Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.5
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-1.25
EBK
NJS vs EBK Teamprofiel
NJS
VVVVVVVGVVRecentDalend-0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 20
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaalt2/10
EBK
VVGVWGVVVVRecentDalend-1.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 19
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Laatste
| NJS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| EBK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| NJS | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| EBK | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 38,
Gem.: 4.42,
Std.afw.: 1.98, Mediaan: 4,
Modus: 5,
Boven: 68%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
NJS vs EBK Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
NJS vs EBK Onderling resultaat
NJS vs EBK Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| NJS Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-07-03 | 1 GRIFK |
1 - 0
2 - 0
|
NJS 2 | V | -2.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-06-27 | HJS |
2 - 0
3 - 0
|
NJS 2 | V | -2.5 | Onder |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-06-05 | 2 MuSa |
0 - 0
0 - 0
|
NJS 3 | G | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-29 | 2 NJS |
0 - 0
0 - 2
|
FC Honka 3 | V | +3.0, +3.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-23 | 2 P-IIROT |
1 - 0
5 - 0
|
NJS 3 | V | -2.5 | Boven |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-18 | 1 3 AIFK |
3 - 0
4 - 1
|
NJS 2 | V | -2.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
11-1 (12) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-09 | 1 NJS |
1 - 0
1 - 2
|
EPS 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-14 (16) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-04-24 | 4 NJS |
0 - 0
0 - 1
|
GRIFK 3 | V | +1.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-04-17 | NJS |
0 - 2
2 - 4
|
HJS 1 | V | +1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finland - Beker | 2026-04-11 | 1 HPS |
1 - 0
3 - 0
|
NJS 4 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-09-26 | 1 PPJ |
4 - 1
5 - 1
|
NJS 1 1 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-09-21 | 1 MuSa |
2 - 0
2 - 1
|
NJS 2 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-09-14 | NJS |
1 - 3
3 - 4
|
PPJ 1 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-08-31 | 1 NJS |
0 - 2
0 - 3
|
MuSa 3 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-08-16 | 1 NJS |
1 - 0
1 - 0
|
HPS 5 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-8 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-08-08 | 2 MuSa |
1 - 0
1 - 5
|
NJS | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-08-02 | 1 HJS |
1 - 1
2 - 1
|
NJS 1 | V | -2.0, -2.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-07-26 | 2 NJS |
0 - 3
1 - 3
|
TPV 3 | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-07-19 | 1 Kiffen |
1 - 0
1 - 1
|
NJS 2 | G | -1.5, -2.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-07-14 | NJS |
3 - 0
4 - 1
|
PPJ 4 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-07-06 | 3 P-IIROT |
1 - 0
2 - 2
|
NJS 2 | G | -1.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 5-6 (11) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-07-02 | NJS |
0 - 1
1 - 1
|
FC Ilves II 1 | G | +1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-8 (15) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-06-27 | 1 NJS |
1 - 0
3 - 3
|
Atlantis II 2 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-06-13 | 3 HPS |
1 - 0
1 - 0
|
NJS 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-06-08 | 2 NJS |
1 - 1
1 - 1
|
MuSa 3 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-06-02 | NJS |
0 - 0
1 - 1
|
HJS 2 | G | +1.0, +1.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-05-23 | 1 TPV |
2 - 0
5 - 0
|
NJS | V | -2.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-05-17 | 2 NJS |
0 - 1
1 - 3
|
Kiffen 1 | V | +1.0 | Push | 11.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-05-10 | 2 PPJ |
2 - 0
3 - 2
|
NJS 1 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2025-05-02 | NJS |
0 - 2
1 - 2
|
P-IIROT 1 | V | +1.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| EBK Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-07-02 | 1 3 EBK |
1 - 3
1 - 6
|
AIFK | V | +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-06-28 | 1 FC Ilves II |
0 - 1
3 - 2
|
EBK 2 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 11.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-06-12 | 2 EBK |
