NAC vs Roda JC Kerkrade Teamprofiel
NAC vs Roda JC Kerkrade Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 6 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 0.6 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 40%, corner Over 20%.
3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 14 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 1.4 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 40%, corner Over 30%.
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Roda JC Kerkrade | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Roda JC Kerkrade | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
NAC vs Roda JC Kerkrade Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
NAC vs Roda JC Kerkrade Onderling resultaat
NAC vs Roda JC Kerkrade Volledige H2H bekijken →| NAC Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-03-08 | 1 NAC |
2 - 0
4 - 1
|
Roda JC Kerkrade | W | -1.5, -2.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2019-10-25 | 3 Roda JC Kerkrade |
2 - 1
4 - 2
|
NAC 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2018-03-18 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Roda JC Kerkrade 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eredivisie | 2017-10-14 | 1 Roda JC Kerkrade |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-31 | 1 4 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Roda JC Kerkrade 3 1 | V | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-28 | 2 Roda JC Kerkrade |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| NAC Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eerste divisie | 2021-01-03 | Excelsior |
0 - 2
0 - 3
|
NAC 2 | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-18 | 1 NAC |
0 - 0
3 - 0
|
FC Volendam 2 | W | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-11 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
NAC | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-06 | 3 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
FC Dordrecht 1 | V | -1.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-27 | 3 Top Oss |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-21 | FC Eindhoven |
1 - 2
2 - 4
|
NAC | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-14 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 0
|
Telstar | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-11 | De Graafschap |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-06 | 1 MVV |
1 - 2
1 - 4
|
NAC 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-30 | 3 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
N.E.C. 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| KNVB Beker | 2020-10-26 | Go Ahead Eagles |
5 - 0
6 - 0
|
NAC 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-23 | 3 Almere City FC |
1 - 0
2 - 0
|
NAC 2 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-20 | 5 NAC |
0 - 1
0 - 4
|
SC Cambuur Leeuwarden 2 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-02 | 2 NAC |
2 - 0
4 - 0
|
Jong Ajax 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-26 | 1 NAC |
1 - 1
2 - 1
|
Jong PSV 3 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-12 (18) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-21 | Jong FC Utrecht |
0 - 1
0 - 2
|
NAC | W | +1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-14 | 2 NAC |
0 - 1
2 - 1
|
FC Den Bosch 4 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-06 | 1 Helmond Sport |
0 - 1
0 - 2
|
NAC | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-08-29 | NAC |
3 - 0
6 - 1
|
Jong AZ 2 | W | -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-22 | Sparta Rotterdam |
1 - 0
1 - 1
|
NAC | G | -0.5 | Onder |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-18 | RKC Waalwijk |
0 - 1
0 - 2
|
NAC | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-01 | NAC |
0 - 0
1 - 0
|
sc Heerenveen 2 | W | +0.5 | Onder |
|
1-11 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-03-08 | 1 NAC |
2 - 0
4 - 1
|
Roda JC Kerkrade | W | -1.5, -2.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-28 | 3 N.E.C. |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 3 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-21 | NAC |
0 - 0
1 - 0
|
Almere City FC 2 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-17 | 1 Jong Ajax |
2 - 1
2 - 4
|
NAC 4 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| KNVB Beker | 2020-02-12 | 1 AZ |
0 - 1
1 - 3
|
NAC 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-07 | NAC |
1 - 0
1 - 1
|
Top Oss 1 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-01-31 | Excelsior |
1 - 0
2 - 2
|
