zo, Dec 26, 2021 · 15:00
OudsteRecent
WWWWGV
1.73
3.60
3.80
RecentOudste
GVWWWW
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.5
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.5
Kidderminster
Kidderminster vs Hereford Teamprofiel
Kidderminster
Beoordelingen worden berekend
GWWWWWWWGVRecentStijgend+0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDekt8/10
Hereford
Beoordelingen worden berekend
VVVWWWWWVGRecentStijgend+0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 23
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder2/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Laatste
| Kidderminster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Hereford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Kidderminster | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Hereford | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 2.50,
Std.afw.: 1.96, Mediaan: 2,
Modus: 2,
Boven: 35%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Kidderminster vs Hereford Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Kidderminster vs Hereford Onderling resultaat
Kidderminster vs Hereford Volledige H2H bekijken →| Kidderminster Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League North | 2021-01-02 | 1 Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Hereford 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2020-12-26 | 1 Hereford |
1 - 1
3 - 1
|
Kidderminster 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2020-01-01 | 2 Hereford |
0 - 0
2 - 1
|
Kidderminster 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2019-12-26 | 1 2 Kidderminster |
2 - 0
3 - 1
|
Hereford 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - National League North | 2019-01-01 | 1 1 Kidderminster |
1 - 1
2 - 1
|
Hereford 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - National League North | 2018-12-26 | 3 Hereford |
0 - 0
1 - 0
|
Kidderminster 1 | V | +0.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Kidderminster Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - FA Trophy | 2021-12-18 | 1 Boston Utd |
2 - 0
4 - 1
|
Kidderminster | V | 0.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-12-14 | 1 Curzon Ashton |
0 - 0
1 - 1
|
Kidderminster 1 | G | +0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-12-11 | 2 Boston Utd |
0 - 1
1 - 2
|
Kidderminster 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - FA Cup | 2021-12-05 | Kidderminster |
2 - 0
2 - 0
|
Halifax 2 | W | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - National League North | 2021-11-23 | 4 Gloucester City |
1 - 0
1 - 3
|
Kidderminster 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-11-20 | 2 Alfreton Town |
1 - 3
1 - 4
|
Kidderminster 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League North | 2021-11-13 | Kidderminster |
2 - 0
3 - 0
|
AFC Telford 1 | W | -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Engeland - FA Cup | 2021-11-06 | 2 Kidderminster |
0 - 0
1 - 0
|
Grimsby 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League North | 2021-10-30 | 1 Kidderminster |
1 - 0
4 - 0
|
Spennymoor Town 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-10-26 | 1 Chorley |
0 - 0
1 - 1
|
Kidderminster 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League North | 2021-10-09 | 1 Kidderminster |
0 - 2
0 - 2
|
Brackley 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2021-10-05 | Kidderminster |
2 - 0
3 - 0
|
Ware | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-09-25 | 3 AFC Fylde |
1 - 0
2 - 1
|
Kidderminster 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League North | 2021-09-11 | 1 Kidderminster |
1 - 2
2 - 3
|
Gateshead 4 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Engeland - National League North | 2021-09-04 | 4 Guiseley |
0 - 0
0 - 0
|
Kidderminster 1 | G | 0.0,+0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-8 (17) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - National League North | 2021-08-30 | 2 Kidderminster |
1 - 0
3 - 1
|
Chester 1 | W | -0.5,-1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-28 | 2 Southport |
0 - 1
1 - 1
|
Kidderminster | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-21 | 1 Kidderminster |
0 - 0
3 - 0
|
Blyth Spartans 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-14 | York |
0 - 1
1 - 2
|
Kidderminster | W | -0.5,-1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2021-07-31 | Halesowen |
0 - 2
1 - 2
|
Kidderminster | W | +0.5 | Push |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-24 | Kidderminster |
0 - 2
0 - 5
|
Walsall | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-20 | Kidderminster |
1 - 1
1 - 2
|
Cheltenham | V | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Boven |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-17 | 1 Evesham United |
0 - 3
0 - 4
|
Kidderminster 1 | W | +1.0 | Boven |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - National League North | 2021-01-09 | 2 Gloucester City |
1 - 2
3 - 2
|
