zo, Aug 16, 2026 · 12:30
OudsteRecent
WGGGWV
2.25
3.60
2.90
RecentOudste
GWWWGG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.0
Totaal doelpunten
Onder 10.0
Totaal hoekschoppen
0.0
Wolfsburg
Hannover 96 vs Wolfsburg Teamprofiel
Hannover 96
GWGWGWGGGVRecentDalend-0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 23
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Wolfsburg
VVWGGVWGGGRecentStijgend+0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 22
Boven 9.5 hoekschoppenBoven7/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Laatste
| Hannover 96 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Wolfsburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Hannover 96 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Wolfsburg | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.0
HoekschoppenverdelingLijn 10.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.38,
Std.afw.: 2.48, Mediaan: 3,
Modus: 4,
Boven: 53%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Hannover 96 vs Wolfsburg Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Hannover 96 vs Wolfsburg Onderling resultaat
Hannover 96 vs Wolfsburg Volledige H2H bekijken →| Hannover 96 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-07-27 | 1 Hannover 96 |
1 - 2
3 - 2
|
Wolfsburg 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-11-14 | 2 Hannover 96 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolfsburg 2 | G | +0.5 | Onder |
|
||||||
| Duitsland - Bundesliga | 2019-04-06 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
3 - 1
|
Hannover 96 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga | 2018-11-09 | 4 Hannover 96 |
1 - 0
2 - 1
|
Wolfsburg 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - DFB Pokal | 2018-10-30 | 4 Hannover 96 |
0 - 1
0 - 2
|
Wolfsburg 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga | 2018-01-28 | 2 Hannover 96 |
0 - 0
0 - 1
|
Wolfsburg 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - DFB Pokal | 2017-10-25 | Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
Hannover 96 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2017-09-09 | Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Hannover 96 1 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2016-03-01 | 2 Hannover 96 |
0 - 1
0 - 4
|
Wolfsburg 1 | V | +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2015-09-26 | 2 Wolfsburg |
1 - 0
1 - 1
|
Hannover 96 2 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2015-05-02 | 1 Wolfsburg |
2 - 0
2 - 2
|
Hannover 96 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2014-12-06 | 2 Hannover 96 |
1 - 1
1 - 3
|
Wolfsburg 1 | V | +0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
11-9 (20) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 4 (0-4) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Hannover 96 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-08-09 | Cottbus |
1 - 1
3 - 1
|
Hannover 96 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-08-01 | Hannover 96 |
0 - 0
3 - 0
|
PEC Zwolle 1 | W | -1.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-05-17 | 3 Hannover 96 |
2 - 1
3 - 3
|
Nurnberg 5 | G | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-05-09 | 3 Bochum |
0 - 0
1 - 1
|
Hannover 96 2 | G | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-05-03 | Hannover 96 |
2 - 2
3 - 3
|
SC Preussen Munster 6 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-04-25 | Karlsruher SC |
1 - 1
1 - 3
|
Hannover 96 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-04-18 | 3 Hannover 96 |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-04-11 | Darmstadt |
0 - 1
0 - 2
|
Hannover 96 2 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-04-05 | 3 Hannover 96 |
1 - 0
1 - 1
|
Elversberg 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-03-25 | Hannover 96 |
0 - 0
2 - 0
|
VfL Osnabruck | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-03-20 | 3 Hannover 96 |
1 - 0
1 - 0
|
Eintracht Braunschweig 3 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-6 (16) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-03-15 | 1 1 FC Schalke 04 |
2 - 0
2 - 2
|
Hannover 96 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-03-08 | 2 Hannover 96 |
0 - 1
1 - 2
|
Greuther Furth 1 | V | -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
17-5 (22) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 8 (7-1) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-02-28 | 2 Arminia Bielefeld |
0 - 0
0 - 1
|
Hannover 96 4 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-02-22 | 2 Hannover 96 |
0 - 0
0 - 0
|
Dynamo Dresden 3 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-02-14 | 1 Hertha Berlin |
0 - 2
2 - 3
|
Hannover 96 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-02-08 | Hannover 96 |
2 - 0
3 - 1
|
Holstein Kiel 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-01-30 | Magdeburg |
0 - 1
1 - 2
|
Hannover 96 4 | W | 0.0 | Push | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-01-24 | 2 Hannover 96 |
1 - 0
2 - 1
|
Fortuna Dusseldorf 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-01-18 | 1 Kaiserslautern |
0 - 0
3 - 1
|
Hannover 96 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-12-21 | 4 Nurnberg |
1 - 1
2 - 1
|
Hannover 96 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-12-13 | Hannover 96 |
0 - 0
0 - 0
|
Bochum 4 | G | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-12-05 | 4 SC Preussen Munster |
0 - 1
2 - 2
|
Hannover 96 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-11-28 | 2 Hannover 96 |
0 - 0
3 - 0
|
Karlsruher SC 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-11-22 | Paderborn |
0 - 2
0 - 2
|
Hannover 96 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-11-08 | 2 Hannover 96 |
2 - 1
2 - 3
|
Darmstadt 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-10-31 | 3 Elversberg |
1 - 1
2 - 2
|
Hannover 96 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 5 (3-2) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-10-26 | 1 2 Eintracht Braunschweig |
0 - 2
0 - 3
|
Hannover 96 5 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-10-17 | Hannover 96 |
0 - 2
0 - 3
|
FC Schalke 04 2 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 6 (3-3) |
| Duitsland - Bundesliga II | 2025-10-05 | 2 Greuther Furth |
