Kitchee vs Dreams SC Teamprofiel
Kitchee vs Dreams SC Wedstrijdfeiten
9W-0G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 31 doelpunten voor en 8 tegen. Gemiddelde goals: 3.1 voor, 0.8 tegen. Winst 90%, AH winst 70%, doelpunt Over 40%, corner Over 70%.
0W-2G-0V in de laatste 2 wedstrijden, met 1 doelpunten voor en 1 tegen. Gemiddelde goals: 0.5 voor, 0.5 tegen. Winst 0%, AH winst 50%, doelpunt Over 0%, corner Over 0%.
| Kitchee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Dreams SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Kitchee | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Dreams SC | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Kitchee vs Dreams SC Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Kitchee vs Dreams SC Onderling resultaat
Kitchee vs Dreams SC Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Kitchee Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - Premier League | 2017-08-25 | 3 Kitchee |
0 - 0
1 - 0
|
Eastern Salon 4 | W | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2017-05-26 | Kitchee |
0 - 2
1 - 4
|
Tottenham | V | +2.5, +3.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Hongkong - Beker | 2017-05-14 | Kitchee |
1 - 0
2 - 1
|
South China AA 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2017-05-06 | 7 Eastern Salon |
0 - 2
1 - 4
|
Kitchee 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Beker | 2017-04-29 | 1 Kitchee |
1 - 0
2 - 1
|
Southern District | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2017-04-22 | 5 South China AA |
0 - 2
0 - 3
|
Kitchee 1 | W | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-04-17 | 1 Kitchee |
0 - 0
2 - 0
|
HK Pegasus 2 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Hongkong - Beker | 2017-04-13 | 4 HK Pegasus |
0 - 0
0 - 1
|
Kitchee 1 | W | +1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Hongkong - Premier League | 2017-04-07 | Kitchee |
2 - 0
10 - 0
|
Hong Kong FC 3 1 | W | -4.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-04-02 | 4 Hong Kong Sapling |
0 - 0
1 - 5
|
Kitchee 3 | W | +2.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-03-19 | 1 Kitchee |
4 - 1
5 - 1
|
HK Rangers FC | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-03-04 | 4 Yuen Long |
0 - 2
1 - 4
|
Kitchee 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-02-18 | 2 Kitchee |
1 - 0
1 - 0
|
Wofoo Tai Po FC 3 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-9 (15) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| AFC Champions League | 2017-02-07 | 2 Ulsan Hyundai |
1 - 0
1 - 1
|
Kitchee 1 | G | -2.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2017-01-31 | Kitchee |
0 - 1
0 - 1
|
Auckland City 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2017-01-28 | Kitchee |
0 - 1
1 - 1
|
Muang Thong United 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| AFC Champions League | 2017-01-25 | 3 Kitchee |
0 - 0
1 - 1
|
Ha Noi FC 3 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-01-21 | 2 Southern District |
0 - 0
1 - 0
|
Kitchee 3 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
1-11 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2017-01-18 | 2 Wofoo Tai Po FC |
0 - 0
1 - 0
|
Kitchee 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hongkong - Senior Shield | 2017-01-15 | 3 Kitchee |
1 - 0
2 - 1
|
Eastern Salon 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Hongkong - Premier League | 2017-01-08 | 2 Kitchee |
3 - 0
5 - 0
|
Guangzhou R&F U19 1 | W | -2.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Senior Shield | 2016-12-25 | Kitchee |
0 - 0
2 - 1
|
Wofoo Tai Po FC 3 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 8-2 (10) | 6 (6-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Beker | 2016-12-20 | 2 Hong Kong FC |
1 - 3
1 - 5
|
Kitchee | W | +2.0, +2.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hongkong - Premier League | 2016-12-11 | 2 Wofoo Tai Po FC |
0 - 0
0 - 1
|
Kitchee 3 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hongkong - Premier League | 2016-12-03 | 1 3 Kitchee |
1 - 0
0 - 0
|
Eastern Salon 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hongkong - Premier League | 2016-11-27 | 1 Kitchee |
0 - 0
0 - 0
|
Hong Kong Sapling 3 | G | -2.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Hongkong - Premier League | 2016-11-20 | 2 Guangzhou R&F U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Kitchee | W | +2.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Senior Shield | 2016-10-28 | 1 Kitchee |
1 - 0
3 - 0
|
TSW Pegasus FC 3 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2016-10-22 | 3 HK Pegasus |
1 - 2
1 - 3
|
Kitchee 2 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 6 (3-3) |
| Hongkong - Premier League | 2016-10-15 | 2 Kitchee |
0 - 1
1 - 1
|
South China AA 3 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dreams SC Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - Premier League | 2017-08-26 | 3 Dreams SC |
0 - 1
1 - 1
|
Wofoo Tai Po FC 1 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2017-08-16 | Bangkok FC |
0 - 0
0 - 0
|
Dreams SC | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.16 | 7 | 10 |
| Helft | 1.53 | 3 | 8.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 7 - 0 , Hoekschop: 6 - 1
Hoekschop: 9.5 , Handicap: -2.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5
Score: 2 - 0 , Hoekschop: 3 - 0 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
18' - 1st Corner - Kitchee -
28' - 2nd Corner - Kitchee -
29' - 1st Goal - Kitchee - Race to 3 Corners - Kitchee
-
34' - 3rd Corner - Kitchee -
44' - 1st Yellow Card - Dreams SC -
44' - 2nd Yellow Card - Dreams SC -
45' - 2nd Goal - Kitchee -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Kitchee -
52' - 5th Corner - Dreams SC -
59' - 3rd Goal - Kitchee -
66' - 3rd Yellow Card - Kitchee -
76' - 4th Goal - Kitchee -
78' - 5th Goal - Kitchee -
82' - 6th Corner - Kitchee - Race to 5 Corners - Kitchee
-
84' - 6th Goal - Kitchee -
86' - 7th Corner - Kitchee -
88' - 7th Goal - Kitchee -
7-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