Kidderminster 2 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League North | 2021-01-05 | Kidderminster |
1 - 1
2 - 2
|
York | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League North | 2021-01-02 | 1 Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Hereford 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League North | 2020-12-26 | 1 Hereford |
1 - 1
3 - 1
|
Kidderminster 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - FA Trophy | 2020-12-15 | 1 Stamford |
1 - 0
1 - 0
|
Kidderminster 2 | V | +1.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - National League North | 2020-12-12 | 2 Gateshead |
0 - 0
0 - 1
|
Kidderminster 2 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League North | 2020-12-01 | 3 Kidderminster |
0 - 0
0 - 2
|
Kettering 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Hereford Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League North | 2021-12-11 | Hereford |
2 - 1
2 - 2
|
Curzon Ashton 3 | G | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-12-04 | Southport |
0 - 0
2 - 0
|
Hereford | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-11-30 | Hereford |
1 - 0
3 - 0
|
Kettering 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-11-20 | 2 Hereford |
0 - 0
1 - 0
|
Chester 5 | W | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Engeland - National League North | 2021-11-16 | Hereford |
1 - 0
2 - 0
|
Blyth Spartans 4 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - National League North | 2021-11-13 | 2 Guiseley |
0 - 1
0 - 2
|
Hereford 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League North | 2021-11-06 | 4 Hereford |
0 - 0
1 - 0
|
Chorley 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League North | 2021-10-30 | 1 Boston Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Hereford | V | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2021-10-16 | 2 Hereford |
0 - 0
0 - 1
|
Solihull Moors 1 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-10 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - National League North | 2021-10-09 | Darlington |
1 - 0
1 - 0
|
Hereford | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2021-10-02 | 1 Merstham |
0 - 1
0 - 2
|
Hereford | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - National League North | 2021-09-28 | 1 York City |
0 - 0
0 - 1
|
Hereford | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-10 (18) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League North | 2021-09-25 | 1 Hereford |
0 - 1
1 - 1
|
Leamington 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2021-09-21 | 1 Hereford |
1 - 0
4 - 0
|
Lymington Town 3 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-0 (12) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-09-04 | Hereford |
0 - 2
0 - 2
|
Spennymoor Town 2 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-6 (17) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-30 | 1 AFC Telford |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-28 | 2 Hereford |
0 - 2
1 - 4
|
AFC Fylde | V | 0.0,+0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-21 | Bradford P A |
0 - 1
1 - 1
|
Hereford 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League North | 2021-08-14 | 3 Hereford |
0 - 0
0 - 1
|
Farsley Celtic 1 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| UK Friendlies | 2021-07-31 | Newcastle Town |
1 - 1
1 - 1
|
Hereford | G | +1.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-27 | 1 Hereford |
0 - 4
1 - 8
|
Cheltenham 1 | V | +1.0 | Boven |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - FA Trophy | 2021-05-22 | Hereford |
1 - 0
1 - 3
|
Hornchurch FC 3 | V | -0.5,-1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-03-27 | 3 Hereford |
1 - 0
1 - 0
|
Woking 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-02-27 | 3 Aldershot |
0 - 1
1 - 1
|
Hereford 4 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-02-06 | 3 Hereford |
1 - 0
1 - 0
|
Leamington 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - FA Trophy | 2021-01-19 | 3 Stamford |
0 - 1
0 - 2
|
Hereford 3 2 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Engeland - National League North | 2021-01-02 | 1 Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Hereford 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League North | 2020-12-28 | 3 Leamington |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League North | 2020-12-26 | 1 Hereford |
1 - 1
3 - 1
|
Kidderminster 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - FA Trophy | 2020-12-19 | 4 Nantwich Town |
0 - 0
0 - 1
|
Hereford | W | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.727 | 3.6 | 3.8 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | [email protected] | Uit@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | Onder@2 |
Live gebeurtenissen
Status: , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 0 - 0
Hoekschop: , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 2.5
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

