HJK Helsinki vs JaPS Teamprofiel
HJK Helsinki vs JaPS Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 25 doelpunten voor en 14 tegen. Gemiddelde goals: 2.5 voor, 1.4 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 40%, corner Over 50%.
3W-4G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 23 doelpunten voor en 20 tegen. Gemiddelde goals: 2.3 voor, 2.0 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 40%, corner Over 70%.
| HJK Helsinki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| JaPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| HJK Helsinki | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| JaPS | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
HJK Helsinki vs JaPS Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
HJK Helsinki vs JaPS Onderling resultaat
HJK Helsinki vs JaPS Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| HJK Helsinki Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Veikkausliiga | 2025-05-24 | 1 IFK Mariehamn |
0 - 1
0 - 4
|
HJK Helsinki 2 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2025-05-20 | HJK Helsinki |
3 - 0
4 - 2
|
SJK 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2025-05-17 | HJK Helsinki |
1 - 1
4 - 1
|
KTP 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2025-05-11 | 2 FF Jaro |
0 - 0
0 - 3
|
HJK Helsinki | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2025-05-03 | 1 FC Inter |
0 - 1
1 - 1
|
HJK Helsinki 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2025-04-26 | 1 HJK Helsinki |
2 - 0
3 - 1
|
VPS Vaasa 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2025-04-22 | 2 HJK Helsinki |
0 - 0
0 - 1
|
IF Gnistan 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2025-04-11 | 1 SJK |
0 - 0
1 - 0
|
HJK Helsinki 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2025-04-05 | FC Ilves |
1 - 2
3 - 2
|
HJK Helsinki 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Liigacup | 2025-03-29 | 1 HJK Helsinki |
1 - 0
4 - 4
|
FC Inter 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-03-22 | HJK Helsinki |
0 - 2
0 - 3
|
Hammarby | V | +1.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Liigacup | 2025-03-15 | 1 HJK Helsinki |
1 - 1
3 - 1
|
KuPS Kuopio 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Liigacup | 2025-02-18 | 2 KTP |
0 - 0
0 - 4
|
HJK Helsinki 2 | W | +1.5 | Boven |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-02-15 | 1 FC Flora Tallinn |
2 - 0
2 - 1
|
HJK Helsinki 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Liigacup | 2025-02-14 | 3 HJK Helsinki |
1 - 0
2 - 1
|
IFK Mariehamn 3 | W | -3.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Liigacup | 2025-02-08 | 1 HJK Helsinki |
1 - 1
3 - 1
|
FC Haka 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-02-07 | 1 HJK Helsinki |
0 - 1
1 - 2
|
Paide Linnameeskond 1 | V | -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Liigacup | 2025-01-17 | 1 FC Inter |
0 - 1
1 - 2
|
HJK Helsinki 2 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Liigacup | 2025-01-11 | 1 HJK Helsinki |
0 - 1
0 - 1
|
IF Gnistan 2 1 | V | +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League | 2024-12-19 | 1 Real Betis |
1 - 0
1 - 0
|
HJK Helsinki 3 | V | -2.0, -2.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League | 2024-12-12 | 3 HJK Helsinki |
1 - 2
2 - 2
|
Molde 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League | 2024-11-28 | 1 Panathinaikos |
1 - 0
1 - 0
|
HJK Helsinki 1 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-11-21 | Shamrock Rovers |
0 - 1
0 - 2
|
HJK Helsinki | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League | 2024-11-07 | 4 HJK Helsinki |
0 - 0
0 - 2
|
Olimpija Ljubljana 2 | V | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League | 2024-10-24 | 2 HJK Helsinki |
0 - 0
1 - 0
|
Dinamo Minsk 3 1 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-11 (15) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Finland - Veikkausliiga | 2024-10-06 | HJK Helsinki |
0 - 1
0 - 1
|
FC Haka 5 | V | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League | 2024-10-03 | 1 Lugano |
1 - 0
3 - 0
|
HJK Helsinki | V | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2024-09-28 | 5 HJK Helsinki |
0 - 0
0 - 1
|
FC Ilves 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2024-09-20 | 3 VPS Vaasa |
0 - 0
1 - 1
|
HJK Helsinki 5 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2024-09-14 | 2 HJK Helsinki |
1 - 1
2 - 2
|
SJK 2 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| JaPS Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Ykkosliiga | 2025-05-25 | 1 JaPS |
0 - 1
2 - 2
|
