Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.75
Totaal doelpunten
Boven 9.5
Totaal hoekschoppen
+0.25
Lyon
Marseille vs Lyon Teamprofiel
Marseille
GWWVWVVVGVRecentDalend-1.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 20
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Lyon
WWVVVVGVWWRecentDalend-0.3 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Laatste
| Marseille | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Lyon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Marseille | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Lyon | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5, 3.0
HoekschoppenverdelingLijn 9.5
KaartenverdelingLijn 4.0
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.10,
Std.afw.: 1.71, Mediaan: 3,
Modus: ,
Boven: 58%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Marseille vs Lyon Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Marseille vs Lyon Onderling resultaat
Marseille vs Lyon Volledige H2H bekijken →| Marseille Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-01 | 2 Marseille |
0 - 0
0 - 3
|
Lyon 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-02-01 | Lyon |
0 - 1
2 - 1
|
Marseille | V | 0.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2021-02-28 | 4 Marseille |
1 - 1
1 - 1
|
Lyon 3 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2020-10-04 | 1 Lyon |
1 - 1
1 - 1
|
Marseille 2 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Beker | 2020-02-12 | 2 Lyon |
0 - 0
1 - 0
|
Marseille 3 | V | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2019-11-10 | 1 3 Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Lyon | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2019-05-12 | 1 3 Marseille |
0 - 1
0 - 3
|
Lyon 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2018-09-23 | 1 Lyon |
1 - 1
4 - 2
|
Marseille 2 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2018-03-18 | 2 Marseille |
1 - 1
2 - 3
|
Lyon 3 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2017-12-17 | Lyon |
1 - 0
2 - 0
|
Marseille 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Beker | 2017-01-31 | 4 Marseille |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2017-01-22 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 1
|
Marseille 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2016-09-18 | 3 Marseille |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 2 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2016-01-24 | 2 Lyon |
0 - 0
1 - 1
|
Marseille 2 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2015-09-20 | 1 4 Marseille |
0 - 1
1 - 1
|
Lyon 1 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Marseille Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2022-11-01 | 1 Marseille |
1 - 0
1 - 2
|
Tottenham 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-29 | Strasbourg |
0 - 2
2 - 2
|
Marseille 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2022-10-26 | 3 Eintracht Frankfurt |
2 - 1
2 - 1
|
Marseille 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-22 | 3 Marseille |
0 - 0
0 - 1
|
Lens 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-16 | 1 PSG |
1 - 0
1 - 0
|
Marseille 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2022-10-12 | 2 4 Sporting |
0 - 2
0 - 2
|
Marseille 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-08 | Marseille |
1 - 1
1 - 2
|
AC Ajaccio 2 | V | -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2022-10-04 | 1 Marseille |
3 - 1
4 - 1
|
Sporting 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-30 | Angers |
0 - 1
0 - 3
|
Marseille | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-18 | 3 Marseille |
0 - 2
1 - 1
|
Rennes 4 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-7 (18) | 4-6 (10) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2022-09-13 | 1 Marseille |
0 - 1
0 - 1
|
Eintracht Frankfurt 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-10 | 5 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Lille 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2022-09-07 | 2 Tottenham |
0 - 0
2 - 0
|
Marseille 2 1 | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-03 | 1 Auxerre |
0 - 1
0 - 2
|
Marseille 1 | W | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-31 | 2 Marseille |
0 - 0
1 - 0
|
Clermont Foot 1 | W | -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-28 | 1 Nice |
0 - 3
0 - 3
|
Marseille 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-20 | 1 4 Marseille |
0 - 0
2 - 1
|
Nantes 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-14 | 1 Brest |
0 - 1
1 - 1
|
Marseille 4 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-07 | 1 Marseille |
2 - 0
4 - 1
|
Reims | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2022-07-31 | 1 2 Marseille |
0 - 2
0 - 2
|
AC Milan 2 | V | 0.0 | Onder | 8.5 | Onder |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2022-07-27 | 2 Real Betis |
0 - 0
1 - 1
|
Marseille 2 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-07-22 | 2 Middlesbrough |
0 - 0
2 - 0
|
Marseille 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-07-16 | 2 Marseille |
0 - 1
0 - 3
|
Norwich 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Boven |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-07-13 | Marseille |