NAC 1 | G | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-01-26 | Go Ahead Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 4 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Roda JC Kerkrade Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eerste divisie | 2021-01-04 | 2 Jong AZ |
0 - 0
0 - 1
|
Roda JC Kerkrade | W | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-20 | 1 Roda JC Kerkrade |
0 - 2
0 - 3
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-14 | 1 Roda JC Kerkrade |
1 - 0
2 - 2
|
Helmond Sport 3 | G | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-12-05 | 2 Jong PSV |
1 - 1
1 - 1
|
Roda JC Kerkrade 4 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-28 | 3 Roda JC Kerkrade |
1 - 1
3 - 1
|
Excelsior 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-14 | 3 Roda JC Kerkrade |
1 - 0
2 - 0
|
MVV 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-11-09 | 3 Jong FC Utrecht |
1 - 0
2 - 0
|
Roda JC Kerkrade 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-31 | 1 Roda JC Kerkrade |
0 - 0
0 - 0
|
FC Den Bosch 3 | G | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| KNVB Beker | 2020-10-28 | 2 Roda JC Kerkrade |
0 - 2
0 - 2
|
Fortuna Sittard 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-23 | 1 2 SC Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
3 - 0
|
Roda JC Kerkrade 2 | V | -1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-19 | 2 Roda JC Kerkrade |
0 - 0
1 - 1
|
Telstar 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-10 | Almere City FC |
2 - 1
2 - 1
|
Roda JC Kerkrade 1 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-10-04 | 2 Roda JC Kerkrade |
0 - 1
1 - 1
|
FC Volendam 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-29 | 4 FC Eindhoven |
2 - 3
3 - 3
|
Roda JC Kerkrade 1 | G | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-18 | 1 3 Roda JC Kerkrade |
2 - 0
4 - 0
|
FC Dordrecht 2 | W | -1.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-12 | De Graafschap |
2 - 0
4 - 0
|
Roda JC Kerkrade 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-09-05 | 2 Roda JC Kerkrade |
3 - 0
3 - 0
|
Top Oss | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-08-30 | 1 Jong Ajax |
0 - 1
0 - 4
|
Roda JC Kerkrade 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-22 | Roda JC Kerkrade |
0 - 1
2 - 1
|
Jong FC Utrecht 1 1 | W | 0.0 | Onder |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-15 | Hannover 96 |
0 - 0
3 - 1
|
Roda JC Kerkrade | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-08 | 1 FC Den Bosch |
0 - 0
2 - 1
|
Roda JC Kerkrade 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-08-03 | Roda JC Kerkrade |
1 - 1
3 - 1
|
FC Eindhoven 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-07-31 | Roda JC Kerkrade |
0 - 3
2 - 3
|
Meerssen 1 | V | -4.5 | Onder |
|
14-3 (17) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Nederland - Eerste divisie | 2020-03-08 | 1 NAC |
2 - 0
4 - 1
|
Roda JC Kerkrade | V | -1.5, -2.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-28 | Roda JC Kerkrade |
2 - 0
5 - 0
|
FC Dordrecht 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-21 | 1 SC Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
Roda JC Kerkrade 2 | V | -2.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-14 | 1 De Graafschap |
0 - 0
2 - 0
|
Roda JC Kerkrade 5 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-02-07 | 1 3 Roda JC Kerkrade |
1 - 3
1 - 5
|
FC Den Bosch 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-01-31 | 1 Top Oss |
0 - 0
0 - 0
|
Roda JC Kerkrade 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nederland - Eerste divisie | 2020-01-24 | 1 Roda JC Kerkrade |
0 - 1
2 - 3
|
FC Volendam 2 | V | +0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.833 | 3.8 | 4 |
| Helft | 2.5 | 2.3 | 4 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | Thuis@2 | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 2 , Hoekschop: 3 - 5
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 3 - 4 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0
-
2' - 1st Corner - Roda JC Kerkrade -
4' - 1st Goal - NAC -
12' - 2nd Corner - NAC -
14' - 3rd Corner - NAC -
15' - 4th Corner - Roda JC Kerkrade - Race to 3 Corners - NAC
-
22' - 5th Corner - NAC -
33' - 6th Corner - Roda JC Kerkrade -
42' - 7th Corner - Roda JC Kerkrade -
1-0 score at the end of First Half -
53' - Red Card - NAC - 54' - Missed Penalty - Roda JC Kerkrade
-
55' - 2nd Goal - Roda JC Kerkrade -
58' - 3rd Goal - Roda JC Kerkrade -
69' - 8th Corner - Roda JC Kerkrade - Race to 5 Corners - Roda JC Kerkrade
-
85' - 4th Goal - NAC -
2-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

