough U21 -
42' - 6th Corner - Peterborough U21 -
44' - 7th Corner - Coventry U21 -
45' - 8th Corner - Coventry U21 - Race to 5 Corners - Coventry U21
-
45' - 9th Corner - Coventry U21 -
45+1' - 10th Corner - Coventry U21 -
45+2' - 4th Goal - Coventry U21 -
2-2 score at the end of First Half -
48' - 11th Corner - Peterborough U21 -
49' - 12th Corner - Peterborough U21 -
52' - 2nd Yellow Card - Coventry U21 -
66' - 13th Corner - Coventry U21 - Race to 7 Corners - Coventry U21
-
70' - 5th Goal - Peterborough U21 -
72' - 14th Corner - Peterborough U21 - 73' - 1st Offside- Peterborough U21
-
76' - 15th Corner - Coventry U21 - Race to 9 Corners - Coventry U21
-
76' - 16th Corner - Coventry U21 -
84' - 6th Goal - Coventry U21 -
90+2' - 3rd Yellow Card - Peterborough U21 -
3-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