SJK Akatemia 1 | G | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkosliiga | 2025-05-21 | PK-35 |
1 - 0
1 - 0
|
JaPS 4 | V | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkosliiga | 2025-05-17 | 3 JaPS |
0 - 0
1 - 1
|
Jippo 3 | G | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkosliiga | 2025-05-10 | 3 SalPa |
1 - 1
1 - 1
|
JaPS 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Beker | 2025-05-06 | 2 Kiffen |
0 - 2
0 - 6
|
JaPS | W | +1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkosliiga | 2025-05-02 | 2 JaPS |
0 - 5
0 - 6
|
TPS 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finland - Ykkosliiga | 2025-04-27 | 2 EIF |
3 - 1
4 - 2
|
JaPS 2 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2025-04-23 | 2 Klubi-04 |
2 - 1
4 - 6
|
JaPS 2 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-04-09 | JaPS |
0 - 0
4 - 0
|
VJS Vantaa 4 | W | -1.0 | Boven |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-03-29 | 2 JaPS |
0 - 0
1 - 1
|
Atlantis 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
15-2 (17) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) | ||
| Finland - Ykköscup | 2025-02-15 | 3 JaPS |
0 - 0
0 - 1
|
Lahti 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykköscup | 2025-02-09 | Klubi-04 |
0 - 1
3 - 2
|
JaPS 4 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Ykköscup | 2025-02-01 | 2 JaPS |
0 - 2
1 - 2
|
Jippo 4 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-01-18 | 1 JaPS |
1 - 0
2 - 0
|
HJS | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-12-21 | 2 Lahti |
2 - 0
3 - 0
|
JaPS | V | 0.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Ykkosliiga | 2024-10-19 | 2 KaPa |
0 - 3
0 - 4
|
JaPS 1 | W | 0.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-10-05 | 2 JaPS |
0 - 2
1 - 4
|
Jippo | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-09-27 | 1 2 TPS |
0 - 3
2 - 3
|
JaPS 1 | W | -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-09-20 | 2 JaPS |
1 - 1
2 - 1
|
SJK Akatemia 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-09-13 | 1 KTP |
1 - 1
1 - 2
|
JaPS 1 | W | -2.0, -2.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 5 (3-2) | 4 (2-2) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-08-30 | 2 JaPS |
2 - 0
4 - 0
|
MP 2 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-08-24 | 3 PK-35 |
0 - 0
0 - 0
|
JaPS 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-10 (18) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-08-16 | 2 JaPS |
0 - 1
0 - 2
|
SalPa 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-08-11 | FF Jaro |
2 - 0
5 - 0
|
JaPS | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-07-27 | 2 JaPS |
2 - 1
2 - 2
|
FF Jaro 1 | G | +1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-07-20 | 2 TPS |
2 - 0
4 - 0
|
JaPS 1 1 | V | -1.5 | Boven | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-07-17 | JaPS |
2 - 0
1 - 1
|
MP | G | -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-07-10 | 1 Jippo |
0 - 2
3 - 2
|
JaPS 3 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-07-05 | 1 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
KTP 4 | G | +1.0, +1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
3-13 (16) | 0-10 (10) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkosliiga | 2024-06-28 | 3 JaPS |
0 - 0
2 - 2
|
KaPa 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.2 | 6.25 | 10 |
| Helft | 1.444 | 3.4 | 8 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.25) | Thuis@2 | [email protected] |
| Helft (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 9 - 1
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -2.0, -2.5 , Doelpunten: 4.0
Score: 1 - 1 , Hoekschop: 4 - 1 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: -1.0 , Doelpunten: 1.5, 2.0
-
12' - 1st Corner - HJK Helsinki -
18' - 2nd Corner - HJK Helsinki -
20' - 3rd Corner - JaPS -
20' - 1st Goal - JaPS -
35' - 1st Yellow Card - JaPS - Race to 3 Corners - HJK Helsinki
-
37' - 4th Corner - HJK Helsinki -
38' - 5th Corner - HJK Helsinki -
45' - 2nd Goal - HJK Helsinki -
1-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - HJK Helsinki
-
49' - 6th Corner - HJK Helsinki -
51' - 2nd Yellow Card - HJK Helsinki -
56' - 7th Corner - HJK Helsinki -
64' - 3rd Yellow Card - JaPS - 65' - Missed Penalty - HJK Helsinki
- Race to 7 Corners - HJK Helsinki
-
68' - 8th Corner - HJK Helsinki -
69' - 9th Corner - HJK Helsinki - Race to 9 Corners - HJK Helsinki
-
78' - 10th Corner - HJK Helsinki -
79' - 4th Yellow Card - HJK Helsinki -
83' - 5th Yellow Card - HJK Helsinki -
90+7' - 3rd Goal - HJK Helsinki -
2-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

