zo, May 11, 2025 · 14:00
2 - 1
Eindstand · RUST 1-0
Nice U19
9 1 1
OudsteRecent
WGGGWW
1.73
3.75
3.75
RecentOudste
WWGGWV

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.0
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
+0.75
Nice U19
Marseille U19
GVGGWGGGWWRecentStabiel-0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenBoven7/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 3/9
Geeft voorsprong weg · wint 3 van de 6 wedstrijden waarin het voorstond niet3 van de laatste 10 gewonnenBoven 2.5 kaarten in 7 van de laatste 10
Nice U19
WWGWVWGGWWRecentStijgend+0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 18
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapDektGedekt 6/10
Snelle starterKoploper · wint 6 van de 8 wedstrijden waarin het eerst scoortGoal in 1e helft in 8 van de laatste 106 van de laatste 10 gewonnen
Marseille U19

3W-6G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 0.9 tegen. Winst 30%, AH winst 33%, doelpunt Over 40%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 30%3 Gelijkspel 60%6 Verloren 10%1
Totaal doelpunten 3.0
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Aziatische handicap
Gewonnen 33%3 Geannuleerd 0%0 Verloren 66%6
Nice U19

6W-3G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 24 doelpunten voor en 8 tegen. Gemiddelde goals: 2.4 voor, 0.8 tegen. Winst 60%, AH winst 60%, doelpunt Over 50%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 60%6 Gelijkspel 30%3 Verloren 10%1
Totaal doelpunten 3.0
Boven 50%5 Geannuleerd 0%0 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6 Geannuleerd 0%0 Verloren 40%4
Laatste
Marseille U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Nice U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
Marseille U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Nice U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