1 - 0
4 - 1
|
Marignane Gignac 1 | W | -4.0 | Boven |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-21 | 2 Marseille |
1 - 0
4 - 0
|
Strasbourg 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-14 | 1 Rennes |
2 - 0
2 - 0
|
Marseille 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-08 | 1 Lorient |
0 - 1
0 - 3
|
Marseille 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa Conference League | 2022-05-05 | 3 Marseille |
0 - 0
0 - 0
|
Feyenoord 4 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-01 | 2 Marseille |
0 - 0
0 - 3
|
Lyon 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa Conference League | 2022-04-28 | 3 Feyenoord |
2 - 2
3 - 2
|
Marseille 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Lyon Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-30 | 3 Lyon |
0 - 0
1 - 0
|
Lille 1 | W | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-22 | 1 2 Montpellier |
0 - 1
1 - 2
|
Lyon 2 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-16 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 2
|
Lyon 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-07 | 2 Lyon |
1 - 0
1 - 1
|
Toulouse 2 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-10-02 | 2 Lens |
0 - 0
1 - 0
|
Lyon 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-18 | Lyon |
0 - 1
0 - 1
|
PSG 2 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-11 | Monaco |
0 - 0
2 - 1
|
Lyon 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-07 | 1 Lorient |
2 - 1
3 - 1
|
Lyon 3 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-09-03 | 2 Lyon |
2 - 0
5 - 0
|
Angers 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
13-3 (16) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-31 | Lyon |
1 - 0
2 - 1
|
Auxerre 2 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-28 | 1 1 Reims |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-19 | Lyon |
1 - 1
4 - 1
|
Troyes 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-08-05 | 1 1 Lyon |
2 - 1
2 - 1
|
AC Ajaccio 5 1 | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2022-07-30 | 3 Inter Milan |
0 - 1
2 - 2
|
Lyon 2 | G | -0.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2022-07-24 | Feyenoord |
0 - 2
0 - 2
|
Lyon 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 5 (0-5) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-07-23 | Willem II |
3 - 0
5 - 0
|
Lyon 1 | V | +1.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2022-07-16 | 1 Anderlecht |
1 - 0
3 - 0
|
Lyon 1 | V | +0.5 | Onder | 8.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-21 | 2 Clermont Foot |
0 - 1
1 - 2
|
Lyon 2 | W | +0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-14 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 2
|
Nantes | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-08 | 3 Metz |
2 - 1
3 - 2
|
Lyon 2 1 | V | +1.5, +2.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-05-01 | 2 Marseille |
0 - 0
0 - 3
|
Lyon 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-04-23 | 2 Lyon |
2 - 2
5 - 2
|
Montpellier 2 | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-04-20 | 2 Brest |
1 - 1
2 - 1
|
Lyon 2 | V | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-04-17 | Lyon |
4 - 0
6 - 1
|
Bordeaux | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2022-04-14 | 1 Lyon |
0 - 2
0 - 3
|
West Ham 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-04-10 | 3 Strasbourg |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2022-04-07 | 1 2 West Ham |
0 - 0
1 - 1
|
Lyon | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-04-03 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 2
|
Angers 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 1 | 2022-03-20 | Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 3 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2022-03-17 | 2 Lyon |
1 - 1
1 - 1
|
FC Porto 2 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.1 | 3.6 | 3.4 |
| Helft | 2.625 | 2.25 | 3.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 0 , Hoekschop: 6 - 4
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 4 - 1 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0
- 14' - 1st Offside- Marseille
-
17' - 1st Corner - Marseille -
21' - 2nd Corner - Marseille -
42' - 3rd Corner - Marseille - Race to 3 Corners - Marseille
-
43' - 4th Corner - Marseille -
43' - 1st Goal - Marseille -
45+3' - 5th Corner - Lyon -
1-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Toko Ekambi for Dembele - Lyon
- Race to 5 Corners - Marseille
-
48' - 6th Corner - Marseille - 46' Substitution - Reine-Adelaide for Aouar - Lyon
- 61' Substitution - Guendouzi for Under - Marseille
- 61' Substitution - Kolasinac for Gigot - Marseille
- 70' - 2nd Offside- Marseille
- 70' Substitution - Diomande for Boateng - Lyon
-
74' - 7th Corner - Marseille - 76' Substitution - Cherki for Lepenant - Lyon
- 77' Substitution - Tete for Caqueret - Lyon
-
81' - 8th Corner - Lyon - 85' Substitution - Payet for Veretout - Marseille
-
88' - 9th Corner - Lyon -
90' - 1st Yellow Card - Lyon - 90' Substitution - Gerson for Sanchez - Marseille
- 90' Substitution - Toure for Tavares - Marseille
-
90+5' - 10th Corner - Lyon -
1-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

