Lugano vs Inter Milan Teamprofiel
Lugano vs Inter Milan Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 20 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 0%, corner Over 30%.
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 19 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 50%, AH winst 40%, doelpunt Over 0%, corner Over 90%.
| Lugano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Inter Milan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Lugano | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Inter Milan | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Lugano vs Inter Milan Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Lugano vs Inter Milan Onderling resultaat
Lugano vs Inter Milan Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Lugano Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-08 | 1 Lugano |
1 - 1
5 - 1
|
AC Bellinzona | W | -2.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-04 | Lucerne |
1 - 0
1 - 1
|
Lugano | G | -0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-30 | Lugano |
1 - 0
4 - 0
|
FC Chiasso | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2018-05-19 | 2 Lugano |
0 - 0
1 - 1
|
FC Zurich | G | -0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2018-05-13 | 2 Young Boys |
1 - 1
3 - 1
|
Lugano 4 | V | -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2018-05-10 | 3 Lugano |
0 - 0
2 - 0
|
Lausanne Sports 2 | W | -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Zwitserland - Super League | 2018-05-05 | 1 Lucerne |
1 - 0
2 - 0
|
Lugano 2 1 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-29 | 1 3 Lugano |
1 - 0
2 - 1
|
St Gallen 3 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-21 | 3 Grasshoppers |
1 - 1
4 - 3
|
Lugano 1 | V | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-18 | 1 FC Sion |
0 - 0
0 - 1
|
Lugano 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-14 | 1 Lugano |
1 - 0
1 - 1
|
FC Thun 1 | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-08 | 1 Lugano |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 2 1 | V | +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-04-02 | 1 3 Lausanne Sports |
1 - 1
2 - 1
|
Lugano 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Super League | 2018-03-18 | 1 1 Lugano |
0 - 1
1 - 2
|
Lucerne 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-03-10 | 4 FC Zurich |
3 - 0
3 - 0
|
Lugano 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-11 (15) | 2-9 (11) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-03-04 | 4 Lugano |
1 - 2
2 - 4
|
Young Boys 4 | V | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-02-25 | 1 St Gallen |
1 - 0
3 - 0
|
Lugano 3 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Zwitserland - Super League | 2018-02-17 | 3 Lugano |
1 - 0
1 - 0
|
Grasshoppers 2 | W | -0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2018-02-10 | 5 Lugano |
1 - 0
1 - 0
|
FC Sion 3 | W | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2018-02-04 | 2 Basel |
0 - 1
0 - 1
|
Lugano 3 | W | -1.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-28 | Lugano |
2 - 0
4 - 0
|
Wil 1900 | W | -1.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-24 | Lugano |
0 - 1
2 - 1
|
Gavorrano | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-14 | Lugano |
4 - 1
5 - 1
|
FC Chiasso | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Zwitserland - Super League | 2017-12-16 | 2 FC Thun |
0 - 0
0 - 2
|
Lugano 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Super League | 2017-12-10 | 3 Lugano |
1 - 2
1 - 2
|
Lausanne Sports 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League | 2017-12-07 | 2 FCSB |
0 - 2
1 - 2
|
Lugano 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2017-12-03 | 2 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 1
|
Lugano 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Beker | 2017-11-30 | 3 Lugano |
0 - 0
0 - 0
|
Grasshoppers | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2017-11-26 | 1 Lugano |
0 - 0
1 - 2
|
Young Boys 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League | 2017-11-23 | 2 Lugano |
0 - 0
1 - 0
|
Hapoel Beer Sheva 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Inter Milan Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Italië - Serie A | 2018-05-20 | 1 4 Lazio |
2 - 1
2 - 3
|
Inter Milan 4 | W | 0.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-05-12 | 1 Inter Milan |
0 - 1
1 - 2
|
Sassuolo 2 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 12.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-05-06 | 1 1 Udinese |
0 - 3
0 - 4
|
Inter Milan | W | +0.5, +1.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-04-28 | 1 2 Inter Milan |
0 - 1
2 - 3
|
Juventus 5 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-04-22 | 1 Chievo |
0 - 0
1 - 2
|
Inter Milan 1 | W | +1.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-04-17 | 1 Inter Milan |
1 - 0
4 - 0
|
Cagliari 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 11.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italië - Serie A | 2018-04-14 | 4 Atalanta |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milan 2 | G | 0.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2018-04-08 | 2 Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milan 3 | V | +0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
1-16 (17) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2018-04-04 | 1 AC Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milan 4 | G | 0.0 | Onder | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2018-03-31 | 1 Inter Milan |
2 - 0
3 - 0
|
Verona 3 1 | W | -2.0, -2.5 | Onder | 12.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2018-03-18 | 2 Sampdoria |
0 - 4
0 - 5
|
Inter Milan 1 | W | +0.5 | Boven | 11.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2018-03-11 | Inter Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Napoli | G | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2018-02-24 | 2 Inter Milan |
0 - 0
2 - 0
|
Benevento 2 1 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 12.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2018-02-17 | Genoa |
1 - 0
2 - 0
|
Inter Milan 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
10-8 (18) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2018-02-11 | 1 Inter Milan |
1 - 1
2 - 1
|
Bologna 2 2 | W | -1.0 | Boven | 12.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2018-02-03 | 1 Inter Milan |
1 - 0
1 - 1
|
Crotone 3 | G | -1.5 | Onder | 12.0 | Onder |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Italië - Serie A | 2018-01-28 | 1 Spal |
0 - 0
1 - 1
|
Inter Milan | G | +1.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2018-01-21 | 2 Inter Milan |
0 - 1
1 - 1
|
AS Roma | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2018-01-05 | 2 Fiorentina |
0 - 0
1 - 1
|
Inter Milan 3 | G | 0.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Italië - Serie A | 2017-12-30 | 2 Inter Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Lazio 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
10-8 (18) | 6-5 (11) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Coppa Italia | 2017-12-27 | 2 AC Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milan 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-10 (20) | 5-6 (11) | 6 (3-3) | 4 (3-1) |
| Italië - Serie A | 2017-12-23 | 1 Sassuolo |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milan 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2017-12-16 | 1 Inter Milan |
1 - 1
1 - 3
|
Udinese 4 | V | -1.5 | Boven | 11.5 | Boven |
|
15-3 (18) | 9-1 (10) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Coppa Italia | 2017-12-12 | Inter Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Pordenone | G | -1.5, -2.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
14-3 (17) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2017-12-09 | 2 Juventus |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milan 5 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2017-12-03 | 1 Inter Milan |
2 - 0
5 - 0
|
Chievo | W | -1.0, -1.5 | Boven | 11.5 | Boven |
|
18-2 (20) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Italië - Serie A | 2017-11-25 | 2 Cagliari |
0 - 1
1 - 3
|
Inter Milan 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2017-11-19 | Inter Milan |
0 - 0
2 - 0
|
Atalanta 2 | W | -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2017-11-05 | 3 Inter Milan |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 5 | G | -1.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2017-10-30 | 4 Verona |
0 - 1
1 - 2
|
Inter Milan 2 | W | +1.0, +1.5 | Push | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 6.5 | 4 | 1.4 |
| Helft | 6 | 2.5 | 1.83 |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 0 - 0
Hoekschop: 9.5 , Handicap: , Doelpunten:
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