1 - 1
2 - 2
|
Hannover 96 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Wolfsburg Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Duitsland - Bundesliga II | 2026-08-08 | Wolfsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Kaiserslautern 1 | G | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-07-31 | Wolfsburg |
3 - 0
3 - 1
|
Telstar | W | -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-07-18 | Wolfsburg |
1 - 0
3 - 0
|
Verl | W | -1.5 | Push |
|
||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2026-07-11 | 1 FSV Schöningen |
0 - 4
2 - 8
|
Wolfsburg | W | +4.0 | Boven |
|
||||||
| Duitsland - Bundesliga - Play-offs | 2026-05-25 | 2 Paderborn |
1 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 3 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Duitsland - Bundesliga - Play-offs | 2026-05-21 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Paderborn 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-05-16 | 2 St Pauli |
0 - 1
1 - 3
|
Wolfsburg 3 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-9 (17) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-05-09 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 1
|
Bayern München | V | +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-05-03 | 1 SC Freiburg |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 1 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-7 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-04-25 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Borussia M'gladbach 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-04-18 | 1 Union Berlin |
0 - 1
1 - 2
|
Wolfsburg 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-04-11 | 2 Wolfsburg |
0 - 2
1 - 2
|
Eintracht Frankfurt 1 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Boven |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-04-04 | 1 Bayer Leverkusen |
2 - 3
6 - 3
|
Wolfsburg 3 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-2 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-03-21 | 1 2 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 1
|
Werder Bremen | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-03-14 | TSG Hoffenheim |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 3 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
16-4 (20) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-03-07 | 3 Wolfsburg |
1 - 1
1 - 2
|
Hamburger SV 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-03-01 | 1 VfB Stuttgart |
3 - 0
4 - 0
|
Wolfsburg | V | -1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-02-21 | 3 Wolfsburg |
1 - 0
2 - 3
|
Augsburg 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-02-15 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
2 - 2
|
Wolfsburg 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-02-07 | 1 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 2
|
Borussia Dortmund 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-01-30 | 1 1. FC Köln |
1 - 0
1 - 0
|
Wolfsburg 4 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-01-24 | 3 Mainz |
0 - 1
3 - 1
|
Wolfsburg 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
15-1 (16) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-01-17 | 4 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Heidenheim 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-01-14 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
St Pauli 2 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Duitsland - Bundesliga | 2026-01-11 | Bayern München |
2 - 1
8 - 1
|
Wolfsburg 1 | V | -2.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2025-12-20 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
3 - 4
|
SC Freiburg 1 | V | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Duitsland - Bundesliga | 2025-12-13 | Borussia M'gladbach |
1 - 3
1 - 3
|
Wolfsburg 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2025-12-06 | 4 Wolfsburg |
2 - 0
3 - 1
|
Union Berlin 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
0-11 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 6 (0-6) |
| Duitsland - Bundesliga | 2025-11-30 | 1 Eintracht Frankfurt |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 4 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
14-1 (15) | 9-0 (9) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Duitsland - Bundesliga | 2025-11-22 | 2 Wolfsburg |
0 - 3
1 - 3
|
Bayer Leverkusen 1 | V | +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.25 | 3.6 | 2.9 |
| Helft | 2.625 | 2.5 | 3.4 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | Uit@2 |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.0) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.25) | Boven@2 | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 0 - 1 , Hoekschop: 8 - 6
Hoekschop: 10.0 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 3.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 2 - 2 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
12' - 1st Corner - Hannover 96 -
28' - 2nd Corner - Hannover 96 -
44' - 3rd Corner - Wolfsburg -
45' - 4th Corner - Wolfsburg -
0-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Glatzel ~ Hornby ~(Wolfsburg)
-
46' - 5th Corner - Wolfsburg - Race to 5 Corners - Wolfsburg
-
53' - 6th Corner - Hannover 96 -
56' - 7th Corner - Wolfsburg - 62' ~ Substitution ~ Okon ~ Tomiak ~(Hannover 96)
- 62' ~ Substitution ~ Kallman ~ Gindorf ~(Hannover 96)
- 62' ~ Substitution ~ Pichler ~ Bundu ~(Hannover 96)
-
65' - 8th Corner - Hannover 96 - 66' ~ Substitution ~ Adjetey ~ Svanberg ~(Wolfsburg)
-
70' - 1st Yellow Card - Wolfsburg - Race to 9 Corners - Hannover 96
-
70' - 9th Corner - Hannover 96 - 73' ~ Substitution ~ Arnold ~ Gerhardt ~(Wolfsburg)
-
74' - 10th Corner - Hannover 96 - 73' ~ Substitution ~ Shiogai ~ Damar ~(Wolfsburg)
-
78' - 11th Corner - Hannover 96 - Race to 11 Corners - Hannover 96
-
82' - 2nd Yellow Card - Wolfsburg -
84' - 12th Corner - Wolfsburg -
84' - 13th Corner - Wolfsburg -
86' - 3rd Yellow Card - Hannover 96 -
87' - 1st Goal - Wolfsburg - 89' ~ Substitution ~ Fischer ~ Maehle ~(Wolfsburg)
- 88' ~ Substitution ~ Matsuda ~ Oudenne ~(Hannover 96)
-
90' - 14th Corner - Hannover 96 - 90+1' ~ Substitution ~ Etcibasi ~ Allgeier ~(Hannover 96)
-
0-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

