Juventus U19 vs Como U19 Teamprofiel
Juventus U19 vs Como U19 Wedstrijdfeiten
4W-2G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 1.6 tegen. Winst 40%, AH winst 20%, doelpunt Over 30%, corner Over 30%.
1W-2G-2V in de laatste 5 wedstrijden, met 5 doelpunten voor en 8 tegen. Gemiddelde goals: 1.0 voor, 1.6 tegen. Winst 20%, AH winst 100%, doelpunt Over 20%, corner Over 20%.
| Juventus U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Como U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Juventus U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Como U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Juventus U19 vs Como U19 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Juventus U19 vs Como U19 Onderling resultaat
Juventus U19 vs Como U19 Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Juventus U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-09-19 | 1 Torino U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Juventus U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2015-09-15 | Man City U19 |
1 - 1
4 - 1
|
Juventus U19 3 2 | V | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-05-23 | 3 Juventus U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Palermo U19 3 | V | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-05-08 | Modena U19 |
1 - 4
1 - 4
|
Juventus U19 | W | +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-04-19 | 4 Torino U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Juventus U19 2 | V | -0.5 | Boven |
|
||||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-04-10 | 2 Juventus U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Bologna U19 2 | W | -1.0 | Boven |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-04-04 | 3 Carpi U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Juventus U19 3 | W | +1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-03-15 | 2 Juventus U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Fiorentina U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-02-22 | 1 2 Virtus Entella U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Juventus U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-12 (21) | 1-9 (10) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Coppa Italia Primavera | 2015-02-14 | 4 Juventus U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Lazio U19 1 | G | 0.0 | Onder |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Coppa Italia Primavera | 2015-02-08 | 2 3 Lazio U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Juventus U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-10 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-02-01 | Juventus U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Trapani U19 1 | W | -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-01-24 | 4 Spezia U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Juventus U19 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-01-10 | 1 Genoa U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus U19 4 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Coppa Italia Primavera | 2014-12-20 | 1 Torino U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus U19 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2014-12-14 | 1 2 Parma U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Juventus U19 3 1 | V | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Youth League | 2014-12-09 | 1 Juventus U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Atletico Madrid U19 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Coppa Italia Primavera | 2014-12-03 | 2 Juventus U19 |
2 - 2
3 - 2
|
Livorno U19 1 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Youth League | 2014-11-26 | 1 4 Malmö FF U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Juventus U19 2 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2014-11-22 | 1 Juventus U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Torino U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2014-11-09 | 1 Bologna U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Juventus U19 2 | V | +0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| UEFA Youth League | 2014-11-04 | 2 2 Juventus U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Olympiakos U19 2 | V |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2014-10-26 | 2 Fiorentina U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Juventus U19 3 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Youth League | 2014-10-22 | 2 Olympiakos U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Juventus U19 2 | G |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| UEFA Youth League | 2014-10-01 | 1 Atletico Madrid U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Juventus U19 3 | V | Onder |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | |||
| UEFA Youth League | 2014-09-16 | 1 Juventus U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Malmö FF U19 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-26 | Lecce |
4 - 1
5 - 1
|
Juventus U19 | V |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2014-06-05 | Juventus U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Chievo U19 | V | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Como U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Coppa Italia Primavera | 2015-09-16 | Novara U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Como U19 | G | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Italië - Campionato Primavera 1 | 2015-09-12 | 2 Bologna U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Como U19 2 1 | V |
|
||||||||
| Italië - Campionato Nazionale | 2015-06-06 | 1 Novara U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Como U19 2 | G |
|
||||||||
| Italië - Campionato Nazionale | 2015-06-02 | 2 Como U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Novara U19 1 | V |
|
||||||||
| Italië - Campionato Nazionale | 2015-05-28 | 3 Mantova U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Como U19 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.2 | 6.5 | 9 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | [email protected] | Onder@2 |
Status: Eindstand , Score: 3 - 2 , Hoekschop: 8 - 1
Hoekschop: 9.5 , Handicap: -2.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5
-
7' - 1st Corner - Juventus U19 -
10' - 2nd Corner - Juventus U19 - Race to 3 Corners - Juventus U19
-
14' - 3rd Corner - Juventus U19 -
24' - 4th Corner - Juventus U19 -
28' - 1st Goal - Como U19 - Race to 5 Corners - Juventus U19
-
32' - 5th Corner - Juventus U19 -
32' - 2nd Goal - Juventus U19 -
33' - 6th Corner - Juventus U19 -
35' - 1st Yellow Card - Como U19 -
42' - 2nd Yellow Card - Juventus U19 -
43' - 3rd Goal - Juventus U19 - Race to 7 Corners - Juventus U19
-
45+1' - 7th Corner - Juventus U19 -
2-1 score at the end of First Half -
54' - 4th Goal - Juventus U19 -
64' - 5th Goal - Como U19 -
70' - 3rd Yellow Card - Juventus U19 -
72' - 4th Yellow Card - Como U19 -
80' - 8th Corner - Como U19 -
90+2' - 9th Corner - Juventus U19
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