0 - 2
0 - 2
|
MuSa | V | -1.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-06-06 | 2 FC Honka |
1 - 0
4 - 1
|
EBK 5 | V | -2.5, -3.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-29 | 1 EPS |
1 - 1
2 - 2
|
EBK 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-24 | 5 EBK |
1 - 0
1 - 0
|
GRIFK 5 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-17 | 3 EBK |
0 - 2
2 - 3
|
HJS 2 | V | +1.0 | Boven |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Beker | 2026-05-13 | 3 EBK |
2 - 1
2 - 2
|
Tampere Utd | G | +1.5, +2.0 | Boven |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-05-09 | 5 P-IIROT |
1 - 0
1 - 0
|
EBK 2 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
7-5 (12) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-04-24 | 3 AIFK |
1 - 0
3 - 0
|
EBK 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2026-04-18 | 3 EBK |
0 - 1
2 - 2
|
FC Ilves II | G | +0.5, +1.0 | Boven |
|
8-11 (19) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Finland - Beker | 2026-04-11 | 2 MPS |
0 - 5
0 - 7
|
EBK 2 | W | +3.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2025-10-18 | 1 Valtti |
0 - 0
1 - 0
|
EBK 4 | V | 0.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Kolmonen | 2025-10-12 | 1 EBK |
0 - 0
2 - 0
|
Valtti | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Finland - Kolmonen | 2025-10-01 | EBK |
3 - 0
5 - 0
|
HooGEE | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
14-5 (19) | 10-0 (10) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Finland - Kolmonen | 2025-09-19 | 4 EBK |
0 - 0
2 - 1
|
VJS Vantaa II 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-09-12 | FC Espoo/Heimo |
0 - 2
0 - 3
|
EBK | W | +2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kolmonen | 2025-09-05 | 2 NuPS |
0 - 3
0 - 4
|
EBK 2 1 | W | +1.5, +2.0 | Onder |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2025-08-29 | EBK |
2 - 0
6 - 1
|
Tikka 1 | W | -2.5 | Boven |
|
16-0 (16) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2025-08-20 | 2 GrIFK Reservi |
2 - 0
2 - 1
|
EBK 3 | V | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Kolmonen | 2025-08-15 | 2 EBK |
2 - 1
4 - 1
|
EIF Academy 2 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-07-05 | 1 4 Poxyt |
2 - 3
5 - 4
|
EBK 2 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-06-28 | 4 EBK |
2 - 0
2 - 0
|
EPS Reservi 2 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-06-11 | VJS Vantaa II |
1 - 2
2 - 3
|
EBK 3 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-05-29 | 4 EBK |
3 - 0
4 - 1
|
NuPS 4 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2025-05-22 | 1 Tikka |
1 - 2
2 - 3
|
EBK | W | +4.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Finland - Kolmonen | 2025-05-16 | 1 EBK |
1 - 0
3 - 1
|
GrIFK Reservi | W | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Finland - Kolmonen | 2025-05-10 | 3 EIF Academy |
0 - 0
3 - 2
|
EBK 5 | V | +0.5 | Boven |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Beker | 2025-05-07 | 4 EBK |
0 - 1
1 - 3
|
FC Honka 2 | V | +2.0, +2.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Finland - Kolmonen | 2025-04-15 | 1 HooGEE |
0 - 3
1 - 8
|
EBK | W | +1.5, +2.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 5 | 4.5 | 1.42 |
| Helft | 4 | 2.75 | 2.05 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+1.25) | [email protected] | Uit@2 |
| Helft (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 3 , Hoekschop: 4 - 13
Hoekschop: , Handicap: +1.0, +1.5 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 1 - 5 Helft
Hoekschop: , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 1.5
-
10' - 1st Corner - EBK -
11' - 2nd Corner - EBK - Race to 3 Corners - EBK
-
17' - 3rd Corner - EBK -
38' - 4th Corner - NJS -
38' - 1st Yellow Card - NJS -
41' - 5th Corner - EBK -
42' - 2nd Yellow Card - EBK - Race to 5 Corners - EBK
-
45+1' - 6th Corner - EBK -
45+2' - 3rd Yellow Card - EBK -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Goal - EBK -
54' - 4th Yellow Card - EBK -
57' - 7th Corner - EBK -
62' - 8th Corner - NJS -
62' - 9th Corner - NJS -
71' - 2nd Goal - NJS - Race to 7 Corners - EBK
-
77' - 10th Corner - EBK -
77' - 11th Corner - EBK -
77' - 12th Corner - EBK - Race to 9 Corners - EBK
-
78' - 13th Corner - EBK -
79' - 14th Corner - EBK -
85' - 15th Corner - NJS -
86' - 16th Corner - EBK -
90+1' - 17th Corner - EBK -
90+1' - 3rd Goal - EBK -
90+5' - 4th Goal - EBK - 1-3%EBK extend their lead and Early Payout is awarded
-
1-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