Marseille U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2024-08-24 1 Nice U19
0 - 1
2 - 2
Marseille U19 1 G 0.0 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-10 1 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Marseille U19 V 0.0, +0.5 Onder 9.5
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-30 Marseille U19
0 - 0
3 - 0
Nice U19 3 W -1.0 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2023-05-14 3 Nice U19
2 - 2
2 - 3
Marseille U19 1 W +0.5 Boven 9.5
Frankrijk - Competitie U19 2022-08-20 1 Marseille U19
2 - 0
3 - 0
Nice U19 1 W -0.5 Onder 9.0
Frankrijk - Competitie U19 2022-03-06 1 Marseille U19
3 - 0
4 - 1
Nice U19 4 W 0.0, -0.5 Boven 9.0 Onder
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2021-10-02 4 Nice U19
1 - 1
2 - 2
Marseille U19 2 G 0.0, -0.5 Boven
7-3 (10) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2019-05-19 1 3 Marseille U19
1 - 2
3 - 4
Nice U19 1 V 0.0, -0.5 Boven 9.0 Push
8-1 (9) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2018-08-26 2 Nice U19
0 - 0
2 - 0
Marseille U19 1 V 0.0, -0.5 Onder
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Beker U19 2018-02-25 1 3 Marseille U19
1 - 0
2 - 1
Nice U19 1 W +0.5, +1.0 Onder
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2018-02-11 2 Nice U19
3 - 0
5 - 0
Marseille U19 4 V -0.5, -1.0 Boven 9.0 Onder
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2017-10-01 1 Marseille U19
0 - 1
1 - 2
Nice U19 V 0.0 Push
2-4 (6) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Marseille U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2025-05-04 3 Monaco U19
0 - 1
0 - 1
Marseille U19 1 W 0.0, -0.5 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2025-04-13 2 Toulouse U19
1 - 4
1 - 4
Marseille U19 1 W +0.5 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2025-04-06 1 2 Marseille U19
1 - 1
2 - 2
Ajaccio U19 3 G -0.5 Boven 10.0
Frankrijk - Competitie U19 2025-03-15 1 Marseille U19
2 - 1
2 - 2
Olympique Rovenain U19 1 G
Frankrijk - Competitie U19 2025-03-09 1 Colomiers U19
0 - 0
0 - 0
Marseille U19 G +1.0 Onder 9.5
Frankrijk - Competitie U19 2025-02-16 1 Marseille U19
0 - 0
3 - 1
Montpellier U19 3 W -0.5 Boven
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2025-02-09 2 SC Air Bel U19
1 - 0
1 - 1
Marseille U19 2 G 0.0, +0.5 Onder
3-6 (9) 1-4 (5) 3 (0-3) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2025-01-26 1 Marseille U19
0 - 0
0 - 0
Marignane Gignac U19 1 G -1.5 Onder 9.5 Boven
12-0 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2025-01-19 5 Ajaccio U19
0 - 0
1 - 0
Marseille U19 1 1 V 0.0 Onder 9.5 Boven
4-7 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-12-08 1 Marseille U19
1 - 0
1 - 1
Saint Etienne U19 2 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
3-4 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-12-01 2 Rodez Aveyron U19
0 - 1
0 - 2
Marseille U19 1 W +1.0, +1.5 Onder
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-11-23 1 Marseille U19
3 - 2
3 - 2
Monaco U19 1 W -1.0 Boven 9.5 Onder
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-11-17 Marseille U19
3 - 2
4 - 2
Toulouse U19 2 W -1.0 Boven
6-4 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-11-02 Marseille U19
1 - 0
3 - 0
AS Ghisonaccia Prunelli U19 1 W -1.5 Onder
8-1 (9) 6-1 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-10-23 2 Saint Etienne U19
0 - 1
2 - 1
Marseille U19 2 V 0.0 Push
8-2 (10) 6-1 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-10-13 1 Marseille U19
2 - 0
3 - 0
Colomiers U19 1 W -1.0, -1.5 Onder
14-1 (15) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-28 1 Marseille U19
1 - 1
3 - 1
SC Air Bel U19 1 W -1.0 Boven
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-21 2 Marignane Gignac U19
0 - 1
0 - 1
Marseille U19 W +0.5,+1.0 Onder
5-7 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-01 Marseille U19
0 - 0
0 - 1
Rodez Aveyron U19 1 V -1.0 Onder
13-1 (14) 7-0 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-08-24 1 Nice U19
0 - 1
2 - 2
Marseille U19 1 G 0.0 Boven
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Frankrijk - Beker U19 2024-05-25 Marseille U19
2 - 1
4 - 1
Nancy U19 1 W -0.5 Boven
1-9 (10) 1-6 (7) 4 (1-3) 2 (0-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-05-12 4 SC Air Bel U19
1 - 2
1 - 2
Marseille U19 1 W +0.5 Boven
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Frankrijk - Beker U19 2024-05-04 1 Reims U19
0 - 2
0 - 2
Marseille U19 2 W 0.0, +0.5 Onder
5-9 (14) 1-8 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-28 2 Marseille U19
2 - 1
3 - 1
Toulouse U19 4 W -0.5, -1.0 Boven 9.0 Boven
4-7 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-14 2 Marignane Gignac U19
0 - 2
1 - 2
Marseille U19 1 W 0.0, +0.5 Boven 9.0 Onder
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-07 1 Marseille U19
2 - 0
2 - 1
SC Bastia U19 2 W -1.0, -1.5 Onder 8.5 Onder
6-0 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-23 2 Montpellier U19
0 - 0
0 - 0
Marseille U19 1 G 0.0, -0.5 Onder 9.0 Boven
7-8 (15) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-16 4 Marseille U19
3 - 0
3 - 1
Ajaccio GFCA U19 1 W -1.0, -1.5 Boven
3-7 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-10 2 Saint Etienne U19
1 - 0
2 - 1
Marseille U19 4 V 0.0 Boven 10.0 Onder
6-1 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-10 1 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Marseille U19 V 0.0, +0.5 Onder 9.5 Boven
6-9 (15) 2-6 (8) 0 (0-0) 2 (0-2)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Nice U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2025-05-04 1 Nice U19
2 - 0
3 - 1
Toulouse U19 2 W -0.5, -1.0 Boven 9.5
Frankrijk - Competitie U19 2025-04-05 1 Nice U19
1 - 0
5 - 0
AS Ghisonaccia Prunelli U19 1 W -2.5 Boven 9.5
Frankrijk - Competitie U19 2025-03-16 Nice U19
0 - 0
0 - 0
Colomiers U19 1 G -1.5 Onder 9.0
Frankrijk - Competitie U19 2025-02-16 Nice U19
1 - 0
1 - 1
SC Air Bel U19 1 G -1.0, -1.5 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2025-02-12 Nice U19
1 - 0
2 - 0
Ajaccio GFCA U19 W -0.5 Onder 9.0
Frankrijk - Competitie U19 2025-01-19 1 Saint Etienne U19
1 - 0
2 - 0
Nice U19 2 V -0.5 Onder
2-5 (7) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-12-18 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Ajaccio U19 W -0.5 Onder 9.0 Onder
1-1 (2) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-12-08 1 Nice U19
0 - 0
2 - 2
Rodez Aveyron U19 2 G -1.0, -1.5 Boven 9.0 Boven
5-7 (12) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
Frankrijk - Competitie U19 2024-12-01 2 Monaco U19
0 - 4
0 - 5
Nice U19 1 W 0.0 Boven 9.5 Boven
9-3 (12) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-11-02 Nice U19
2 - 0
5 - 2
Olympique Rovenain U19 W -0.5 Boven
1-1 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-10-20 3 Colomiers U19
2 - 1
3 - 2
Nice U19 1 V +0.5, +1.0 Boven
4-1 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-10-12 1 Nice U19
1 - 2
2 - 2
Montpellier U19 3 G 0.0 Boven 9.0 Onder
6-1 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-10-06 3 SC Air Bel U19
0 - 1
0 - 2
Nice U19 2 W +0.5 Onder
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-29 Nice U19
3 - 0
7 - 0
Marignane Gignac U19 3 W -1.0, -1.5 Boven 9.0 Onder
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-21 1 Ajaccio GFCA U19
0 - 0
1 - 0
Nice U19 3 V 0.0,-0.5 Onder 9.5 Onder
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-15 1 Nice U19
0 - 0
0 - 0
Saint Etienne U19 2 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
2-5 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-09-08 4 Rodez Aveyron U19
0 - 2
1 - 3
Nice U19 1 W -0.5 Boven
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-08-31 1 Nice U19
1 - 2
2 - 2
Monaco U19 2 G 0.0 Boven 9.5 Onder
4-2 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-08-24 1 Nice U19
0 - 1
2 - 2
Marseille U19 1 G 0.0 Boven
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-05-12 1 Montpellier U19
2 - 0
3 - 0
Nice U19 2 V -0.5, -1.0 Boven 9.5 Boven
8-5 (13) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-28 2 Nice U19
0 - 1
0 - 1
Ajaccio U19 2 V 0.0 Onder
6-5 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 5 (1-4)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-13 3 St Etienne U19
0 - 1
2 - 2
Nice U19 1 G -0.5, -1.0 Boven 9.0 Boven
6-6 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 4 (2-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-06 Nice U19
2 - 0
4 - 1
Ajaccio U19 1 1 W 0.0, -0.5 Boven 8.5 Boven
9-4 (13) 6-3 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-23 1 Rodez Aveyron U19
3 - 1
6 - 1
Nice U19 1 V 0.0, -0.5 Boven 9.0 Boven
7-7 (14) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-16 1 Nice U19
0 - 1
0 - 4
Monaco U19 2 V 0.0, -0.5 Boven 9.5 Onder
2-7 (9) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-09 1 Nice U19
1 - 1
2 - 2
AS Beziers U19 1 G -1.0 Boven 9.0 Onder
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-10 1 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Marseille U19 W 0.0, +0.5 Onder 9.5 Boven
6-9 (15) 2-6 (8) 0 (0-0) 2 (0-2)
Frankrijk - Competitie U19 2024-01-21 2 Nice U19
0 - 0
1 - 1
Toulouse U19 3 G 0.0, -0.5 Onder 9.0 Boven
9-2 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-12-16 Marignane Gignac U19
1 - 0
2 - 0
Nice U19 2 V 0.0 Onder
4-3 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-12-03 1 Nice U19
1 - 0
1 - 1
SC Bastia U19 G -1.0 Onder 9.0 Onder
3-1 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 1.727 3.75 3.75
Helft 2.25 2.5 3.75
Aziatische handicap
Volledig (-0.75) [email protected] [email protected]
Helft (-0.25) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (3.0) [email protected] Onder@2
Helft (1.25) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 5 - 9

