Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
–
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
–
Aziatische handicap
LSF vs Herlev Teamprofiel
LSF
Beoordelingen worden berekend
Aziatisch handicapFaalt3/9
Herlev
Beoordelingen worden berekend
WWVWWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenOnder0/5
Boven 2.5 doelpuntenBoven3/5
Aziatisch handicapDekt6/10
LSF vs Herlev Wedstrijdfeiten
LSF
1W-1G-7V in de laatste 9 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 30 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 11%, AH winst 33%, doelpunt Over 0%, corner Over 0%.
Eindstand
Gewonnen 11%1
Gelijkspel 11%1
Verloren 77%7
Aziatische handicap
Gewonnen 33%3
Geannuleerd 0%0
Verloren 66%6
Herlev
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 0%, corner Over 0%.
Eindstand
Gewonnen 50%5
Gelijkspel 20%2
Verloren 30%3
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6
Geannuleerd 10%1
Verloren 30%3
Laatste
| LSF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Herlev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| LSF | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Herlev | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Doelpuntenverdeling
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Geen lijn voor deze wedstrijd
LSF vs Herlev Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
LSF vs Herlev Onderling resultaat
LSF vs Herlev Volledige H2H bekijken →| LSF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2017-09-01 | 1 Herlev |
1 - 1
2 - 1
|
LSF 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| LSF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - Beker | 2019-08-06 | 1 Naestved FC 77 |
0 - 3
0 - 8
|
LSF | W | +3.0, +3.5 | Boven |
|
||||||
| Denemarken - Beker | 2018-09-25 | 2 LSF |
1 - 0
1 - 2
|
Hobro IK 1 | V | +1.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-22 | LSF |
1 - 3
1 - 6
|
Brondby | V | +2.5, +3.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2017-09-01 | 1 Herlev |
1 - 1
2 - 1
|
LSF 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Denemarken - Beker | 2016-08-30 | LSF |
0 - 4
2 - 7
|
AB Copenhagen 1 | V | +1.5, +2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2016-06-25 | LSF |
2 - 3
3 - 6
|
Brondby 2 | V | +2.0, +2.5 | Boven |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Denemarken - Beker | 2015-09-02 | 1 LSF |
0 - 1
0 - 5
|
Lyngby | V | +2.0, +2.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denemarken - Beker | 2015-08-11 | 1 3 LSF |
1 - 0
1 - 1
|
BK Frem 3 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
2-10 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Denemarken - Beker | 2014-09-10 | 4 LSF |
0 - 1
0 - 1
|
Fremad Amager 1 1 | V | +0.5, +1.0 |
|
7-6 (13) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Herlev Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Denemarken - Series - Groep 2 | 2021-04-28 | 1 Roskilde Boldklub |
1 - 0
2 - 3
|
Herlev 1 | W | +2.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Denemarken - Series - Groep 2 | 2021-04-17 | 3 Greve |
0 - 2
0 - 3
|
Herlev | W | +0.5 | Boven |
|
||||||
| Denemarken - Series - Groep 2 | 2020-10-10 | 3 Herlev |
0 - 1
0 - 2
|
Greve 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
||||||
| Denemarken - Series - Groep 2 | 2020-09-12 | Herlev |
1 - 0
1 - 0
|
GVI 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Denemarken - Series - Groep 2 | 2020-09-05 | 2 B 1908 |
1 - 2
1 - 2
|
Herlev 2 | W | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-10-25 | 2 Herlev |
0 - 0
2 - 2
|
Tårnby FF 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-10-11 | 1 Herlev |
0 - 0
0 - 1
|
KFUM Roskilde 3 | V | +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-09-27 | 5 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Allerød | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-09-13 | 4 Herlev |
1 - 0
2 - 0
|
Skjold Birkerød 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Denemarken - Beker | 2019-09-04 | 2 Herlev |
0 - 1
1 - 3
|
Silkeborg IF 2 | V | +4.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
5-10 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-08-23 | 1 3 Tårnby FF |
1 - 0
1 - 0
|
Herlev 2 | V | +1.0 | Onder |
|
1-13 (14) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-08-16 | 2 Herlev |
0 - 0
0 - 1
|
BSF 2 | V | 0.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Denemarken - Beker | 2019-08-06 | 2 Herlev |
2 - 0
4 - 1
|
Karlslunde IF 6 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-08-02 | 2 Herlev |
0 - 2
2 - 2
|
Ledøje-Smørum Fodbold 1 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-06-15 | 4 Herlev |
1 - 0
5 - 0
|
Greve 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-05-31 | 2 Herlev |
0 - 1
3 - 1
|
Avedøre 2 | W | -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-05-25 | 2 Taastrup FC |
0 - 2
0 - 3
|
Herlev 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-05-17 | 2 Herlev |
1 - 0
3 - 1
|
BSF 1 | W | -0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-05-11 | 1 Skjold Birkerød |
1 - 1
1 - 3
|
Herlev | W | +0.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-05-03 | 1 Herlev |
0 - 1
0 - 1
|
AB Tårnby 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2019-04-20 | 3 Herlev |
1 - 2
2 - 3
|
Holbæk 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-02-12 | 2 BK Frem |
1 - 0
3 - 1
|
Herlev | V | -1.0, -1.5 | Boven |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-10-26 | Herlev |
2 - 0
4 - 2
|
Skjold Birkerød 2 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-10-12 | 1 Herlev |
1 - 0
1 - 1
|
GVI 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-09-28 | 1 Herlev |
1 - 1
3 - 2
|
Greve 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-09-14 | 1 Herlev |
2 - 0
4 - 0
|
Avedøre 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denemarken - Beker | 2018-09-04 | 2 Herlev |
2 - 1
2 - 2
|
Marienlyst 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-08-31 | 2 Herlev |
1 - 0
2 - 0
|
BSF 2 | W | -0.5,-1.0 | Onder |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-08-24 | 3 Skjold Birkerød |
0 - 3
0 - 3
|
Herlev | W | +0.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denemarken - Series - Groep 1 | 2018-08-17 | 3 Herlev |
2 - 1
4 - 2
|
AB Tårnby 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

