Partick vs Dundee Utd Teamprofiel
Partick vs Dundee Utd Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 17 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 1.7 tegen. Winst 50%, AH winst 50%, doelpunt Over 70%, corner Over 50%.
9W-1G-0V in de laatste 10 wedstrijden, met 20 doelpunten voor en 3 tegen. Gemiddelde goals: 2.0 voor, 0.3 tegen. Winst 90%, AH winst 60%, doelpunt Over 50%, corner Over 60%.
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Partick vs Dundee Utd Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Partick vs Dundee Utd Onderling resultaat
Partick vs Dundee Utd Volledige H2H bekijken →| Partick Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2019-10-29 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | V | -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-08-09 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-03-09 | 4 Partick |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee Utd 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-01-05 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2018-10-13 | 5 Partick |
0 - 1
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2018-08-25 | 2 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League Cup | 2016-08-09 | 2 Dundee Utd |
3 - 0
3 - 1
|
Partick 5 | V | 0.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2016-05-10 | 2 Dundee Utd |
0 - 2
3 - 3
|
Partick 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Premiership | 2016-04-05 | 4 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 2 | W | 0.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - FA Cup | 2016-02-06 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - Premiership | 2015-12-12 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 3 | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Schotland - Premiership | 2015-10-03 | 3 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Premiership | 2015-02-28 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
0 - 2
|
Partick | W | -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2015-01-04 | 4 Partick |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd 3 | G | +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Premiership | 2014-10-18 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Partick Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2020-01-04 | 3 Alloa |
0 - 0
1 - 1
|
Partick 1 | G | +1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-28 | Morton |
1 - 1
1 - 2
|
Partick 3 | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-21 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-14 | Partick |
0 - 0
3 - 1
|
Inverness CT 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-07 | 1 Queen of South |
1 - 0
1 - 2
|
Partick 2 | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-11-30 | Dunfermline |
4 - 0
5 - 1
|
Partick 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-11-26 | 1 Partick |
1 - 1
1 - 1
|
Alloa 2 | G | -1.0 | Onder | 11.0 | Push |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-11-16 | Stenhousemuir |
0 - 1
1 - 4
|
Partick 2 | W | +1.0 | Boven |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - Championship | 2019-11-09 | 1 1 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Morton | W | -0.5 | Boven | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2019-11-02 | Ayr |
2 - 0
4 - 1
|
Partick | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2019-10-29 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | V | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2019-10-26 | 1 Partick |
0 - 1
1 - 3
|
Arbroath 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2019-10-19 | Dundee |
1 - 0
1 - 3
|
Partick 3 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-10-12 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Connah's Quay | W | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2019-10-05 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Queen of South | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-09-28 | Inverness CT |
1 - 1
1 - 3
|
Partick 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2019-09-25 | 2 Celtic |
1 - 0
5 - 0
|
Partick 1 | V | -2.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-09-21 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Schotland - Championship | 2019-09-13 | 1 Arbroath |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-09-07 | 2 Montrose |
0 - 1
0 - 2
|
Partick 1 | W | +0.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Schotland - Championship | 2019-08-31 | 2 1 Partick |
2 - 1
2 - 3
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-08-23 | 1 Morton |
0 - 2
3 - 2
|
Partick 2 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-08-17 | Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Ross County | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-08-09 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-08-03 | Alloa |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 1 | G | +0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-10 (18) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-24 | 1 Partick |
1 - 1
3 - 2
|
Clyde 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-20 | 1 Hamilton |
1 - 1
2 - 2
|
Partick | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-16 | 3 Queen's Park |
0 - 2
1 - 2
|
Partick 3 | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-05-04 | 2 Queen of South |
0 - 2
0 - 3
|
Partick 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2019-04-27 | Partick |
1 - 1
1 - 2
|
Ayr 3 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2020-01-04 | 3 Queen of South |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 3 | W | +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-27 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee 4 | G | -1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-21 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
4 - 0
|
Ayr 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-14 | 4 Arbroath |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-10 | 3 Morton |
1 - 2
1 - 2
|
Dundee Utd | W | +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2019-12-07 | Dundee Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Alloa | W | -1.5, -2.0 | Push | 11.0 | Boven |
|
13-2 (15) | 11-0 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Championship | 2019-11-16 | Dundee Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Queen of South 3 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2019-11-08 | 3 Dundee |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee Utd 2 | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-11-02 | 2 Inverness CT |
0 - 1
0 - 3
|
Dundee Utd 1 | W | 0.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2019-10-29 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2019-10-26 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 1 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-10-19 | 2 Queen of South |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee Utd 2 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - Championship | 2019-10-04 | 1 2 Alloa |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd | V | +1.0, +1.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
1-13 (14) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2019-09-28 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
6 - 0
|
Morton 1 | W | -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-09-21 | 4 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Arbroath 4 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-09-14 | 2 Ayr |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-13 (20) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-09-07 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Arbroath 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Schotland - Championship | 2019-08-30 | 1 Dundee Utd |
4 - 1
6 - 2
|
Dundee 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2019-08-24 | 1 Dunfermline |
0 - 2
0 - 2
|
Dundee Utd 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Schotland - Championship | 2019-08-09 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2019-08-03 | Dundee Utd |
2 - 1
4 - 1
|
Inverness CT 2 | W | -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Shrewsbury |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd | V | -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-23 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 2
|
East Fife | V | -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
13-0 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 7 (7-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-19 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Cowdenbeath 1 | W | -2.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-16 | Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd | W | +1.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
4-12 (16) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-12 | 1 1 Hearts |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Dumbarton |
0 - 0
3 - 2
|
Dundee Utd | V | +1.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
5-11 (16) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| UK Friendlies | 2019-07-05 | Brechin |
0 - 3
0 - 6
|
Dundee Utd | W | +1.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-06-29 | East Fife |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd | G | +1.0 | Onder |
|
8-12 (20) | 2-6 (8) | 5 (0-5) | 2 (2-0) | ||
| Schotland - Premiership - Play-offs | 2019-05-26 | 2 St Mirren |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | G | 0.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3 | 3.6 | 2.2 |
| Helft | 3.4 | 2.2 | 2.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 4 , Hoekschop: 4 - 3
Hoekschop: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 0 - 2 , Hoekschop: 3 - 2 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0
-
5' - 1st Corner - Partick -
13' - 2nd Corner - Partick -
29' - 1st Yellow Card - Partick -
33' - 3rd Corner - Partick - Race to 3 Corners - Partick
-
35' - 4th Corner - Dundee Utd -
38' - 5th Corner - Dundee Utd -
38' - 1st Goal - Dundee Utd -
45' - 2nd Goal - Dundee Utd -
0-2 score at the end of First Half - 46' Substitution - Robson for Penrice - Partick
- 47' Substitution - Robson for Jones - Partick
-
58' - 6th Corner - Partick -
60' - 3rd Goal - Dundee Utd - 62' Substitution - Austin for Cardle - Partick
- 65' Substitution - Pawlett for Watson - Dundee Utd
-
65' - 4th Goal - Dundee Utd -
66' - 2nd Yellow Card - Dundee Utd - 67' Substitution - McGinty for Williamson - Partick
- 73' Substitution - Mochrie for Glass - Dundee Utd
- 77' Substitution - King for Clark - Dundee Utd
-
86' - 7th Corner - Dundee Utd -
87' - 5th Goal - Partick -
1-4 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

