Malmö FF vs KF Drita Teamprofiel
Malmö FF vs KF Drita Wedstrijdfeiten
6W-2G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 22 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 2.2 voor, 0.9 tegen. Winst 60%, AH winst 50%, doelpunt Over 30%, corner Over 30%.
4W-4G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 12 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 1.2 voor, 1.0 tegen. Winst 40%, AH winst 44%, doelpunt Over 20%, corner Over 30%.
| Malmö FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| KF Drita | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Malmö FF | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| KF Drita | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Malmö FF vs KF Drita Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Malmö FF vs KF Drita Onderling resultaat
Malmö FF vs KF Drita Volledige H2H bekijken →| Malmö FF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2018-07-10 | 2 KF Drita |
0 - 2
0 - 3
|
Malmö FF 1 | W | +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Malmö FF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-07-14 | 3 Malmö FF |
1 - 0
1 - 1
|
Ostersunds FK 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2018-07-10 | 2 KF Drita |
0 - 2
0 - 3
|
Malmö FF 1 | W | +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2018-07-07 | Sirius |
0 - 1
0 - 4
|
Malmö FF 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-29 | Midtjylland |
0 - 1
2 - 1
|
Malmö FF 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Zweden - Division 2 Vestra Götaland | 2018-06-02 | 3 Sävedalens IF |
0 - 2
0 - 3
|
Malmö FF 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Zweden - Division 2 Vestra Götaland | 2018-05-28 | 4 Malmö FF |
0 - 1
2 - 1
|
KSF Prespa Birlik 3 | W | -1.0 | Push | 11.5 | Boven |
|
12-4 (16) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-27 | 2 Malmö FF |
0 - 1
1 - 1
|
Dalkurd FF 1 | G | -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-20 | 2 Malmö FF |
0 - 0
2 - 0
|
BK Hacken 2 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Zweden - Division 2 Vestra Götaland | 2018-05-19 | Vinbergs IF |
0 - 2
1 - 3
|
Malmö FF 2 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-16 | 2 Hammarby |
1 - 1
3 - 2
|
Malmö FF 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-13 | 1 Trelleborgs FF |
0 - 0
1 - 0
|
Malmö FF 1 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zweden - Beker | 2018-05-10 | 3 Djurgården |
1 - 0
3 - 0
|
Malmö FF 5 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-07 | Malmö FF |
0 - 1
1 - 2
|
IFK Göteborg | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-05-03 | 1 Malmö FF |
0 - 0
1 - 0
|
Djurgården 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-29 | 3 Kalmar FF |
3 - 0
3 - 0
|
Malmö FF 4 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 3 (1-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-23 | 1 Malmö FF |
1 - 0
3 - 1
|
Brommapojkarna 5 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-18 | Djurgården |
0 - 0
3 - 0
|
Malmö FF 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-13 | GIF Sundsvall |
0 - 0
2 - 2
|
Malmö FF 1 | G | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-09 | 1 3 Malmö FF |
1 - 1
1 - 1
|
AIK 4 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2018-04-02 | 1 3 Elfsborg |
1 - 2
1 - 2
|
Malmö FF 1 | W | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-03-24 | 4 Malmö FF |
1 - 2
4 - 4
|
Hogaborgs BK 2 | G | -0.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Zweden - Beker | 2018-03-17 | 1 Ostersunds FK |
0 - 0
0 - 1
|
Malmö FF 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Beker | 2018-03-10 | 2 Malmö FF |
1 - 0
1 - 0
|
IFK Göteborg 3 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Beker | 2018-03-04 | 2 Malmö FF |
1 - 0
3 - 1
|
Brommapojkarna 4 | W | -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-02-27 | 3 Malmö FF |
1 - 2
2 - 2
|
FC Roskilde 1 | G | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Beker | 2018-02-25 | Gefle IF |
0 - 2
0 - 3
|
Malmö FF | W | +2.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Zweden - Beker | 2018-02-18 | Malmö FF |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-02-08 | 1 Malmö FF |
0 - 0
2 - 1
|
DC United | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-02-03 | 2 New England |
0 - 0
0 - 1
|
Malmö FF 1 | W | +0.5 | Onder |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-26 | 1 Malmö FF |
3 - 0
4 - 0
|
FC Flora Tallinn | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
11-0 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| KF Drita Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2018-07-10 | 2 KF Drita |
0 - 2
0 - 3
|
Malmö FF 1 | V | +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2018-06-29 | 3 Lincoln Red Imps |
0 - 1
1 - 1
|
KF Drita 7 | G | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2018-06-26 | 2 FC Santa Coloma |
0 - 0
0 - 0
|
KF Drita 2 | G | +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-19 | KF Shkupi Skopje |
0 - 0
2 - 0
|
KF Drita | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2018-05-06 | 1 KF Drita |
0 - 0
3 - 0
|
KF Liria Prizren 3 | W | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2018-05-02 | 2 KF Gjilani |
1 - 1
1 - 1
|
KF Drita 4 | G | +0.5 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2018-04-29 | 1 KF Drita |
0 - 1
3 - 1
|
KF Feronikeli 3 | W | -0.5 | Boven |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Beker | 2018-03-06 | 3 KF Drita |
1 - 1
2 - 2
|
FC Vellaznimi 2 | G | -1.5 | Boven |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2018-02-25 | 4 KF Llapi |
0 - 0
0 - 1
|
KF Drita 5 | W | -0.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-27 | FC Struga Trim & Lum |
0 - 1
0 - 1
|
KF Drita 1 | W |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.05 | 13 | 26 |
| Helft | 1.25 | 3.6 | 26 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-3.0) | [email protected] | Uit@2 |
| Helft (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 0 , Hoekschop: 11 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -3.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 6 - 2 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: -1.0, -1.5 , Doelpunten: 1.5
-
10' - 1st Corner - Malmö FF -
12' - 2nd Corner - Malmö FF -
14' - 3rd Corner - KF Drita - Race to 3 Corners - Malmö FF
-
21' - 4th Corner - Malmö FF -
22' - 5th Corner - Malmö FF - Race to 5 Corners - Malmö FF
-
25' - 6th Corner - Malmö FF -
26' - 7th Corner - Malmö FF -
36' - 8th Corner - KF Drita -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 1st Goal - Malmö FF - Race to 7 Corners - Malmö FF
-
60' - 9th Corner - Malmö FF -
60' - 2nd Goal - Malmö FF -
66' - 10th Corner - Malmö FF -
68' - 11th Corner - Malmö FF - Race to 9 Corners - Malmö FF
-
79' - 12th Corner - Malmö FF -
80' - 13th Corner - Malmö FF -
2-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

