Larne vs Crusaders Teamprofiel
Larne vs Crusaders Wedstrijdfeiten
3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 13 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 1.3 voor, 1.2 tegen. Winst 30%, AH winst 20%, doelpunt Over 50%, corner Over 30%.
3W-2G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 19 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 1.9 voor, 1.5 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 80%, corner Over 60%.
| Larne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Larne | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Larne vs Crusaders Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Larne vs Crusaders Onderling resultaat
Larne vs Crusaders Volledige H2H bekijken →| Larne Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-14 | 2 Larne |
0 - 0
2 - 1
|
Crusaders 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noord-Ierland - County Antrim Shield | 2020-10-13 | 3 Larne |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders 2 | W | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-18 | 1 Crusaders |
3 - 0
3 - 0
|
Larne 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2019-11-11 | 1 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2019-08-24 | 3 Crusaders |
1 - 1
2 - 2
|
Larne 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| UK Friendlies | 2018-07-28 | 1 Crusaders |
1 - 2
1 - 2
|
Larne 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Larne Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-26 | Linfield |
1 - 0
2 - 1
|
Larne | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-20 | 3 Cliftonville |
1 - 0
1 - 0
|
Larne 4 | V | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-09 | Larne |
2 - 1
2 - 2
|
Portadown | G | -2.0 | Boven |
|
||||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-06 | 2 Larne |
1 - 0
1 - 1
|
Warrenpoint Town 1 | G | -1.5, -2.0 | Onder |
|
||||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-29 | Larne |
1 - 0
1 - 1
|
Glentoran | G | -0.5,-1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-26 | 2 Larne |
0 - 2
1 - 2
|
Coleraine 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-02 | 1 Larne |
0 - 0
0 - 1
|
Ballymena Utd | V | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-12-11 | 2 Larne |
0 - 1
3 - 1
|
Linfield 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-12-05 | 4 Larne |
0 - 1
2 - 1
|
Glenavon 4 1 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-28 | Coleraine |
0 - 2
0 - 2
|
Larne 1 | W | 0.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-21 | Larne |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-14 | 2 Larne |
0 - 0
2 - 1
|
Crusaders 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-10 | Warrenpoint Town |
0 - 0
1 - 1
|
Larne 1 | G | +1.0 | Onder |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-07 | 3 Glentoran |
0 - 0
0 - 0
|
Larne 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noord-Ierland - County Antrim Shield | 2020-11-03 | 1 Larne |
2 - 1
4 - 1
|
Linfield 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-31 | 1 Larne |
0 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-24 | 4 Carrick Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Larne 4 | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-17 | 1 Larne |
2 - 0
3 - 0
|
Dungannon Swifts | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Noord-Ierland - County Antrim Shield | 2020-10-13 | 3 Larne |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders 2 | W | 0.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-10-02 | Larne |
2 - 0
3 - 0
|
Ards | W | -1.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-08 | Larne |
0 - 1
0 - 1
|
Derry City | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-05 | Larne |
0 - 0
1 - 0
|
Warrenpoint Town | W | -1.5, -2.0 | Onder |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Noord-Ierland - Beker | 2020-02-28 | 1 Larne |
1 - 0
2 - 3
|
Coleraine | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-02-14 | Dungannon Swifts |
0 - 1
0 - 2
|
Larne 2 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-02-08 | 1 Institute |
0 - 0
0 - 4
|
Larne | W | +1.5, +2.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (1-5) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-28 | 2 Larne |
2 - 1
3 - 1
|
Linfield 1 | W | +0.5 | Boven |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-18 | 1 Crusaders |
3 - 0
3 - 0
|
Larne 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-10 | 1 Larne |
3 - 0
4 - 0
|
Carrick Rangers 3 | W | -1.0 | Boven |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-01 | 1 Ballymena Utd |
0 - 1
2 - 3
|
Larne | W | +0.5 | Boven |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2019-12-28 | 2 Larne |