Hoekschop: , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 3.0

7
Schot op doel
1
10
Schot naast
5
105
Aanval
61
82
Gevaarlijke aanval
38

Score: 1 - 0 , Hoekschop: 2 - 5 Helft

Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5

4
Schot op doel
0
5
Schot naast
2
53
Aanval
30
36
Gevaarlijke aanval
22
  • 10' - Red Card - Nice U19
  • 22' - 1st Corner - Marseille U19
  • 25' - 2nd Corner - Nice U19
  • 26' - 3rd Corner - Nice U19
  • Race to 3 Corners - Nice U19
  • 27' - 4th Corner - Nice U19
  • 30' - 5th Corner - Nice U19
  • 30' - 1st Yellow Card - Nice U19
  • 33' - 1st Goal - Marseille U19
  • Race to 5 Corners - Nice U19
  • 37' - 6th Corner - Nice U19
  • 45' - 7th Corner - Marseille U19
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 48' - 8th Corner - Marseille U19
  • 53' - 2nd Goal - Marseille U19
  • 62' - 3rd Goal - Nice U19
  • 79' - 9th Corner - Marseille U19
  • 85' - 10th Corner - Nice U19
  • 86' - 11th Corner - Marseille U19
  • Race to 7 Corners - Nice U19
  • 90' - 12th Corner - Nice U19
  • 90+1' - 13th Corner - Nice U19
  • Race to 9 Corners - Nice U19
  • 90+2' - 14th Corner - Nice U19
  • 2-1 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts