Maritimo B vs Leca Teamprofiel
Maritimo B vs Leca Wedstrijdfeiten
4W-3G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 8 doelpunten voor en 8 tegen. Gemiddelde goals: 0.8 voor, 0.8 tegen. Winst 40%, AH winst 50%, doelpunt Over 20%, corner Over 60%.
3W-2G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 10 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 1.0 voor, 0.9 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 30%, corner Over 60%.
| Maritimo B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Leca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Maritimo B | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Leca | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Maritimo B vs Leca Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Maritimo B vs Leca Onderling resultaat
Maritimo B vs Leca Volledige H2H bekijken →| Maritimo B Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-08 | 1 1 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Leca 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
||||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-03 | 2 Leca |
2 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-03-06 | 3 Maritimo B |
2 - 0
4 - 0
|
Leca 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-01-27 | 2 Leca |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 2 | V | -1 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Maritimo B Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-04 | 1 8 AD Castro Daire |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo B 3 | W | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-27 | 3 Maritimo B |
0 - 0
0 - 0
|
Beira Mar 2 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-20 | 2 Maritimo B |
1 - 0
1 - 0
|
GD Resende 3 | W | -1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-13 | 7 Guarda Desportiva |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo B 5 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-06 | 6 Maritimo B |
1 - 0
1 - 1
|
Lusitania Lourosa 6 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-30 | 2 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 1 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
3-10 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-23 | 4 Maritimo B |
2 - 1
2 - 1
|
Salgueiros 3 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-09 | 1 Rebordosa |
1 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-25 | 1 4 Maritimo B |
0 - 1
1 - 1
|
FC Alpendorada 1 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-18 | 3 Valadares Gaia FC |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 4 1 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-28 | Vilaverdense |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo B 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
13-3 (16) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-21 | 2 2 Maritimo B |
0 - 1
2 - 3
|
USC Paredes 4 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-15 | 3 Salgueiros |
1 - 1
2 - 2
|
Maritimo B 1 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-08 | 1 1 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Leca 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-01 | 3 Sao Martinho |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo B 5 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-24 | 1 6 Maritimo B |
1 - 0
1 - 1
|
Vilaverdense 4 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-11 (15) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-16 | 5 USC Paredes |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 2 2 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-08 | 4 Maritimo B |
2 - 1
2 - 2
|
Salgueiros 2 | G | 0.0,-0.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-03 | 2 Leca |
2 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-20 | 2 Maritimo B |
0 - 0
2 - 1
|
Sao Martinho 1 | W | -0.5,-1.0 | Boven |
|
6-12 (18) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-20 | 3 Maritimo B |
1 - 1
1 - 1
|
Forjaes 1 | G | -2 | Onder | 10.0 | Boven |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-06 | 3 Maritimo B |
1 - 0
2 - 0
|
Merelinense 4 | W | -1.0,-1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-23 | 3 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Limianos 3 | V | -1.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-15 | 1 3 CSD Camara Lobos |
1 - 1
1 - 2
|
Maritimo B 3 1 | W | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-09 | 1 4 Maritimo B |
0 - 0
0 - 1
|
Vilaverdense 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-19 | 5 Pedras Salgadas |
2 - 1
2 - 2
|
Maritimo B 3 | G | +1.5 | Boven |
|
3-11 (14) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-12 | 1 Maritimo B |
2 - 1
4 - 2
|
AD Camacha 4 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-08 | 3 SC Vianense |
1 - 2
1 - 3
|
Maritimo B 4 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-11-28 | 2 Forjaes |
0 - 3
0 - 3
|
Maritimo B 1 | W | +1.0, +1.5 | Push |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-11-14 | 2 Maritimo B |
1 - 0
1 - 0
|
SC Maria da Fonte 1 | W | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Leca Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-04 | 5 Leca |
1 - 0
2 - 0
|
Guarda Desportiva 3 | W | -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-27 | 5 Lusitania Lourosa |
1 - 0
1 - 0
|
Leca 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-20 | 4 Leca |
0 - 1
0 - 2
|
Gondomar 4 | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-13 | 3 Salgueiros |
1 - 1
2 - 1
|
Leca 5 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-06 | 4 Leca |
0 - 0
1 - 0
|
Rebordosa 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-30 | 3 FC Alpendorada |
0 - 1
2 - 1
|
Leca 5 | V | +1.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-09 | 1 AD Camacha |
1 - 0
1 - 0
|
Leca 3 | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-25 | 2 Leca |
0 - 0
4 - 0
|
AD Machico 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Beker | 2022-09-11 | 2 Leca |
0 - 0
1 - 1
|
GD Resende 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-28 | 2 Salgueiros |
0 - 0
0 - 0
|
Leca 1 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-22 | 3 Leca |
0 - 1
0 - 2
|
Vilaverdense 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-14 | 1 Leca |
0 - 1
1 - 1
|
Sao Martinho 5 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-08 | 1 1 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Leca 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-01 | 3 Leca |
0 - 0
1 - 0
|
USC Paredes 4 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-24 | 3 Leca |
2 - 1
3 - 1
|
Salgueiros 6 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-16 | 1 2 Vilaverdense |
1 - 2
3 - 2
|
Leca 5 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-10 | 1 1 Sao Martinho |
0 - 0
0 - 0
|
Leca 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-03 | 2 Leca |
2 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-20 | 1 USC Paredes |
0 - 0
1 - 0
|
Leca 1 | V | 0.0 | Onder |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-06 | 4 CD Gouveia |
1 - 0
1 - 1
|
Leca 1 | G | +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-20 | 2 Leca |
1 - 0
3 - 0
|
Uniao de Coimbra 4 | W | -1.5,-2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-13 | 2 Ferreira de Aves |
0 - 2
0 - 4
|
Leca 2 | W | +1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-06 | 2 Leca |
1 - 0
3 - 2
|
Valadares Gaia FC 2 1 | W | -1.0,-1.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 4 (2-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-29 | 2 Salgueiros |
2 - 1
4 - 2
|
Leca 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-23 | 3 Leca |
0 - 0
0 - 0
|
Gondomar 4 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-16 | 1 AD Castro Daire |
0 - 0
2 - 0
|
Leca 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Portugal - Beker | 2022-01-11 | 1 Leca |
0 - 2
0 - 4
|
Sporting 4 | V | +2.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
3-9 (12) | 3-7 (10) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Beker | 2021-12-22 | 3 Leca |
1 - 1
1 - 1
|
USC Paredes 2 | G | -0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-18 | 1 Leca |
0 - 0
2 - 1
|
SC Espinho 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-12 | Leca |
2 - 0
4 - 0
|
CD Gouveia 1 | W | -2.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.2 | 2.9 | 3.25 |
| Helft | 3 | 1.952 | 4 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.75) | [email protected] | Onder@2 |
Status: Eindstand , Score: 3 - 0 , Hoekschop: 6 - 8
Hoekschop: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 2.0
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 3 - 5 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 0.5, 1.0
-
2' - 1st Corner - Leca -
2' - 2nd Corner - Leca - 2' - 1st Offside - Leca
-
8' - 3rd Corner - Maritimo B -
14' - 4th Corner - Maritimo B - 14' - 2nd Offside - Maritimo B
-
15' - 5th Corner - Leca - Race to 3 Corners - Leca
-
16' - 1st Yellow Card - Leca -
18' - 1st Goal - Maritimo B -
23' - 6th Corner - Leca - 24' - 3rd Offside - Leca
-
29' - 2nd Yellow Card - Leca -
31' - 7th Corner - Maritimo B -
38' - 8th Corner - Leca - Race to 5 Corners - Leca
-
1-0 score at the end of First Half -
48' - 9th Corner - Leca - Race to 7 Corners - Leca
-
52' - 10th Corner - Leca -
53' - 11th Corner - Leca -
57' - 2nd Goal - Maritimo B -
64' - 12th Corner - Maritimo B -
68' - 3rd Yellow Card - Maritimo B - 69' - 4th Offside - Leca
- 71' - 5th Offside - Maritimo B
-
77' - 4th Yellow Card - Maritimo B -
79' - 13th Corner - Maritimo B - 81' - 6th Offside - Maritimo B
-
83' - 5th Yellow Card - Leca -
83' - 3rd Goal - Maritimo B -
86' - 6th Yellow Card - Leca -
90+2' - 14th Corner - Maritimo B -
90+4' - 7th Yellow Card - Leca -
3-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