1 - 1
1 - 2
|
Cliftonville 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Crusaders Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-27 | 1 3 Crusaders |
0 - 0
0 - 1
|
Glenavon 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-13 | 1 1 Crusaders |
0 - 1
1 - 3
|
Carrick Rangers 2 | V | -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-02-06 | Crusaders |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-30 | 1 Coleraine |
1 - 1
2 - 1
|
Crusaders | V | 0.0,-0.5 | Push |
|
||||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-26 | Portadown |
1 - 1
2 - 2
|
Crusaders 1 | G | +1.5 | Boven |
|
||||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-09 | Cliftonville |
1 - 1
2 - 2
|
Crusaders 3 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2021-01-02 | 1 Crusaders |
1 - 0
4 - 0
|
Warrenpoint Town 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-12-12 | Crusaders |
3 - 0
5 - 0
|
Portadown | W | -2.0, -2.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-12-05 | 1 Crusaders |
0 - 0
2 - 0
|
Glentoran 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-28 | 2 Glenavon |
0 - 1
3 - 1
|
Crusaders 2 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-21 | Crusaders |
1 - 1
3 - 1
|
Dungannon Swifts | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-14 | 2 Larne |
0 - 0
2 - 1
|
Crusaders 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-10 | Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Coleraine 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-11-07 | 5 Ballymena Utd |
1 - 0
1 - 4
|
Crusaders 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-30 | Linfield |
1 - 0
2 - 1
|
Crusaders 2 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-23 | 3 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-10-17 | 1 Warrenpoint Town |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 1 1 | W | +1.5, +2.0 | Onder |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Noord-Ierland - County Antrim Shield | 2020-10-13 | 3 Larne |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders 2 | V | 0.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Noord-Ierland - County Antrim Shield | 2020-10-10 | Crusaders |
2 - 0
2 - 0
|
HW Welders 1 | W | -2.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-26 | Crusaders |
0 - 0
2 - 0
|
Ballinamallard Utd | W | -0.5 | Onder |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-19 | Crusaders |
1 - 0
2 - 0
|
Queens University | W | -2.5, -3.0 | Onder |
|
13-7 (20) | 10-5 (15) | 6 (3-3) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-12 | Crusaders |
0 - 0
0 - 0
|
Dundela | G | -2.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-08-22 | Ards |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders | W |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-03-07 | 2 Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Institute 2 | W | -2.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Noord-Ierland - Beker | 2020-02-29 | 1 Glentoran |
0 - 1
2 - 1
|
Crusaders 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-02-21 | 1 Linfield |
1 - 0
4 - 0
|
Crusaders 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Noord-Ierland - League Cup | 2020-02-15 | 1 Coleraine |
1 - 1
2 - 1
|
Crusaders 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-02-08 | 2 Glenavon |
0 - 1
2 - 1
|
Crusaders 3 | V | +1.0 | Onder |
|
2-9 (11) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-25 | 1 Crusaders |
0 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 1 | W | -1.5 | Onder |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Noord-Ierland - NIFL Premiership | 2020-01-18 | 1 Crusaders |
3 - 0
3 - 0
|
Larne 1 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.25 | 3.6 | 2.9 |
| Helft | 2.75 | 2.25 | 3.25 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 0 - 3 , Hoekschop: 0 - 7
Hoekschop: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 0 - 5 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0
-
7' - 1st Corner - Crusaders -
11' - 2nd Corner - Crusaders -
25' - 3rd Corner - Crusaders - Race to 3 Corners - Crusaders
-
30' - Red Card - Larne -
31' - 1st Yellow Card - Crusaders -
36' - 4th Corner - Crusaders -
40' - 5th Corner - Crusaders - Race to 5 Corners - Crusaders
-
0-0 score at the end of First Half -
49' - 2nd Yellow Card - Larne -
54' - 1st Goal - Crusaders -
57' - 6th Corner - Crusaders -
57' - 3rd Yellow Card - Crusaders -
64' - 7th Corner - Crusaders - Race to 7 Corners - Crusaders
-
69' - 2nd Goal - Crusaders -
71' - 4th Yellow Card - Larne -
73' - 5th Yellow Card - Larne -
76' - 3rd Goal - Crusaders -
0-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

